Dobrovoljno davanje krvi - Dan "D" - slikice

:cool: Bravo!Nisam bio,ali sam pratio sve i svima živima o tome pričao.Stvarno,Vito može biti sretan.Trudi se maksimalno i sada vidi da ima ekipu,čak i nas koji nismo tamo bili fizički.Naprijed! :cool:
 
sve je bilo super....pogled na onak lijepu kolonu do petrove ....mmmmm
vito svaka čast
 
svaka cast svima koju su dosli, a to je ujedno i obaveza da se slijedeci put okupimo u jos vecem broju

Vito, sto je slijedece ?
 
BirD said:
svaka cast svima koju su dosli, a to je ujedno i obaveza da se slijedeci put okupimo u jos vecem broju

Vito, sto je slijedece ?

ČAKOVEC 19.03. :wink:

svi dojdite :wink:
 
A kako je krenilo, vrime će bit još bolje. Možda i barba Tomee provoza svoju Varu! To bi bija pravi hepening! Ljudi, prašite za Čakovec u subotu.
 
Nažalost meteo.hr za slijedeću subotu najavljuje samo oblak i kišu :(
 
Da bar - Tamara i ja svejedno dolazimo. Ako ne s motorom onda autom :D
 
Evo i od mene sve pohvale, Lučiću glavna si faca na TV-u! :D Ja sam jučer gledo na TV, a ako neko zna oće danas biti repriza priloga i kada će biti (u obzir dolaze HTV, RTL, NOVA) ja mogu sripati pa stavit na net. Da sam bio u prilici došao bi i ja koju litru krvi ostaviti.
 
Pozdrav svima koji su bili u Pit stopu. Nadam se da ćemo se vidit što prije.
 
BirD said:
svaka cast svima koju su dosli, a to je ujedno i obaveza da se slijedeci put okupimo u jos vecem broju

Vito, sto je slijedece ?

Slijedeće je donacija igračaka "TOY RUN 2" - za vrtiće u Popovači i Voloderu.
02.04.2005. s početkom u 13,00 sati. u organizaciji "Blue Knights-a"
Lokacija: Voloder (između Popovače i Kutine)

Nadamo se vašem dolasku...
 
ak smo dali krv,bumo i igračke!
pozdravi pospanoj Zweky i hvala Zriletu na zadnjoj pljugi koju mi je dala jer ja više nisam imo!
Bravo za organizatore i hvala i svima koji su se odazvali akciji i nadajmo se da će biti toga sve više,jer je dobro odjeknula u javnosti!
 
Zrile said:
lijepi pozdravi svima! bilo je super! puno pozitivnog duha i predobra atmosfera :cool:
svaka čast organizatorima i svima koji su se potrudili oko svega i svima koji su došli! :cool:
meni nisu htjeli uzet krv! :cry: buhuhuuhuhu....
ahahhahaha....Dadek faca na rtl-u :mrgreen:
pozdrav ekipi iz Rijeke :wink: , svima koje sam upoznala i one koje nisam i Teya hvala još jednom na velikodušnoj gesti! :hug:
i nadam se da se vidimo u čakovcu u isto tako velikom broju na isto tako uspješnoj akciji :hello:

E, pa žao mi je da sam malo zakasnila... i onda još ni jedno pivce nisam mogla popit od antibiotika... :(
Ali je bilo vredno doč i opet vas videti! I upoznati nove prijatelje! :)
I vidjeti facu od Zrile kad sam joj dala kuveto :D! :kiss: :wave:
 
Svaka cast! :cool: Vidjela sam na RTL-u akciju... Meni je zao sto ja nisam sposobna dati krv, ne mogu ni krv izvadit da ne padnem u nesvijest... :cry: samo tako nastavite! :cool:
 
Ma ti ionako daš svaki mjesec :mrgreen: