Dobre prilike u oglasima

Trebalo bi napravit test držanja u full gas na mjestu 15min pa da vidimo koji će izdržat. Ducati v4, S1000RR, Honda CBR1000RR, GSXR1000R, ZX10-R od novijih i s njima uparit starije K5, cbr900r u solidnom stanju.
P.S. Yamahu nisam stavio jer bi se razletile i nove i stare pa nema smisla, jel da? takav dojam imam.
 
Yamahu sam prodao sa 110 tisuca km i jos originalnim natezacem i faznim :) doduse nije R pa se ocito ne pika jer su R jedini motori
 
U zadnji čas.:mrgreen:Onda može i R1 ali ducati nema smisla stavljat stari, jel da?

Eno je jos vozi...tuce kilometre...


Ducati sto da ne? Nemam ja nikakvih predrasuda prema markama.... rado bi ja onu Panigale V4 imao... doduse ne zato sto znam brzo vozit nego da se vise kurcim po gradu :mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: prpa and seki22
Trebalo bi napravit test držanja u full gas na mjestu 15min pa da vidimo koji će izdržat. Ducati v4, S1000RR, Honda CBR1000RR, GSXR1000R, ZX10-R od novijih i s njima uparit starije K5, cbr900r u solidnom stanju.
P.S. Yamahu nisam stavio jer bi se razletile i nove i stare pa nema smisla, jel da? takav dojam imam.

Gluplji test ne postoji za trkaći motor.

Ono, original debilana.

Umjesto da gledaš kako razvija i koliko snage ima, tebe zanima kako će se nosit s pijancem na moto partyu.

Imam ti goba, pa puškaraj s njim cijelu noć.

Trkaća mašina sa 200 ks po litri obujma nema zašto bit maltretirana u mjestu. Ako to može izdržat, znači da je krivo projektirana, da je mogla biti jača i/ili lakša.
 
Gluplji test ne postoji za trkaći motor.

Ono, original debilana.

Umjesto da gledaš kako razvija i koliko snage ima, tebe zanima kako će se nosit s pijancem na moto partyu.

Imam ti goba, pa puškaraj s njim cijelu noć.

Trkaća mašina sa 200 ks po litri obujma nema zašto bit maltretirana u mjestu. Ako to može izdržat, znači da je krivo projektirana, da je mogla biti jača i/ili lakša.
Ne bi se složio. Ovo nije Moto GP nego motor za cestu i stazu pa ga tako treba i projektirat. Ako hoćes više i jače za vozit trke rastavi pa stavi kaljene trkaće klipove, bolje bregaste, spusti glavu itd.
Uglavnom ako ne izdrži 15min full gas, serijski R, to nije kvalitetno.
Ovako nekako ali ne treba vadit ulje.
 
Last edited:
Trebalo bi napravit test držanja u full gas na mjestu 15min pa da vidimo koji će izdržat. Ducati v4, S1000RR, Honda CBR1000RR, GSXR1000R, ZX10-R od novijih i s njima uparit starije K5, cbr900r u solidnom stanju.
P.S. Yamahu nisam stavio jer bi se razletile i nove i stare pa nema smisla, jel da? takav dojam imam.
Ne znam od kud ti te glupe ideje i rang liste dolaze.
Ali eto ako te baš zanima,jedan moj poznanik kupio novi R1 tamo negdje oko 2007g,ne sjećam se točno,na takvoj jednoj bikerskoj fešti u Ri držao ga u blokadi sigurno 20min,temperatura je prešla 150 stupnjeva,grane se užarile, pucao na auspuh na gas... i motor još godinama vozio bez problema ( nije mi nitko pričao nego sam gledao budalu u živo). Tako evo i R1 je otporan na debile bez obzira što ti tvoj mehaničar pričao.
 
Maaaaaaaaaaa Debila ce uvjek biti...samo nek nisu Debili kad voze...ipak mi je lipse popiti kavuSlag da se negdi sritnemo,nego citati one phizdarie i izvjesca od mozgonja... :coffee:
 
Ne znam od kud ti te glupe ideje i rang liste dolaze.
Ali eto ako te baš zanima,jedan moj poznanik kupio novi R1 tamo negdje oko 2007g,ne sjećam se točno,na takvoj jednoj bikerskoj fešti u Ri držao ga u blokadi sigurno 20min,temperatura je prešla 150 stupnjeva,grane se užarile, pucao na auspuh na gas... i motor još godinama vozio bez problema ( nije mi nitko pričao nego sam gledao budalu u živo). Tako evo i R1 je otporan na debile bez obzira što ti tvoj mehaničar pričao.
A Kawasaki, jel ko vidio?
 
Mislio sam na auta, dosta se susrecem s njima na poslu i mogu reci da su jebeno govno (bmw) ili kako bi serviser reka "njemačka alfa"
 
  • Like
Reactions: Dene
Evo bas naletio na face-u
 

Attachments

  • B8A17A37-9512-4C09-A78A-1350EAA39B8B.png
    B8A17A37-9512-4C09-A78A-1350EAA39B8B.png
    1.1 MB · Views: 0
Ako budem uzimao nesto od ovih novijih mislim da ce to opet bit Honda. Vidit cemo kakva ce se pokazat ova najnovija!
 
ne laprdaj nego kupi Yamahu i miran si :giggle:
Honda ili Suzuki kao i do sada. Suzuki me iznenadio s recall-om. Što su mi dali novu kočnicu, plastike i pojačanje rame. Svaka čast. Zbog toga bi suzuki prije Honde i zbog snage. A hondu bi zbog kvalitete i uglađenosti.