Dobre prilike u oglasima

dok pederčići nose rukka kombinezone i schuberth kacige za gazilion eura, normalni ljudi ostavljaju pred kafanom sve na motoru bez straha da će im to netko ukrasti

Od vrtića do faksa, Stomatolozi su navikli da im budući vozači sporCkih motora sa njuškala 5. vlasnik, uzimaju legiće, igračke, marende, djevojke, žene. Skrivanje dragocijenosti u Turateć kuferima s trostrukom bravom je odraz tih dubokih trauma.
 
uskoro cu imat dobar GIVI kofer od 56 litara za prodat, ak neko hoce

da si stavi tampone, ziletic i penis-pumpu unutra dok ide sa zenom u Lidela



Srki
 
dok pederčići nose rukka kombinezone i schuberth kacige za gazilion eura, normalni ljudi ostavljaju pred kafanom sve na motoru bez straha da će im to netko ukrasti

NIje normalno biti siromašan. Kao niti da se zadovoljavaš sirotinjskom robom, i još si ponosan što je takova jer ju nitko neće...
 
Ovaj je ekvivalent tipa koji vozi spuštenu 147-icu dizel sa 350 tisuća kilometara i crnim šajbama i priča okolo kako je rejser i vozi sportski auto, a smjesa mu bogatija od plenkija.
Šta fali nabrijanoj alfi (osim što joj pucaju dijelovi motora..) ?? 😛
 
skoro pa da, ima frend jednu pa sam probao malo , bas takva spustena , od kad ju je tune ide ko metak , svidja mi se. :mrgreen:
Kazes pucaju djelovi motora, na svakom ce autu pucati, biti problema, ako se pretjeruje i nestucno radi kao sta se pretjeruje sa tim da Alfe i Kawasakiji nisu bas nesto, a po mom iskustvu voze bolje i duze od renomiranijih brendova
 
  • Like
Reactions: Octane
Kazes pucaju djelovi motora, na svakom ce autu pucati, biti problema, ako se pretjeruje i nestucno radi kao sta se pretjeruje sa tim da Alfe i Kawasakiji nisu bas nesto, a po mom iskustvu voze bolje i duze od renomiranijih brendova
ma naravno..ti motori odvale i pol miljona bez greške s normalnim održavanjem..ali činjenica je ne možes dignuti snagu na autu i divljati u iber bez da krenu odlaziti dijelovi koji nisu namijenjeni za takva opterećenja.
Imam toyotu 1.6 i 91kw, išli smo si blizu prije dok je frendova alfa bila origigi 1.9 120 ks. Sad ima oko 160 ks , skroz drugi auto.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Mudrijaši nabriju auto od 120 na 250 konjEVA. Kad pukne blok onda se čude. I dalje im nije jasno zašto su jači motoriu autima skuplji kad oni to odrade za par sto eura.
 
  • Like
Reactions: Marin0