Dobre prilike u oglasima

Pozdrav ekipa. Tražim neki naked za uzeti ,nemam konkretno prvi odabir ,možda samo malo više naginjem Cb1000 ali s obzirom da je dosta mali motor kako kažu neki razmišljam možda o S1000 i tako sam naletio na ovaj oglas koji malo odskače od ostatka ponude pa s obzirom da nemam pojma ništa o njima i kako se cijene kreću zanima me mišljenje zajednice strucLJaka. Tnx View attachment 783474
Imam taj motor ali 2020g međutim to je ista serija. Motor ima svu opremu kaj možeš zaželiti...modove vožnje, napredni abs,TC, odličan el. ovijes, Qshifter... mašina je 162ks i ide osjetno bolje nego što je ja mogu tjerat. Napravio sam sa svojim 20000km i nisam imao nikakvih problema. Inače ta serija ima problem sa šaltanjem u neutralnu kad je motor u mirovanju al na to se moraš priviknut. Servisi nisu jeftini. U kakvom je stanju baš taj motor znat ćeš tek kad ga pregleda neko tko se kuži u to.
 
Imam taj motor ali 2020g međutim to je ista serija. Motor ima svu opremu kaj možeš zaželiti...modove vožnje, napredni abs,TC, odličan el. ovijes, Qshifter... mašina je 162ks i ide osjetno bolje nego što je ja mogu tjerat. Napravio sam sa svojim 20000km i nisam imao nikakvih problema. Inače ta serija ima problem sa šaltanjem u neutralnu kad je motor u mirovanju al na to se moraš priviknut. Servisi nisu jeftini. U kakvom je stanju baš taj motor znat ćeš tek kad ga pregleda neko tko se kuži u to.
Hvala za info,nešto sam pročitao vezano za prebacivanje u neutralnu tako da takvo nešto i skupi servis...hmmm.Počeo sam gledati taj motor jer je navodno malo veći (ja sam malo ispod 190cm) a sva ta oprema i snaga je za mene neiskoristiva sigurno ...Navodno je cb1000r sc60 mali a sc80 još manji... Po oglasnicima cijene će biti još malo pa veće nego u dućanu za novi...

Ako netko prodaje nešto tog tipa kao Honda (Gsxs 750+ ,z900-1000 itd. ) a ima savjet iz prve ruke što se tiče veličine motora za moju visinu ,dobro će mi doći 🍻
 
Prilika tko hoce pouzdan, dosadan i ruzan motor...za ove novce nema posten skuter 125
Meni je baš interesantan i fora. Nije za grad ali bez beda za duže relacije.
Što je najbolje ovakav motor će prevaliti još masu km .. jedino bed što je preko 35kw. 🤔
 
Ima li u prodaji kakva dobra Kawa Z1000SX prve generacije do nekih 7,5? Vec sam pitao Antu iz Motoexperta ali trenutno tesko. Mozda netko isao gledati onu u Moto Silver?