Dobre prilike u oglasima

Aj gukni struja koji ti motor vozis?

Obicno jebivjetri bez kune(eura) u đepu,znaju najbolje savjete dilit okolo...
 
Aj gukni struja koji ti motor vozis?

Obicno jebivjetri bez kune(eura) u đepu,znaju najbolje savjete dilit okolo...

Nemoj tako na strujka 😁

Struja je stari biker... uzeo covjek novu hayabusu, zx6r, pa hondu cbr1000, pa od mene zx10r, pa dominatora, pa zrx-a... nema sto nije imao...

Vise je sprdnja na sveukupno stanje oglasa i prilika iliti neprilika zadnjih godina 😁
 
Nemoj tako na strujka 😁

Struja je stari biker... uzeo covjek novu hayabusu, zx6r, pa hondu cbr1000, pa od mene zx10r, pa dominatora, pa zrx-a... nema sto nije imao...

Vise je sprdnja na sveukupno stanje oglasa i prilika iliti neprilika zadnjih godina 😁
Zaboravija si crnu 10-ku 2005.,i MG griso. 😄😄😄
I fala na odbrani. 😁

Ali upravo to, stvarno ima sve vise i vise cudnovato komicnih oglasa, pa eto da ne ostanu van foruma. 😜😁
 
  • Like
Reactions: karadolo46
Zaboravija si crnu 10-ku 2005.,i MG griso. 😄😄😄
I fala na odbrani. 😁

Ali upravo to, stvarno ima sve vise i vise cudnovato komicnih oglasa, pa eto da ne ostanu van foruma. 😜😁
A tuona si slučajno pozabil, a da si vozil to talijansko savršeno vozilo,savršene ciklistike ne biš ni mogal past, nego taj kramasaki voziš :mrgreen:
 
Trazim ti Zx12r al ih bas ni nema ... taman dok se oporavis ce se nesto nac 👍
Ej, predomislija san se 😄, jbga 😁,skuzaj.
Ni mi vise 12-ka u fokusu, drugo nesto pomalo gledam, ali za sada nis konkretno jer mi ionako vjerovatno sljedi uzimanje A kategorije, pa moram viditi kako ce se prica razviti. 😉

Btw. Za sve ovo vrijeme,dok sam i bio pratio oglase za 12-ku, iskocila je bila jedna na marketplaceu, 2006. godiste, crno zlatna, urednog stanja, 3500 eura, i to bi bilo to,ali sam se vec bio predomislio pa nisam odreagira,uglavnom nije dugo bila na oglasu, dva dana mozda. 😉
 
  • Like
Reactions: karadolo46
A tuona si slučajno pozabil, a da si vozil to talijansko savršeno vozilo,savršene ciklistike ne biš ni mogal past, nego taj kramasaki voziš :mrgreen:
A da!
Imas pravo 👍😁, stalno mi je u glavi da san jos nisto vozija,ali uopce se nisan domislija.

To je ono kad potisnes traume iz proslosti. 😄😄
 
Da si ima noviji model sa vise elektronike mozda bi sad jos đirava... :mrgreen:

Brz oporavak zelim
Da, ili da san ima manje pive u trbuhu. 😁

Fala.👍

Btw. Elektronika ti je bezveze, sta ne citas oglase. 😁
Zadnji pravi motori su bili negdje oko1900., na paru. 😜
 
neznam dal smijem stavljati prigode da opet ne dobijem ukor od GLAVEšine...

1000020439.jpg
 
po meni ekstra povoljno
ujutro je bio 10, ali sad je već prigoda
Ali stvarno, motor izgleda ok, bez zamjerke, po tom pitanju nema se sta za reci. 👍
I nisu bas ceste, tako da tko si pikira bas takav model,to je to.
Jedino da je cijenu jos malo korigirati. 😁

Btw. Taman sam ga i ja prije gledao na fejsu.
 
Stvar je sa drugim oglasima, da ekipa prodaje ne bas ok motore po prevelikim cijenama,ova honda je barem ok, i ocuvan motor.
 
Ja bih samo htio navesti oglas od clana "ko samui", onaj bmw s1000r, koji se brzo prodao.
To je bila ok i fer ponuda, odlican motor, relativno novijeg godista, za dobru cijenu.
Kamo srece da je vecina oglasa tog tipa.