Down Under motori

jedimaster said:
stigao naš down under frend u rodnu mu grudu  :mrgreen: nakon par dana ubijanja u čevapima i pizzama slijedi mu avantura na kRRntiji ili tamo negdje , jelde Čmeki  :mrgreen:
po Babjoj i Požeškoj gori.... :mrgreen:
evo sad nas je njegova mama rastavila, odvojila od kulena, sira i vino-fanta-jamnica mixa zvanog Vader mix ( zato jer te brzo prebaci na tamnu stranu )...
start je sutra u 06.00  :021: :021: :021:
 
jučer mi se neki motali po šumi već sam pomislio da ste zalutali..  :LOL:
 
skuco said:
jučer mi se neki motali po šumi već sam pomislio da ste zalutali..  :LOL:
da smo danas slijedili Deču, još bi se i muvali, ko zna možda bi down under završili, kud je on nas danas išao provesti  :?  ... a je nam ga zakuho....  :mrgreen:
 
jedimaster said:
Dobro kako je bilo?
,   kaj da ti velim decki ne samo da znaju napravit dobar kulen i dobro pecenje a da ne pricam o darthwaderovoj smjesi pijace ,,,,..l he he .... voze se jos bolje.... Ja sam ljubio majku zemljicu slavonsku... 3puta ne znam dal sam to ja htio se prebaciti u slavonce ili je to kakti bilo clanarina za upad u quazimotorase..... Hehehe 
 
cosmos67 said:
,  kaj da ti velim decki ne samo da znaju napravit dobar kulen i dobro pecenje a da ne pricam o darthwaderovoj smjesi pijace ,,,,..l he he .... voze se jos bolje.... Ja sam ljubio majku zemljicu slavonsku... 3puta ne znam dal sam to ja htio se prebaciti u slavonce ili je to kakti bilo clanarina za upad u quazimotorase..... Hehehe
o evo ga... :D  živ je... (y)
A koktel Darth Vader brzo prevlači na tamnu stranu  :LOL:  (y) (y) (y)
 
DaRRth Vader said:
o evo ga... :D  živ je... (y)
A koktel Darth Vader brzo prevlači na tamnu stranu  :LOL:  (y) (y) (y)
dođite do mene na bunika koktel..  :mrgreen:
 
cosmos67 said:
,  kaj da ti velim decki ne samo da znaju napravit dobar kulen i dobro pecenje a da ne pricam o darthwaderovoj smjesi pijace ,,,,..l he he .... voze se jos bolje.... Ja sam ljubio majku zemljicu slavonsku... 3puta ne znam dal sam to ja htio se prebaciti u slavonce ili je to kakti bilo clanarina za upad u quazimotorase..... Hehehe

ti si pjevao onu od Miše Kovača..."poljubi zemlju , po kojoj hodaš...."  :mrgreen:
 
cosmos67 said:
,  kaj da ti velim decki ne samo da znaju napravit dobar kulen i dobro pecenje a da ne pricam o darthwaderovoj smjesi pijace ,,,,..l he he .... voze se jos bolje.... Ja sam ljubio majku zemljicu slavonsku... 3puta ne znam dal sam to ja htio se prebaciti u slavonce ili je to kakti bilo clanarina za upad u quazimotorase..... Hehehe


(y)  samo 3 ?  :mrgreen:
 
australac said:
(y)  samo 3 ?  :mrgreen:

ej zemljace  :LOL:  cudi me da me nisi uspio pregaziti bar jednom od svih tih padova....  :mrgreen:
Samo da velim da  cu slike staviti kad  se vrnem u  ozz...ozz...
 
:021:

drustvo bok

evo da se javim konacno nakon jednog vremena..... moram reci da je kao i uvijek najljepse u domovini.... znam da ima vas koji
malo na nekin nacin pate da dodju u Australiju no osim kaj ima zmija ,krokodila , klokana ,deva ,koala i ostalih gmizavca.... :koka:
  kad si samo pomislim o cugi  :recine: :piva: i panji... :klopa:....a da ne pricam o picama  ... :D :D :banana2: odmah zaboravim na down under...no da ga ne serem evo par slika sa slavne "Krndije".....
04092011384.jpg

04092011383.jpg

04092011383.jpg

04092011382.jpg

04092011385.jpg

04092011386.jpg

04092011395.jpg


:021: (y)
 
jedimaster said:
Pa di si ti do sada? te žena držala u "karanteni" radi prekomjernog uživanja bez nje u domovini?

:LOL:
:LOL:tak nekak nisam smio iz kreveta izaci tjedan dana ... hehehe... vec me jezik boli...
:jesus:
 
DaRRth Vader said:
ma šta on odozdo zna  :LOL:

:D :D :LOL:

vidi ko se javlja..... :grin:

evo samo da velim da se nisam javljao u zadnje vrijeme jer nisam imao nikakvih slika sa voznje pa reko da vam opisujem rijecima nebu bilo zanimljivo.... :jesus:.... no konacno prije jedno dva tijedna bili smo na voznji i jedan od frendova ... :021:... Kerry na EXC 450 KTM-u je
nabavio go-pro cam... pa konacno vise ne trebam ja stalno slikati i snimati sve... i da vam javim da cu u sljedecih par dana ... nadam se.... :D.... postaviti par videa na youtub-u ... dati cu vam sve linkove pa tko ima vremena nek si pogleda jedno cuku i pol snimanja...upravo sad sve files pretvaram u MKV format i vjerovatno ce mi uspijeti staviti po koji video sutra navecer jer ujutro idemo se ponovo ganjati....

tolko za sada
pozdrav :grin: