Dobre prilike u oglasima

Ma cijene su posvuda poludile. Zamisli, 15 godina star Bandit 1250 sa 40k na satu se bez jebemti proda za 4600€. A ja bubnuo cijenu jer mi nije ni bilo nesto napeto da ga prodam :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: barci and pikacu79
A evo, ja sam za svoj Tuono 660 stavio cijenu 8000 (nova 11300 kod nas). Motor kao nov, sa nešto opreme (cca 700€), pod garancijom još godinu dana i bez ikakvih ulaganja osim registracije i servisa kada na to dođe red.
U Njemačkoj ih nema ispod 7000 (nova 10500) i dok ju uvezeš dođe preko mojih 8000.
Do sada se samo jedna osoba zanimala za motor.
Čini mi se da će mo se Tuono i ja još dugo družiti. :mrgreen:
 
A evo, ja sam za svoj Tuono 660 stavio cijenu 8000 (nova 11300 kod nas). Motor kao nov, sa nešto opreme (cca 700€), pod garancijom još godinu dana i bez ikakvih ulaganja osim registracije i servisa kada na to dođe red.
U Njemačkoj ih nema ispod 7000 (nova 10500) i dok ju uvezeš dođe preko mojih 8000.
Do sada se samo jedna osoba zanimala za motor.
Čini mi se da će mo se Tuono i ja još dugo družiti. :mrgreen:
pol motora bi trebalo bit u pol cijene ili?

kad sam sjeo na To, pitala me Moonova zena da zakaj idem u setnju u motoristickoj opremi




Srki
 
pol motora bi trebalo bit u pol cijene ili?

kad sam sjeo na To, pitala me Moonova zena da zakaj idem u setnju u motoristickoj opremi




Srki
Pa i je u pol cijene u odnosu na V4.
:mrgreen:


A to što se motor ne vidi ispod tebe nije do motora. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: s2r
Ajmo se cudit jer se aprilija ne moze prodati 😆

Da se vracam na R, opet bi kupio rsv, dobijes top motor za nikakve novce
 
Boze Radman-Livaja

https://web.facebook.com/
Pozdrav, evo da se zahvalim Denis Batinović na "lipim ricima" ranije danas i di je ispalo da sam ga ja prevario..
Momak mi se javio i ispitivao o motoru te ja sam mu reka da motor nije nov da ima tragove koristenja itd
Pita sam ga hocu li mu detaljnije slikat motor on je reka da nema potrebe za tim
Motor sam objavio na oglasu za 4300e na sta mi je on reka da je njemu budzet 3800 na sta sam ja ipak prista jer momak treba potrosit barem 200e na put i da moze neke nedostatke motora rijesit.
Reka sam mu da je na motoru kinez auspuh koji sam ja dobio s motorom da se sa njim lipo cuje ali da uz motor ide i orginal zbog tehnickog
Kad je stigao kod mene za njim je tu dosao i jedan barba iz Sinja kojeg je on zovnio da mu pregleda motor, barba je prigleda motor i reka da motor izgleda u skladu s godinama i kilometrima.
Pregleda je cijelu ramu motora i reka da motor nije bio razbijan
Pita me sta je s vilicama ja sam mu reka da je meni receno da su reparirane prije nego je dosao kod mene
Ja sam mu na sve to rekao da u svijetlo ulazi voda od kad sam stavio led zarulju jer je ona duza od obicne h4 zarulje nekih 2-3 cm i zbog togs ne mogu vrstit gumu koja sprjecava da tu ude voda u svijetlo i da zato ima koja kapljica u njemu nakon pranja
Zmigavce sam mu rekao ako se dogovorimo da cu mu poslat postom jer su ostali u mom autu koje sam posudio prijatelju da ide sa njim na Brac(a on je naveo da sam napisa da su ostali u prijateljevom autu)
Kad je taj barba otisao ca, momak je napravio probnu voznju reka da se motor lipo vozi i ne vuce u stranu(a u svojoj objavi je napisao da vuce u stranu)
Nakon toga mi je njegov otac reka da bas i nisam lanac odrzava da je cijeli zahrđao(izgleda da covik ne vidi dobro jer tolki znalac nije skuzio da je na motoru zlatni lanac)
Onda su na motoru gledali svaku tockicu koju su mogli nac da bi mi na kraju ponudili jos 300e manje nego sta smo se dogovorili na sta nije bilo sanse da ja pristanem jer sam vec ranije spusta 500e(da je ponudio 100e manje kao sta je napisa u svojoj objavi ja bi prista) ali eto on je dosa kupit motor za koji vjv i nije imao novce nego se nadao da ce dobit ispod svake cijene
To je to sta ja imam rec
Pozdrav od "prevaranta" sa crvenom Hondom cb500f iz Sinja
Znaci prevara propala
 
Ma cijene su posvuda poludile. Zamisli, 15 godina star Bandit 1250 sa 40k na satu se bez jebemti proda za 4600€. A ja bubnuo cijenu jer mi nije ni bilo nesto napeto da ga prodam :mrgreen:
novi motori (a i sve ostalo) su u tih 15 godina poskupili 50 posto, možda zato
 
  • Like
Reactions: mate
Uz ravniji volan i drugi far/masku bi to bilo odlicno...zadnji kraj je super slozen...al naravno cijena pretjerana

Ako bude isao u djelove, zainteresiran sam za zadnju vilicu
 
Uz ravniji volan i drugi far/masku bi to bilo odlicno...zadnji kraj je super slozen...al naravno cijena pretjerana

Ako bude isao u djelove, zainteresiran sam za zadnju vilicu
Pa veći problem od cijene je da ovo ne možeš registrirati, znači jedino po šumi ili Grobniku !
 
  • Like
Reactions: pikacu79