Dobre prilike u oglasima

Da slazem se.
Ali vise me zanima koliki je sklepanac?? A Pula mi nije bas blizu. Sto vise informacija imam lakse mi je odluciti se dali da idem 500 km da vidim motor.
 
Da slazem se.
Ali vise me zanima koliki je sklepanac?? A Pula mi nije bas blizu. Sto vise informacija imam lakse mi je odluciti se dali da idem 500 km da vidim motor.
Kao netko tko bi rado imao 12icu, ako nije 2500, ne isplati se šetat 2 metra za vidit ga... "farban u SBK boje radi gušta"... stari moj, radi gušta popijem 12 piva... baš mi djeluje ko teški sklepanac... 2500 za njega, još soma za sredit, i onda je to okej za ostavit si motor...

EDIT: da ti ukratko približim, da ne moraš vozit... cijeli prednji koš mu je bio sjeban, vilice su mjenjane i osovina trokuta... to je ovo očito na prvu...
 
Last edited:
xx se da naći za pristojnu lovu, buse su (pre)skupe, a dobru dvanajsticu ako nađeš komot možeš početi igrati loto
za 3.5-4 se kupi dobar XX.. Busu se ne isplati kupovat prve godine, a o 12ici, sve si reko... ili su dobre ali ružno lakirane, ili nisu dobre... uglavnom ovo drugo xD
 
ružno lakirano ne može biti dobro
jasno je ko dan da je 99,99 posto motora starih 10+ godina bilo na podu, ali čim je vizualno cirkus, uglavnom je i mehanički katastrofa, to nekako ide jedno s drugim
dobru dvanajsticu u oglasu nisam vidio dugo, ona crna noviji model koja se prodavala u zg pred godinu-dvije je izgledala pristojno, a prema ovim ostalima, ispada da nije ni bila preskupa
 
ružno lakirano ne može biti dobro
jasno je ko dan da je 99,99 posto motora starih 10+ godina bilo na podu, ali čim je vizualno cirkus, uglavnom je i mehanički katastrofa, to nekako ide jedno s drugim
dobru dvanajsticu u oglasu nisam vidio dugo, ona crna noviji model koja se prodavala u zg pred godinu-dvije je izgledala pristojno, a prema ovim ostalima, ispada da nije ni bila preskupa

Nisi dobro gledao... 😁

bila jedna plava u oglasu pred cca 7-8 mjeseci... i to bas dobra 😃
 
  • Like
Reactions: Nero
Stvar je s 12icom kaj kad lupi, ako imalo okvir dobije, moš ga jebat, vezana je cijela od hrpe elemenata i bog ju nebu naravno... ako je samo lizala, ko i svi drugi, nije bed... al kad vidiš prednji koš na njoj, sve ti je jasno... bar je tu zahvalna ko polovna...
 
kao što ti ne bi dao 3 soma za mojeg Huaweisunga, ni 2 soma za 636 u djelovima, tako ni ja za razjebanu 12icu 3 soma... :)
 
Sve vidoviti Milani🤣🤣
Ali fakat niste ok ekipa sve tude jecsranje i preskupo a od nas forumasa naj naj

Ima ona stara " svaki cigo svoga konja hvali" naravno tudjeg kudi
 
Screenshot_20220102-173908_Facebook.jpg


Evo nesto za ove koji skupljaju stari krameraj :mrgreen: