Down Under motori

pa dobro jel vi vidite koliki su svaki od njih četvorice , pa nema takvog krokodila koji bi to mogao pojesti  :mrgreen:
 
:shock: :shock: :shock:

evo mene opet... :jesus: :jesus: :grin:

malo  vijesti ...dolazi nam konacno pravi mehandjija u Australiju za kojeg svi znate kakav je no malo vise o njemu za kojih par dana...
za sada ovako...ak se sjecate ovaj frend koji je razmisljao o Husi ili Ktm-u

04022012087.jpg


odlucio se na drasticnu promjenu i umjesto toga je kupio "OVO".... :misli: :021:

12052012003.jpg

12052012004.jpg

12052012008.jpg

12052012009.jpg


:misli: :misli: neznam kaj je ovim ljudima tu kod mene da jednostavno " podivljaju" :grin: :grin: :evil:

tko na zdravoj pameti bi radije kupio Harley Davidsona umjesto KTM-a... :misli: :shock: :mrgreen: :mrgreen:

hehehe
 
a evo nesto sa jucerasnje voznje... :021:

prije polaska pred mojom kucom... :grin:

13052012013.jpg

13052012014.jpg


a ovo nesto sa "terena"  :021: :021: :jesus: :D

13052012016.jpg

13052012019.jpg

13052012020.jpg

13052012022.jpg

13052012021.jpg


:LOL: :LOL: :jesus: :jesus: (y)
 
cosmos67 said:
:shock: :shock: :shock:

evo mene opet... :jesus: :jesus: :grin:

malo  vijesti ...dolazi nam konacno pravi mehandjija u Australiju za kojeg svi znate kakav je no malo vise o njemu za kojih par dana...


Da je bio čemu
ne bi ga mi pustili odavde
:jesus: :jesus: pičkica  :mrgreen: :mrgreen:






















Ma zajebavam se  (y) (y) ali da bi vas mogao štošta naučiti bi definitivno  8) 8) :mrgreen: :mrgreen:
 
Lijep život ti vodiš druže kozmički  :D
Kad smo kod toga,moram pitat,je li ime kojim slučajem povezano sa Saganovim Cosmosom?

Btw,je li istina što kažu da je Australija " A place where everything that wants to kill you lives"  :LOL:
I usput,jesi li ikada posjetio Novi Zeland?

Počeo me Zeland interesirati iznimno,otkad sam čuo da je gotovo kao izgubljeni raj na Zemlji,sa ljudima koji te dočekaju raširenih ruku i krajolicima koji su kao nacrtani.

Htio bih ja i Australiju jednog dana posjetiti,pogotovo radi surfanja,ali kada sam čuo što sve vreba u Oz-u,stvari poput toe stabbing pauka itd  :mrgreen:
 
Angie said:
Lijep život ti vodiš druže kozmički  :D
Kad smo kod toga,moram pitat,je li ime kojim slučajem povezano sa Saganovim Cosmosom?

NIKAKVE VEZE

Btw,je li istina što kažu da je Australija " A place where everything that wants to kill you lives"  :LOL:

MOGU RECI DA SAM JA ONDA DOSTA SRETNAS OSOBA NO NIKAD NEZNAS...LOL
I usput,jesi li ikada posjetio Novi Zeland?
NE JOS ALI MI JE ZELJA JEDNOG DANA OTICI JOS MALO JUZNIJE

Počeo me Zeland interesirati iznimno,otkad sam čuo da je gotovo kao izgubljeni raj na Zemlji,sa ljudima koji te dočekaju raširenih ruku i krajolicima koji su kao nacrtani.

U KOJEM SI TO FILMU GLEDAO HEHEHE AKO MOZES SKINI SI FILM "ONCE WERE WARRIORS" PA CES VIDJETI KAKAV JE NEW ZELAND

Htio bih ja i Australiju jednog dana posjetiti,pogotovo radi surfanja,ali kada sam čuo što sve vreba u Oz-u,stvari poput toe stabbing pauka itd  :mrgreen:
KAJ SE TICE PAUKA TO TI GOVORIS O Funnel-web spider -U KOJI ISTINA JE JEDAN OD NAJOPASNIJIH NA SVIJETU NO AK MU STAVIS "SOLI NA REP" LOL NECE TI NISTA

:jesus: :jesus: :jesus: (y)
 
dunkan said:
cosmos67 said:
:shock: :shock: :shock:

evo mene opet... :jesus: :jesus: :grin:

malo  vijesti ...dolazi nam konacno pravi mehandjija u Australiju za kojeg svi znate kakav je no malo vise o njemu za kojih par dana...


Da je bio čemu
ne bi ga mi pustili odavde
:jesus: :jesus: pičkica  :mrgreen: :mrgreen:






















Ma zajebavam se  (y) (y) ali da bi vas mogao štošta naučiti bi definitivno  8) 8) :mrgreen: :mrgreen:

(y) (y)
 
jedimaster said:
Idi i ne okreći se sine  :mrgreen:
ma idem i to full throttle :mrgreen: ali mi žao što neću kod Cosma dovoljno dugo ostati da ih podučim svi poznatim i world wide priznatim tehnikama endura  iz hrvatskih gudura  :LOL: :embarrassed:  poput sipovanja, čaliranja, glibiranja i ne znam kojih sve ne  :afro:
 
DaRRth Vader said:
ma idem i to full throttle :mrgreen: ali mi žao što neću kod Cosma dovoljno dugo ostati da ih podučim svi poznatim i world wide priznatim tehnikama endura  iz hrvatskih gudura  :LOL: :embarrassed:  poput sipovanja, čaliranja, glibiranja i ne znam kojih sve ne  :afro:

A da ti mene povedes ko instruktora sa dosta vremena :LOL:
 
DaRRth Vader said:
ma idem i to full throttle :mrgreen: ali mi žao što neću kod Cosma dovoljno dugo ostati da ih podučim svi poznatim i world wide priznatim tehnikama endura  iz hrvatskih gudura  :LOL: :embarrassed:  poput sipovanja, čaliranja, glibiranja i ne znam kojih sve ne  :afro:
i reci pilotu da nejde brzo ni visoko :wink:
 
DaRRth Vader said:
ma idem i to full throttle :mrgreen: ali mi žao što neću kod Cosma dovoljno dugo ostati da ih podučim svi poznatim i world wide priznatim tehnikama endura  iz hrvatskih gudura  :LOL: :embarrassed:  poput sipovanja, čaliranja, glibiranja i ne znam kojih sve ne  :afro:
nemoj pobljuvat kabinu  :jesus:
 
:0648:  :LOL:  :021:
pop't ću dramaminu, ali nek ja i bljucnem sam nek sletim Down Under pa onda  :021: :021: :021:
 
DaRRth Vader said:
:0648:  :LOL:  :021:
pop't ću dramaminu, ali nek ja i bljucnem sam nek sletim Down Under pa onda  :021: :021: :021:
jesi zapamtio postotak nagiba brda da klokiu objasniš :wink:
 
von GhuRRtna said:
jesi zapamtio postotak nagiba brda da klokiu objasniš :wink:
to je jednostavno nevjerovatno  :evil:... tako šta nema Down Under  :afro: