Dobre prilike u oglasima

Maestral

Active member
Ako se moderator slaze, ja bi postavil ovakvu temu na koju bi linkali oglase u kojima su dobre prilike za kupnju.
Mozda nekome pomognemo da kupi motor i postane dio zajednice koja nikada nece odrasti (motorista)  :mrgreen:
Bilo bi dobro da se NE LINKAJU VLASTITI MOTORI bez obzira na cijenu jer to vise nije objektivno misnjenje.

Na temu me potaknulo ovo:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7869022

450 EUR i jos gotovinski popust. Ak netko ima ramu, razbijenog..a mislim da bi i u dijelove bio isplativ..cak i uvoz ne bi trebao biti skup
 
sto se mene tice bilo bi mozda dobro puknut takvu temu u OGLASNIK i tamo napraviti sticky temu... mislim da je super ideja jer ni ja ne stignem svaki oglas pregledat a mozda propustim nesto dobro...

svakako  (y)
 
Autoscout24 mi je predobra stranica za gledat oglase, jednostavno ispuniš šta tražiš
A ne njuskalo, upišem z750 a tražilica izbaci opel corsu i bagremove kolce
Uglavnom, pratim..
 
Autoscout24 mi je predobra stranica za gledat oglase, jednostavno ispuniš šta tražiš
A ne njuskalo, upišem z750 a tražilica izbaci opel corsu i bagremove kolce
Uglavnom, pratim..

(y)

Slažem se! I avto.net je daleko bolja od njuskala. U potrazi za motorom trenutno, ali s puno uvjeta, u HR naravno gotovo ništa, na ovim oglasnicima se našlo puno zanimljivih stvari, ali i dalje mi stvari oko uvoza ne sjedaju.

... :paper:
 
Maestral said:
Ako se moderator slaze, ja bi postavil ovakvu temu na koju bi linkali oglase u kojima su dobre prilike za kupnju.
Mozda nekome pomognemo da kupi motor i postane dio zajednice koja nikada nece odrasti (motorista)  :mrgreen:
Definiraj ''dobre prilike''!
Jesu li to najjeftiniji motori u oglasima, najopremljeniji, najbolji, najposebniji, kombinacija svega!?!??!.. nemoguće je tu biti objektivan i realan! Što se nekomu čini kao prilika meni možda nije i obrnuto.
Ne postoje smjernice i ljudi će ti tu lupati linkove svakakvih motora...
Možda bi bila bolja tema sa preporukama, pa kad nekome preporučiš poznati motor, stojiš iza toga svojom riječi.. ako ona više išta znači.
 
po meni je to kad je cijena po KING-ovom ukusu  :mrgreen:
 
to bi trebalo biti nešto dobro i jeftino....u stilu KING-a i ostalih dobrih trgovaca  (y)  :mrgreen:

edit:prestigli me već s kingom hahahah
 
chemb0018 said:
to bi trebalo biti nešto dobro i jeftino....u stilu KING-a i ostalih dobrih trgovaca  (y)  :mrgreen:

edit:prestigli me već s kingom hahahah

dobro je relativan pojam... ako cemo uzet KINGA onda vazno da je rama dobra, masina uredna, ima kotace, volan... pali i vozi... a za estetiku ko jebe  :jesus:
 
M12 said:
dobro je relativan pojam... ako cemo uzet KINGA onda vazno da je rama dobra, masina uredna, ima kotace, volan... pali i vozi... a za estetiku ko jebe  :jesus:
Recimo meni je bitno da je u pic stanju za realnu cijenu, možda čak i malo više..

Možda onda da samo taj king postavlja linkove... šta on dođe, nešto ko Mamić!?  :mrgreen:
 
Zelje kupaca kao i prodavača su jedno, a realnost nešto sasvim drugo.Poanta je da treba imat lovu nadohvat ruke i biti brz.

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

 
Ode moja tema u krasan kujac  :?

A bas je imala potencijala  :embarrassed:
 
M12 said:
dobro je relativan pojam... ako cemo uzet KINGA onda vazno da je rama dobra, masina uredna, ima kotace, volan... pali i vozi... a za estetiku ko jebe  :jesus:

Iskreno to je i meni bitno,je*es estetiku to uvijek lako rjesim. Sto ce mi motor koji je slika,a ispod sve u rasulu?! Svi imamo drugacije kriterije ali meni je estetika najmanje vazna...


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ;)
 
Ninja said:
Zelje kupaca kao i prodavača su jedno, a realnost nešto sasvim drugo.Poanta je da treba imat lovu nadohvat ruke i biti brz.

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

Nije ni lova uvijek rjesenje. Ja trazim motor vec mjesec dana(naravno da je jeftin i po mojim kriterijima dobar :D ) i nista,lovu imam ali svi drze zacrtanu cifru i gotovo. Nije mi hica tako da mogu cekat dok ne uleti nesto ispod cijene...


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ;)
 
  • Like
Reactions: diesel power