Down Under motori

cosmos67 said:
evo nesto sa zadnje voznje ove godine... :021: :021: :021:

31122011042.jpg

31122011044.jpg

31122011046.jpg

31122011047.jpg

31122011048.jpg


sad kad sam kupio novi motor tesko je ga drzati doma u zatvorenom prostoru...hehehe... moram ga malo
iznjeti na svijezi zrak...hehehe... 31.12.2011... zadnja voznja ove godine....


(y)
te čarape na vilicama bolje stavi krokodilu preko usta,barem neče moči nikog ugrist,jer ti na vilicama ništ koristi :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
DaRRth Vader said:
a i ti ko sljepac... pa uranio si  :mrgreen: :LOL:

pa vidiš da on već slavi doček pa ga nema...kad dođe neće ni skužit  :mrgreen: ...uostalom Sydney je već u 2012. a kod cosmosa samo što nije!
 
jedimaster said:
pa vidiš da on već slavi doček pa ga nema...kad dođe neće ni skužit  :mrgreen: ...uostalom Sydney je već u 2012. a kod cosmosa samo što nije!
ko ga šiša trenutno je godinu dana stariji od nas  :LOL:
 
jedimaster said:
Sretna Nova Godina cosmos  (y) kako je u 2012.  :mrgreen:

bok Sretna Nova 2012 Godina i tebi i tvojima .... kaj se tice kak je ...hmmm ... budi jos malo strpljiv i vidjet ces....  :LOL: :mrgreen:
mi se jos treznimo dok vi jos uvijek slavite... prava pravcata nepravda..... :grin:
 
von GhuRRtna said:
te čarape na vilicama bolje stavi krokodilu preko usta,barem neče moči nikog ugrist,jer ti na vilicama ništ koristi :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

ak nis drugo malo za sminku.... sad dok je motor jos uvijek "novi".....  (y)
 
Sretno Vama "down under" !!!! (y) (y) (y)
................a po avataru bih zaključio da ti je i "stari" motor srcu prirastao ! (y) :mrgreen:
 
von GhuRRtna said:
kloki jel dimiš šta :wink:,i jel ti rep još uvijek čitav :jesus:


:LOL:hehe sve ok Von Ghurrtna.... nema predaje:gace:....cekam da se cijelo drustvo vrati sa godisnjaka tak da mogu opet nekaj
pocet planirati.... postalo je jako vruce  :vatrica: i kaj je najgore vlaga je da nije za izdrzati pa vjerujem da za koja dva tjedna
cemo vec organizirati nesto.... usput evo nesto iz arhive slika ... kolko mislim nisam vam to pokazao.....pozdrav.... javite mi kak je prosla
novogodisnji djir... heehe... jel bilo snjega i poledice...?....

25062011034.jpg

25062011033.jpg

23072011130.jpg

23072011129.jpg

23072011128.jpg

23072011127.jpg

23072011125.jpg


:yoman: :peace:
 
von GhuRRtna said:
vidim da se napreduje,novi tereni za novi motor,samo gas i nemoj ulje zaboraviti-1,67 (y)
a ne zna ti on tako... u njiju sve naopako, stoji 60 : 1 ...  :021: :021: :021:
a viđe mu avatara  :mrgreen:

a i ovaj mu uspon izgleda kao pravi..  (y) (y)
 
von GhuRRtna said:
vidim da se napreduje,novi tereni za novi motor,samo gas i nemoj ulje zaboraviti-1,67 (y)

:misli:

DaRRth Vader said:
a ne zna ti on tako... u njiju sve naopako, stoji 60 : 1 ...  :021: :021: :021:
a viđe mu avatara  :mrgreen:

a i ovaj mu uspon izgleda kao pravi..  (y) (y)

da bas tak sve je nekak naopak down under....hehe.. :jesus:...al da vam iskreno velim ja stavljam 50 : 1  ... rekli su mi da zato kaj je jako vruce momentalno nis mu ne skodi ak mu das malo vise ulja...nas kak se veli malo ulja da ne zulja... :evil:.... nego reci mi von Ghurrtna koja boja federa je tebi najbolja opcija (power band) crveni  , zeleni ili plavi.... a mozda ima i zuti nisam siguran...? reci dal si probao na svome mijenjati i kaj ti se najvise svidjalo koja opcija...?


:misli: :misli: :shock: (y)
 
cosmos67 said:
:misli:

da bas tak sve je nekak naopak down under....hehe.. :jesus:...al da vam iskreno velim ja stavljam 50 : 1  ... rekli su mi da zato kaj je jako vruce momentalno nis mu ne skodi ak mu das malo vise ulja...nas kak se veli malo ulja da ne zulja... :evil:.... nego reci mi von Ghurrtna koja boja federa je tebi najbolja opcija (power band) crveni  , zeleni ili plavi.... a mozda ima i zuti nisam siguran...? reci dal si probao na svome mijenjati i kaj ti se najvise svidjalo koja opcija...?


:misli: :misli: :shock: (y)
da baš ... sve mi nije jasno kako ne otpadnete  :LOL:
 
:shock: :D

posto znam da vas zanimaju "domace zivotinje" evo slika od frenda kaj mi prica da svaki dan skuplja lokalne kod njega doma....

:wink:

IMAG0018.jpg


IMAG0016.jpg


IMAG0010.jpg


:shock: (y)