Dobrovoljno davanje krvi - Dan "D" - slikice

Berti

Member
Još jednom hvala svima nazočnima na lijepom i nadasve korisnom druženju! :cool:
 
Evo...
Mislim da bi ovdje najviše trebao zahvaliti vlucic...
Ali svejedno,neke slike s cijelog događaja.

Fauk i masa...

Glavni pokretač svega ovoga,Herr vlucic! (Majstore,svaka čast!Na žalost,znam kako je kad ti krv treba,i lijepo je kad možeš dati!)

A sad...SPEKTAKL Bandit daje Interview za TV!


I taman kad sam pomislio kak imam veliki motor...

On ispadne još manji...

:mrgreen:

Vito,svaka ti čast!
 
Da zaista, Vito i ostali koji ste potegli u organizaciji, svaka čast.
Evo čak mi nije žao što poslije toga ležim doma u temperaturi.
 
:yikes: Je.ate kol'ko koze!!! :yikes: Dobro da vas nisu oderali oni iz drustva za zastitu zivotinja. :cool:

Decki i cure, svaka cast. (y)
 
E, pa jebite se!!!! Pa di sam ja????? Žena mi neće virovat da sam bija tu. Misliće, ko zna di se zagubil? Dajte jednu bar, ako neko ima. Pas mater, uvalićete me u govna još, ni krivog ni dužnog. Jebemti takvu organizaciju i Vlučića i Birda i 123 litre krvi, kad me niste nijednom slikali. Pas mater. Da pas?! Dva psa. :evil: :evil:
 
bravo dečki i curke(da nebi bilo da sam ja šovinista i te priče):cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: , drugi put idem i ja (ako je poslije 30.04, prije tog nemogu). iapk sam sklon samoozljeđivanju pa bar da mogu reć da trošim svoje a ne tuđe
 
Nego, jel ko snimio to, pa da iskodira filmove i stavimo to na stranicu? Volili bi svi to vidit, ne sumnjam.
Ili, ako nitko nema, Vlučiću, možeš li ti do snimaka s HTV-a i RTL-a? Da imamo šta pokazat na stranici.
 
lijepi pozdravi svima! bilo je super! puno pozitivnog duha i predobra atmosfera :cool:
svaka čast organizatorima i svima koji su se potrudili oko svega i svima koji su došli! :cool:
meni nisu htjeli uzet krv! :cry: buhuhuuhuhu....
ahahhahaha....Dadek faca na rtl-u :mrgreen:
pozdrav ekipi iz Rijeke :wink: , svima koje sam upoznala i one koje nisam i Teya hvala još jednom na velikodušnoj gesti! :hug:
i nadam se da se vidimo u čakovcu u isto tako velikom broju na isto tako uspješnoj akciji :hello:
 
HAHAHA

IZgleda da je Dario postao pre blizak sa nekim deckima..
Sreca da ga cura nije vidjela :mrgreen: :mrgreen:
http://www.numizmatika.net/m.c.weekendmonsters/susreti2005/DDK05/velike/9.jpg
 
Svaka čast organizatoru (LUČIĆ!!LUČIĆ!!LUČIĆ!severina? :mrgreen: )

i svima koji su se nacrtali tamo i sudjelovali u punjenju cisterne


lijepo je bilo vidjet hrpu bikera na istom zadatku

ne trebala nam ta krv nikad




srki
jebo B+
 
Ljudi svaka cast, jednostavno nemam rijeci. Nadam se da cu vam se pridruziti u nekoj od sljedecih akcija... :cool:
 
Rivi said:
Nego, jel ko snimio to, pa da iskodira filmove i stavimo to na stranicu? Volili bi svi to vidit, ne sumnjam.
Ili, ako nitko nema, Vlučiću, možeš li ti do snimaka s HTV-a i RTL-a? Da imamo šta pokazat na stranici.

bilo je i na Z1 :cool: