Dobre prilike u oglasima

Imam frendove sa japanezima, pogotovo hondama, sa aprilijama, skuplji su djelovi dosta nego za ducati ili mv.

Ok, to je istina. 1 retrovizor je bio preko 100E za moga kramasakija prije 4g. Bokunić plastike i stakla.
Kad sam horneta parkirao u Golfa 3, slabo mi je došlo nakon zbrajanja štete. (ne)sreća je da horneti često završe u golfovima, pa je tada dijelova bilo na pretek po njuškalu.
 
Ljudi moji samo sam stavio oglas s neta da vidim što mislite, a vi žešće zabrazdili.

Jedino još niste spomenuli podmazivanje lanca,...😂
 
  • Haha
Reactions: koss
nisam ti ja nikakav stručljak
ono što vidim je da je motor prigoda
zato si ga i stavio u prigode, logički
 
nisam ti ja nikakav stručljak
ono što vidim je da je motor prigoda
zato si ga i stavio u prigode, logičkmotor je ispravan..pali vozi...najpovoljniji u oglasima i zato to smatram prilikom
motor je ispravan..ne trazi ulaganje osim guma..najpovoljniji u oglasima..zato ga smatram prilikom
 
  • Like
Reactions: pamzor
svemir se urotio protiv apsardan vilice te suvog otvorenog kumpluga
 
Koliko san ja svatija ode na forumu kod Ducatija je najbitinije da je servisiran kod tog famoznog Tončija, i još ako je odrađen desmo servis to je to!

Kad kupujen dukca jel to znači da izbjegavan motor koji nije on servisira ili mi je to pak eventualni dobar argument za spuštanje cijene?

Pitan za prijatelja, naravno
 
monotona viljuška pozadi
naopačka naprid
termonjoni sos čips
dunlop DOT 2 god stare na dan proizvodnje
suvi kumplung
peteljka retrovizori
košara cev okvir

prigoda za studenta stomatolgije





Srki
 
Koliko san ja svatija ode na forumu kod Ducatija je najbitinije da je servisiran kod tog famoznog Tončija, i još ako je odrađen desmo servis to je to!

Kad kupujen dukca jel to znači da izbjegavan motor koji nije on servisira ili mi je to pak eventualni dobar argument za spuštanje cijene?

Pitan za prijatelja, naravno
Tonci je bio desetljecima jedini oficijalni serviser, koji je ujedno znao nesto o tome i vozio je iste.
Desmo servis je bitan, da se vide tolerancije na razvodu ventila, prestela ako je potrebno a i odrzava motor po ps-u jel.
Posto zivis na balkanu okruzen motoznalcima i famoznom "mestar ga je poslusao na leru, ne cuje se nista, ne treba gledat ventile i razvod, pali vozi" spika, sigurno da treba naglasiti kad je napravljeno.
Kakva je situacija zadnjih godina sa servisom ne znam, nisam u tim krugovima vise.
 
Last edited: