Dobre prilike u oglasima

šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚

Screenshot_20231208_164422.jpg
 
krive stvari čitaŔ

iako, nazadovat viŔe ne možeŔ

Točno, i tako nazadan sam za tebe sve očemu ti možeŔ samo sanjati...

U penziji sa 58, sta beneficirani radni staž

Da. A i nije mi bila sila viŔe raditi pa sam se posvetio obiteljskoj firmi, tempo je leggiero, lova sa viŔe strana, i imam vremena kuriti morone kao drva, ovaj iznad je primjer....
 
Meni je ta logika ok, kao drot je ranije otisao u penziju, zivi u jeftinoj sredini, pomaze u zeninoj firmi a s godinama se smanjuju apetiti, posebno auto moto svijeta gdje vecina najvise trosi. Mislim, i srkijeva baustela mi je ok.
 
Svaka čast, Mate, logike se mijenjaju kroz život i kako dolaziÅ” do nekih shvaćanja u životu i o životu, tako se i prilagođavaÅ”, čovjek vidi Å”to je bitno a Å”to ne, nemaÅ” se viÅ”e kome dokazivati i to je to...
 
Znaci tako se stvara tolerancija prema GS-u koja prelazi u postovanje, ljubav i opsesiju? Logika koja se mijenja kroz zivotnu dob. Ok, zanimljivoā€¦
 
Meni je ta logika ok, kao drot je ranije otisao u penziju, zivi u jeftinoj sredini, pomaze u zeninoj firmi a s godinama se smanjuju apetiti, posebno auto moto svijeta gdje vecina najvise trosi. Mislim, i srkijeva baustela mi je ok.
Kae to Merlin :unsure:
 
  • Haha
Reactions: Shepa
Meni je ta logika ok, kao drot je ranije otisao u penziju, zivi u jeftinoj sredini, pomaze u zeninoj firmi a s godinama se smanjuju apetiti, posebno auto moto svijeta gdje vecina najvise trosi. Mislim, i srkijeva baustela mi je ok.
dakle notorni lažov, kae sve nasro tu po raznim temama

čak je i moja skela sa Pakijima i paÅ”tetom manja laž od te spodobešŸ¤£




Srki
 
Nisu. Hinduizam koristi obje svastike, i simboliziraju razlicite stvari ovisno da li su krakovi okrenuti desno ili lijevo. Simbol srece je bas ta svastika koju je Hitler koristio, ona obranuta se zove sauvastika, i veze se za Kali. Budizam isto koristi obje.
Svaka veca religija od kad znamo za postojanje religija je koristila svastiku u nekoj formi.
Budisticki hram u Singapuru.
 

Attachments

  • IMG_20230524_113142.jpg
    IMG_20230524_113142.jpg
    5.2 MB · Views: 0
  • IMG_20230524_174702.jpg
    IMG_20230524_174702.jpg
    3.6 MB · Views: 0
Last edited:
Budisticki hram u Singapuru.
Kaj sad ti meni pokusavas reci sa time tocno? Budizam koristi obje svastike, ovisno o skoli budizma(Theravāda, Mahāyāna, Vajrayāna). To nije uopce otvoreno za diskusiju.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    202.7 KB · Views: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    88 KB · Views: 0
  • 3.jpg
    3.jpg
    123.6 KB · Views: 0
  • 4.jpg
    4.jpg
    269.5 KB · Views: 0
Kaj sad ti meni pokusavas reci sa time tocno? Budizam koristi obje svastike, ovisno o skoli budizma(Theravāda, Mahāyāna, Vajrayāna). To nije uopce otvoreno za diskusiju.
Cekaj sad ce nam seljo objasnit'.
 
Da. A i nije mi bila sila viŔe raditi pa sam se posvetio obiteljskoj firmi, tempo je leggiero, lova sa viŔe strana, i imam vremena kuriti morone kao drva, ovaj iznad je primjer....
Znaci kao onaj u audiciji, zaposlio se u drzavnoj firmi, a otvorio privatluk na zenu
 
  • Like
Reactions: s2r