Down Under motori

DaRRth Vader said:
ma sve je to ok, ali kakva ti je to HUSADREQ majica  :mrgreen:
jel nije bilo u dugoj boji... :LOL:

hehe  :LOL: :jesus:

to ti je tak kad se nisam mogao odluciti dali da kupim husa ili ktm-a  a majica je bila pocetak moje dileme... hehehe ... rekla mi zena da se nesmijem obuci u narandjasto ... 'biga moram slusati kaj gazda veli ....hehehe...ak mi ne vjerujes pitaj mog brata lazova.... :laugh: (y)
 
MARIOLINO said:
Baš sam mislio "skoknut" down under na jednu vožnju :mrgreen:, ali zmija se bojim, nemam nekog pozitivnog iskustva s njima !  :angry:
Drugi put ! (y) :mrgreen:


...........a taj štitnik auspuha ja pravi ! (y) (nisam još takvog vidio)

(y) kak mi se cini mogao bi cak otvoriti novi biznis sa export inport branicima za cvajtaktne letjelice.... :misli: :D
 
znači kad drugi put dođeš kako čemo ti motor izabrati,svi če t i biti slabi,za razliku od prošli put :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
von GhuRRtna said:
znači kad drugi put dođeš kako čemo ti motor izabrati,svi če t i biti slabi,za razliku od prošli put :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
(y) (y) (y) :LOL:
evo njega na ljeto opet, dat ćemo mu Broćin FE 570, do tada će se valjda privići na potisak austijske konjice, a ne onih japanskih ponića...
nema nikavog pisanog izvješća, kako ide ? jel drži prednji točak na zemlji ili ga je skinu i tako to... šta klokani kažu na miris cvajtaka, jel ga monitori i dalje love...  :evil:
 
čuj,sa 1,67 smrdi puno puno manje od velike večine 4t :D :D :D :D i sam nemoj sipat shell,od tog če i vodenkonji pokrepat,toliko smrdi
 
von GhuRRtna said:
ma megadrek je pravo uredan,nego oni ostali me malo brinu :misli:
(y)
znamo i zašto  :wink:

no vidi ga  :wink:
 
DaRRth Vader said:
(y) (y) (y) :LOL:
evo njega na ljeto opet, dat ćemo mu Broćin FE 570, do tada će se valjda privići na potisak austijske konjice, a ne onih japanskih ponića...
nema nikavog pisanog izvješća, kako ide ? jel drži prednji točak na zemlji ili ga je skinu i tako to... šta klokani kažu na miris cvajtaka, jel ga monitori i dalje love...  :evil:

(y) (y)

cuj kaj da vam opisem nego da ovo je ko metak ...hehe... prvo sam se brinuo za gas posto kod wr250 mogao sam do daske okrenuti a sad nesmijem ni pogledati desnu reuku i mali se baca ..... prva druga treca brzina kotac skace sam od sebe ... prednji dio morat cu staviti neke utege na vilicu da me drzi na zemlji ...hehehe... ovaj frend kaj je bio na voznji  na xr400 jednostavno nije mogao pratiti... ja se i nisam tak brzo vozio , bar kak mi se cini imao sam dosta jos cajta po gasu , i morao sam svaku minutu kociti i gledati gdje je on iza mene...hehe.. ma masina urlice za jos jos jos...hehehe... kaj se tice suspension , moram samo kupiti one navlake za vilice tak da mi malo dulje traju gumice (fork seals).... inace motor je super 2009 godina  i samo 10 radnih sati ili 470 km kad sam ga kupio... ma kaj da vam velim odusevljen sam samo da se jos malo vise priviknem na cvajtaktni motor i evo mene opet kod vas na drugu rundu...hehehe ili mozda netko od vas dodje tu kod mene.... :misli: :D
 
evo nesto sa zadnje voznje ove godine... :021: :021: :021:

31122011042.jpg

31122011044.jpg

31122011046.jpg

31122011047.jpg

31122011048.jpg


sad kad sam kupio novi motor tesko je ga drzati doma u zatvorenom prostoru...hehehe... moram ga malo
iznjeti na svijezi zrak...hehehe... 31.12.2011... zadnja voznja ove godine....


(y)