Dođi u Vinkovce ......... :)

Tajnica said:
Aaaaaaaaaa jedan striček može biti po tvom opisu,nemam ga na niti jednoj slici. Slike sam dobila jer mi je riknuo fotić.  :mrgreen: :mrgreen:


eh sad...ček...ak je striček onda mu je ono s njim .................sin :LOL:

 
miro said:
e moja tajnice.... da sam znao na vrijeme došao bi sigurno, vidim da je bilo sve ok, zorro te pohvalio oralno, vidim da je bilo dosta ljudi, pogotovo cura, al najvišemi se sviđa ona što ima pms na majci. ajd daj mi njezin mob ako imaš. Drugi put ću ućinit sve da dođem - naravo, što je u mojoj moći, ta nisam ni ja svemoguć.... blah blah.... ma stvarno bi volio da sam te vidio, upoznao pabla nerudu i ostalu ekipu....
Oprosti-zaboravili smo vama s dukatijima javiti nekoliko dana prije nego ostalima-tako da možete istovremeno stiči !!!
 
crna_noc said:
eh sad...ček...ak je striček onda mu je ono s njim.............. sin.  :LOL:


Ako pričamo o istom (a po opisu ne bi rekla da fulam), taj isti je i deda  :LOL:, ima sina i kćer.

Tip ok izgleda itd, itd..............e sad je samo pitanje jel to taj!  :misli:

 
zvonko situm said:
Oprosti-zaboravili smo vama s dukatijima javiti nekoliko dana prije nego ostalima-tako da možete istovremeno stiči !!!
vidiš kako ovi iskusniji zanju pravi razlog...nemoš ih prevariti da oš....
 
grah koji ste u vinkovcima imali je bio tako fin da to nije normalno...


jedino mi krivo što sam se taj dan malčice otrovala pljeskavicom u osijeku :(pa mi kuhalo u želucu
 
crna_noc said:
grah koji ste u vinkovcima imali je bio tako fin da to nije normalno...


jedino mi krivo što sam se taj dan malčice otrovala pljeskavicom u osijeku :(pa mi kuhalo u želucu
mora da si ju sama pravila... :rofl:
 
,,et malo,,ono,,nije nešt,,hanuma je uglavnom fotkala  :D
,,mal kamp,,mal defile,,mal šefica (tajnica) i sprida i s traga  :mrgreen:  (y)