Dobre prilike u oglasima

joj, Village, nađi si prijatelje u stvarnom životu, mani se birtijaških idiotarija i opskurnih portala... a i pozdravi "prijatelje"....
 
naravno da jesu, kad nisu pročitali nekoliko biblioteki na tu temu, srećom ima stručnih ljudi koji se pročitali nekoliko biblioteki (zbirki) za svaku temu na ovome forumu, a zbog toga bi im (mu) trebalo dodjelit titulu admina :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
To ti dođe ka i zvizda ili svastika. Zvizdu imamo na Heinekenu pa panduri na svojoj avijaciji (doduše bilu) pa smo se navikli. Za svastiku triba još vrimena, jedino Indijci to ne doživljavaju uopće jer je puno starija od Hiće i nacizma.
U Mongoliji je logo jednog trgovackog lanca. Svastika ne zviezda.
 
Odlična tema, da se uključim. Kol'ko vrijedi par grama srebra iz '39?

20231206_194752.jpg


Pitam za frenda... 😄
 
Ti znaš da nema zato jer nije napisao??

Pretpostavka je majka svih zajeba, nemoj i ti stajati u redu.



Ne znam, nisam interesent. Vidim da barataš svježim info.



Zato imam tebe da nadrobiš pameti za nekolicinu nas... očito si o tome čitao nikada, dobio na Googlu info star i prastar, i sada pametuješ... jer ti je - kao i mnogima - sva pamet na Googlu, a pročitao nisi ništa jače od Lunov Magnus stripa...



Lupetaš. Dapače, moj prijatelj je Amer, WW2 pasionirani kolekcionar, i iz SAD-a dođe svake godine na određene sajmove WW2 memorabilija u Zagrebu i okolici (zadnje sam bio sa njim u Dubravi u prostorima pored policijske postaje), i pohvaljuje čega tu sve ima... ja nisam u tim vodama, osim što sam pročitao nekoliko biblioteka (zbirki) knjiga o WW2 iz svih aspekata (od sve 4 Hitlerove knjige do mnoštav analiza i knjiga o akcijama i vođenju WW2), imam i brdo dokumentaraca na te ratne teme, neću reći da znam, ali nisam ni neka neznalica i teški laik... a kako nisam u tim vodama, ono što sam vidio iznenadilo je i mene, fakat je bilo uzbudljivo na momente, usred Zagreba bilo je i njemačkih rovovskih radija i telefona, i šljemova, i slika, zastava, odora, ordenja, novca itd itd... mnoge stvari koje se inače vide samo na filmu, vidiš uživo, i bilo je vrlo interesantno, osobito kada je lik upalio stari radio iz ureda njemačke vojne komande i stvar uredno radi...



Nego što je bila ex-Juga nego prostor Reicha dok nije "oslobođenje" pokucalo na vrata? U to vrijeme sve okupirano je bilo "prostor Reicha", nije bio Reich samo izvorni teritorij Njemačke.



Moglo se do svačega, frend iz Sesvetskog Kraljevca ima cijelu original odoru nekog "obersturmbahnfuhrera" koju je njegov (pra)djed skinuo sa tog lika... lijepa u najlonu sa naftalinom, ali impresivno...



Prema tome, samo ti i dalje pametuj o stvarima u kojima ti je znanje vidljivo kao i kitovo govno, pa čak i manje... jebeno kako takvi tuljani kao ti unaprijed sve znaju bez da su kurcem pomaknuli, u sve se razumiju, znaju sve bolje od samih vlasnika, oglašivača, stručnjaka itd itd... daj potegni vodu na svoje izlaganje. Takvi znaju najbolje što je Bill Gates ustvari mislio kada je nešto govorio i to onda i obrazložio na što stvarno cilja, takovi kao ti znaju bolje od vlasnika i oglašivača što taj lik ustvari prodaje, je li to legalno, istinito, točno, dozvoljeno, originalno, fake itd itd... takovi znaju sve uvijek bolje.



Dok sam ja živio i radio u Njemačkoj (prije cca 35 godina), ti si se vjerojatno igrao u pješčaniku i prdio u prašinu (u biti, njemačka kultura u mnogim detaljima, običaji, određeni stavovi itd nisu nikada odustali od Hitlerovih ideja i shvaćanja nacije i ponosa, niti im je to itko ikada i mogao zabraniti), a što si u današnje vrijeme radio i sa kime u Koelnu, ne znam, valjda si bio na leftard prosvjedima gdje ste gologuzi vikali "dobrodošli migranti"... trebao si se pokriti tom duginom zastavom da ne kisneš.
ti si bolesnik

odakle izmišljaš sve te svoje “dogodovštine”??? sa 12 si radio u Njemačkoj?!? di? u Auschwitzu?


lažove notorni jesi ti onaj što je prvi zakoračio na Mjesec?



Srki
 
ti si bolesnik

odakle izmišljaš sve te svoje “dogodovštine”??? sa 12 si radio u Njemačkoj?!? di? u Auschwitzu?

lažove notorni jesi ti onaj što je prvi zakoračio na Mjesec?

Glupane, ja imam malo više od tebe godina, dapače uskoro 58, što znači da sam prije 35 itekako mogao raditi u Njemačkoj, još je i Juga postojala... tako da svoje pretpostavke, kao i hrpa tupana sličnih tebi, ostavi tamo gdje i pripadaju - u zahodskoj školjci, plus potegni vodu... lažov notorni ti nosi tu tupavu glavurdu, da si bio pametan ne bi danas smrdio u Njemačkoj već bi se odavno pobrinuo za sebe, zato pod stare dane jedeš govna i ubijaš gastarbajtersku tugu serendanjem po forumu... toliko o tome tko je bolestan i notorni lažov - ja stojim iza svake riječi, što ti ne možeš nikada. Niti si mogao. Jebe te istina kao i neke druge jer je ista za tebe preteška, a sa druge strane i ne možeš ju pružiti pa si ljubomoran.

joj, Village, nađi si prijatelje u stvarnom životu, mani se birtijaških idiotarija i opskurnih portala... a i pozdravi "prijatelje"....

Računao sam da ćeš izaći sa bar jednim argumentom, ali na žalost i ti si kao i drki - puno kvazihumorne priče bez argumenata, činjenica i smisla, jasno ignoriraš temu razgovora jer si skužio da si teški luzer i da ne može izaći na tvoje, pa okrećeš retorike...

Raspitaj se postoje li ti sajmovi, osobno imam i fotke sa istog na kojem sam bio, kao i ponuda... to što se to ne uklapa u tvoje pretpostavke, to je tvoj problem, da manje pretpostavljaš, češće bi bio u pravu... ovako se zakopaš sa bahatim izjavama koje ti nabijaju kredite koje ničim ne možeš vratiti.
 
Glupane, ja imam malo više od tebe godina, dapače uskoro 58, što znači da sam prije 35 itekako mogao raditi u Njemačkoj, još je i Juga postojala... tako da svoje pretpostavke, kao i hrpa tupana sličnih tebi, ostavi tamo gdje i pripadaju - u zahodskoj školjci, plus potegni vodu... lažov notorni ti nosi tu tupavu glavurdu, da si bio pametan ne bi danas smrdio u Njemačkoj već bi se odavno pobrinuo za sebe, zato pod stare dane jedeš govna i ubijaš gastarbajtersku tugu serendanjem po forumu... toliko o tome tko je bolestan i notorni lažov - ja stojim iza svake riječi, što ti ne možeš nikada. Niti si mogao. Jebe te istina kao i neke druge jer je ista za tebe preteška, a sa druge strane i ne možeš ju pružiti pa si ljubomoran.



Računao sam da ćeš izaći sa bar jednim argumentom, ali na žalost i ti si kao i drki - puno kvazihumorne priče bez argumenata, činjenica i smisla, jasno ignoriraš temu razgovora jer si skužio da si teški luzer i da ne može izaći na tvoje, pa okrećeš retorike...

Raspitaj se postoje li ti sajmovi, osobno imam i fotke sa istog na kojem sam bio, kao i ponuda... to što se to ne uklapa u tvoje pretpostavke, to je tvoj problem, da manje pretpostavljaš, češće bi bio u pravu... ovako se zakopaš sa bahatim izjavama koje ti nabijaju kredite koje ničim ne možeš vratiti.

S 58 god se ovako ponasati...da si reka 14 sve bi ti oprostia
 
  • Haha
Reactions: Igor28