Down Under motori

cosmos67 said:
:LOL: :LOL: :LOL: sad sam si odmah pomislio da ak se bojis leta onda dodji  :mornar: no vjerujem da si gledao Titanik haha pa
mozda ni to nije dobra ideja.... :letim:

:LOL:

a baš sam htio napisati da bih mogao brodom i onda se sjetim Titanika  (y) :LOL:
 
cosmos67 said:
:shock: :shock: kaj je sad ovo neki cro fbi....?
hehe da dolazim u Zg  ... kaj se netko nudi za kakvu voznju?.... :jesus: :jesus:

Pozivom uzvraćam na poziv...ali na cestovnu vožnju  :)
 
cosmos67 said:
26.04.2011.......... :skuter: :bananarace:

evo jos par slika.... niko mi se nis ne javlja .... izgleda da ja samo stavljam slike a vi mi se svi nekak gizdavo drzite...kaj vam slike nisu dobre... :jesus:




Ne beri brigu sve se gleda samo naprijed  (y) (y) (y) (y)
 
Dawg said:
Pozivom uzvraćam na poziv...ali na cestovnu vožnju  :)

kak to mislis ?... hehe mene na cestu?.... nekak mi je mekse blato i voda i pijesak ....kolko puta sam se "popiknuo" s motora
ne vjerujem da bih se uspio dici da sam bio negdje na cesti.... no nikad neznas .... samo to mi se nekak cini penzionerski....
hehe sad kad me jedimaster pocne pljuvati ...
no tko god zeli ili ima mogucnost doci do mene ja ga pozivam na voznju kroz "suncani" Queensland..... :LOL: :LOL: :jesus:
 
jedimaster said:
:mrgreen:

s obzirom da dolaziš uskoro u RH morat ćemo ti organizirat nekakvu vožnju pa makar cestovnu  :mrgreen:

sve mi se cini da se je vec nesto pocelo organizirati tamo...hehe.. ja jos cekam da me Cmeki pozove kod sebe u Gajnice i da
zapalimo negdje na djir pod sljemenom... ufff to bi bio gust..
(y)
 
cosmos67 said:
sve mi se cini da se je vec nesto pocelo organizirati tamo...hehe.. ja jos cekam da me Cmeki pozove kod sebe u Gajnice i da
zapalimo negdje na djir pod sljemenom... ufff to bi bio gust..
(y)

nemoj ići , nagaovarat će te da prodaš Yamahu i kupiš Huasberga  :mrgreen:
 
cosmos67 said:
sve mi se cini da se je vec nesto pocelo organizirati tamo...hehe.. ja jos cekam da me Cmeki pozove kod sebe u Gajnice i da
zapalimo negdje na djir pod sljemenom... ufff to bi bio gust..
(y)

(y) (y) (y)
jedimaster said:
nemoj ići , nagaovarat će te da prodaš Yamahu i kupiš Huasberga  :mrgreen:
a neeeeeeeeeeee.  :LOL:

iako je za mene kao servisera HusaDrek najbolji motor, Dany treba KTMa , pa neće valjda DrekecParts od mene naručivati... :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
(y) (y) (y)a neeeeeeeeeeee.  :LOL:

iako je za mene kao servisera HusaDrek najbolji motor, Dany treba KTMa , pa neće valjda DrekecParts od mene naručivati... :mrgreen:

dobro ti velis Husadrek..hehehe pustite vi mene i moj HaHa motor na miru... nema boljega ... dobro mozda ali samo mozda bi zajahao KTM-a...
frend mi je kupio novoga KTM 450 EXC i mogu reci da je nesto kaj bi ja htio imati u svojoj garazi... no kad si pomislim na WR450F onda bas i ne znam..
:misli:
 
jedimaster said:
:mrgreen: (y)

nego Danny jel uopće vozi tko KTM od tvojih klokana  :mrgreen:

kak se meni cini tu ima najvise KTM-a i Yamaha no u zadnje vrijeme vidim puno Husadreka....lol... no kad gledam prave enduro rides kroz pustinju ili tam negdje bogu
iza nogu ... tj. daleke voznje onda ima puno DRZ 400 -600 ili XR 600    ... (y)
 
cosmos67 said:
kak se meni cini tu ima najvise KTM-a i Yamaha no u zadnje vrijeme vidim puno Husadreka....lol... no kad gledam prave enduro rides kroz pustinju ili tam negdje bogu
iza nogu ... tj. daleke voznje onda ima puno DRZ 400 -600 ili XR 600    ... (y)

To je to Danny , sve ostalo su krampovi  (y) :mrgreen:
 
cosmos67 said:
dobro ti velis Husadrek..hehehe pustite vi mene i moj HaHa motor na miru... nema boljega ... dobro mozda ali samo mozda bi zajahao KTM-a...
frend mi je kupio novoga KTM 450 EXC i mogu reci da je nesto kaj bi ja htio imati u svojoj garazi... no kad si pomislim na WR450F onda bas i ne znam..
:misli:
toga krampa u rvata niko neće.... :LOL: :LOL: :LOL:
za tebe bi bio najbolji EXC 530  (y) (y) (y)
za prave muže  i duge pruge (y)
jedimaster said:
To je to Danny , sve ostalo su krampovi  (y) :mrgreen:
a ja mislio da si ti zdrav u glavi  :LOL: :LOL: :LOL:  :misli:
 
cosmos67 said:
kak se meni cini tu ima najvise KTM-a i Yamaha no u zadnje vrijeme vidim puno Husadreka....lol... no kad gledam prave enduro rides kroz pustinju ili tam negdje bogu
iza nogu ... tj. daleke voznje onda ima puno DRZ 400 -600 ili XR 600    ... (y)

deder ti klokanima prevedi moju famoznu kovanicu, a i ovu iz potpisa  :LOL:
 
Odlične slike i zanimljivi tereni... (y)

cosmos67 said:
Photo0246.jpg

cosmos67 said:

Sviđa mi se ova Honda, to je XR400 ili.. :misli:
 
Frane said:
Odlične slike i zanimljivi tereni... (y)

Sviđa mi se ova Honda, to je XR400 ili.. :misli:

da ja nisam siguran za godinu no tu negdje 2001-2 kolko mi se cini i da to je xr-400 ...prije desetak godina
to su bili motori na koje su se svi oslanjali... jednostavno neunistivi... no od koje 2005 kad su ih
(Honda) , prestali raditi pala im je prodaja novih CRF-a... (y) (y) :mrgreen:
 
bok svima ..... (y) (y)

zanima me malo vase misljenje o KTM-u... kaj je bolje kupiti EXC 300 ili 400... kaj bi bilo za i protiv za ta dva modela...?

mislim si promijeniti wr250f za nekaj boljega no nisam siguran kaj bi bilo bolje dvotaktni ili cetverotaktni motor...

....

:misli: :misli:
 
cosmos67 said:
bok svima ..... (y) (y)

zanima me malo vase misljenje o KTM-u... kaj je bolje kupiti EXC 300 ili 400... kaj bi bilo za i protiv za ta dva modela...?

mislim si promijeniti wr250f za nekaj boljega no nisam siguran kaj bi bilo bolje dvotaktni ili cetverotaktni motor...

....

:misli: :misli:

vid vid malog .... do pameti si došao...  (y)