Dođi u Vinkovce ......... :)

Tajnica

Active member
Dragi moji cijenjeni bikeri, bikerice i ini, dana 20. srpnja 2006. g., (četvrtak), MK Vinkovci organizira proslavu zaštitnika svoga Grada Sv. Ilije.

Izuzetna mi je čast što mogu svima reći/napisati (kad već ne i  :headfones:  :mrgreen: ) "DOĐI U VINKOVCEEE"! :cheer:

U planu nam je jednodnevno moto druženje! Predviđeno okupljanje bi bilo u popodnevnim satima u Parku Lenije (Genscherova ulica) do nekih 18,00h, kada je predviđen defile ulicama našeg prelijepog grada. Nakon defilea povratak u kamp, klopa, cuga ili po izboru.

U Parku Lenije bit će postavljen šator za klopu i cugu, mjesta za kampiranje ima koliko Vas volja, zato "Dođite u Vinkovce", očekujemo Vas! :D


Bogat program nastavlja se u centru grada (cca od parka/kampa do centra 400 m) gdje je za 21,00 h predviđen izbor Miss models Hrvatske, a nakon toga koncert ženske grupe Chante. Možda nebi bilo na odmet napomenuti da dan poslije, odnosno vikend 21., 22. i 23. srpnja 2006. g. su moto susreti u Gradištu -15 km od Vinkovaca.

Ovim putem pozivamo sve koji mogu da dođu. Bit će nam jako drago ugostiti Vas!  :yes: :yes: :yes: :piva:


ULAZ:  - BESPLATAN.  :mrgreen:
KLOPA:- vrhunski grah s kobasicom - GRATIS - no limit.  :mrgreen:
ROŠTILJ I CUGA - plaćanje po simboličnim cijenama.  :mrgreen:


:hello: 8)
 
  Gori lampa nasred Vinkovaca...
Bravo za poziv.   (y)
 
...ma da... 20-og!? :cool: na moj ročkas!
...možda dodem...brijem da sam taj cijleli tjedan na godišnjem...pa bi se mogla zaletit... (y)
 
Khm.........khm...............veliko oko vas gleda.  :mrgreen:

Tuta - bann 3 dana, da se možeš educirati iz zemljopisa.  :mrgreen:

Franky - dođi, bit će tu još svega, nije mi se dalo baš sve pisati u post.


Vjeruj nećeš zažaliti.  :wink: 8)
 
Tajnica said:
Franky - dođi, bit će tu još svega, nije mi se dalo baš sve pisati u post.


Vjeruj nećeš zažaliti.  :wink: 8)
...Ajd' potrudit ću se...moram samo smislit kak doć do dole.. (y)
 
Tajnica said:
Khm.........khm...............veliko oko vas gleda.  :mrgreen:

Tuta - bann 3 dana, da se možeš educirati iz zemljopisa.  :mrgreen:

Franky - dođi, bit će tu još svega, nije mi se dalo baš sve pisati u post.


Vjeruj nećeš zažaliti.  :wink: 8)


:ruza: :kiss2: :hug:
 
tutankamon said:
:ruza: :kiss2: :hug:

Tako već može!  8)

Nego, ajde se ti malo matematiziraj iliti zbroji, oduzmi, pa Dođi i ti u Vk..................malo.  :mrgreen:

PS: Franky će ti put pokazati.  :wink:
 
Tajnica said:
Tako već može!  8)

Nego, ajde se ti malo matematiziraj iliti zbroji, oduzmi, pa Dođi i ti u Vk..................malo.  :mrgreen:

PS: Franky će ti put pokazati.    :wink:

....ma no frks (y)
 
Valjda ste se dovoljno iz offtopičarili.........  :mrgreen:



Samo da malo podignem temu na vrh i da još jednom podsjetim da su svi DOBRODOŠLI(y)  :mrgreen:
 
e pa ja dolazim....tj.dolazimo nas četvoro.... :mrgreen:
bem ti....kak ovo nisam prije vidjela... :misli:
 
hm... četvrtak... ako krenem u 5... do 6 sam tamo... pa možda bi se i moglo...  :mrgreen:
 
Super.....  :cheer:

Rode ništa bez tebe!


Samo dojdi/dojdite, znam/o da je radni dan...............ali bit će lijepo.  :mrgreen:





I hope so!  :mrgreen:
 
strasilo said:
hm... četvrtak... ako krenem u 5... do 6 sam tamo... pa možda bi se i moglo...  :mrgreen:

češ proći po mene da ne idem sam :mrgreen: