Dobre prilike u oglasima

par pojedinaca mi je reklo da crni ima preko 60tkm. sad, dali je to istina, neznam. moja ninja zx6r se isto pomladila kod drugog vlasnika :mrgreen:
 
Nego, stvarno nemam nista protiv ekipe koja zna kupiti jeftino, a prodati skuplje, ali ovi koji skidaju kilometre, svjesno prodaju muda pod bugrege, e za njih bi ponovo uveo inkviziciju, majke mi.
Supci jedni prevarantski.

Gori od njih su mi samo ovi koji vjeruju u te price, njih bi isto trebalo tuci, da dodju pameti. 😁

Aj zivili. 😜
 
Ma to je škrtarenje na kvadrat⏳,kad već plaćaš oglas na njuški pljuni tih par kuna za još jedan poseban oglas .I onda budi baja u svom selu.Ovako🐖
 
  • Like
Reactions: Dene
Da se nadovežem na ovo kaj sam prije napisal.Ovaj tip oglasa i njemu slični za mene je čisto kurčenje u stilu "ja imam ovo i to ima cijenu toliku",zato je njuška prepuna takvih debilana oglasa s potražnjom nekih željenih iznosa ,a stvarnost u prodaji je druga krajnost.ili tzv .triper kombinacije gdje puše i prodavaoc i kupac ,ali to je već tema za neke druge sfere.
 
ako dođe do 2500, kupujem, posudit ću novce jebo me cucak... zadnji mi je tak proletio... ali moram priznat i da je imao takav paintjob da je bilo za povraćat... gledat ga nisam mogo ni na slikama..
 
xx se da naći za pristojnu lovu, buse su (pre)skupe, a dobru dvanajsticu ako nađeš komot možeš početi igrati loto