Dobre prilike u oglasima

ta poluzuta đamaha se prodavala koliko mi se cini u okolici Ivanic Grada.....steta sta nisam kilometre zapamtio,ali garant se na rikverc vozila do splita :ROFLMAO:
tad je još bila kod prvog gazde koji je s njom izbio 1.9TDI iz golfa... što bi se reklo, primjerak za znalce 😉
 
  • Wow
Reactions: Octane
Ne znam jel' bilo ili ne pa nisam ni stavljao, ali ako nekoga interesira stritfajter VTR.
Podesen jedan karburator pa sad trosi 4L i ima dvajs' konja vise.
Plastike su skinute iskljucivo zbog izgleda. Napuknute poslije skidanja. :unsure:
 
  • Haha
Reactions: t0malito

Attachments

  • trifon ivanov.jpg
    trifon ivanov.jpg
    23 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Ne znam jel' bilo ili ne pa nisam ni stavljao, ali ako nekoga interesira stritfajter VTR.
Podesen jedan karburator pa sad trosi 4L i ima dvajs' konja vise.
Plastike su skinute iskljucivo zbog izgleda. Napuknute poslije skidanja. :unsure:
Jaooooo vidio sam to na njuski pred par tj....mene bi bilo to sramota prodavat a kamoli tako lagat...za potrosnju mislim 😝
 
  • Like
Reactions: tegla
Jaooooo vidio sam to na njuski pred par tj....mene bi bilo to sramota prodavat a kamoli tako lagat...za potrosnju mislim 😝
Ma za sve. Kaj, to je ciljano skinuo plastike jer mu se tako dopada pa su se sinovi valjda sanjkali na njima i zato su zgrebane i puknute? Auspuh je od vjetra valjda udubljen.

Cak sam mu se i javio da bi li htio prodati poklopac sjedala posebno, kaze da ne dolazi u obzir.
 
  • Like
Reactions: bianconero
Ma za sve. Kaj, to je ciljano skinuo plastike jer mu se tako dopada pa su se sinovi valjda sanjkali na njima i zato su zgrebane i puknute? Auspuh je od vjetra valjda udubljen.

Cak sam mu se i javio da bi li htio prodati poklopac sjedala posebno, kaze da ne dolazi u obzir.
Pfff, ti ces kupovati djelove sa njegovog motora, i tako mu umanjivati vrijednost.
Stvarno neznam sta si si umislio.
😜
 
  • Haha
Reactions: tegla
Ma za sve. Kaj, to je ciljano skinuo plastike jer mu se tako dopada pa su se sinovi valjda sanjkali na njima i zato su zgrebane i puknute? Auspuh je od vjetra valjda udubljen.

Cak sam mu se i javio da bi li htio prodati poklopac sjedala posebno, kaze da ne dolazi u obzir.
Ma sta si lud 🤣 pa i poklopac bi ti se pokvario.... il donesao neki bed enerđi 😆
 
  • Haha
Reactions: tegla
Pfff, ti ces kupovati djelove sa njegovog motora, i tako mu umanjivati vrijednost.
Stvarno neznam sta si si umislio.
😜
Taj dio je i meni bio komican. Kao, manje bi vrijedio bez poklopca. To sto za motor sa slozenim plastikama u ovom stanju nemre dobit' ni 1000 eura nema veze.

Ma sta si lud 🤣 pa i poklopac bi ti se pokvario.... il donesao neki bed enerđi 😆
Kaj znas, mozda bi mi se smanjila potrosnja :ROFLMAO: