Down Under motori

moover said:
Već dugo vremena ga nisam vidio ovako sretnog...  (y)

dunkan said:
I onda nek mu čovjek ne bude zavidan  :tongue: :tongue: :tongue:

evo "dosao" tu u Ozz i odmah poceo prodavati crnogorsku politiku rada... :D :D :D :mrgreen:

19052012079.jpg


19052012080.jpg


:grin: :grin: :jesus:

...
 
lone-wolf said:
Seronje primaju, reponje NE  :mrgreen:

nemres vjerovati morao sam zvati gradsku kanalizaciju u pomoc nakon kaj se " ispraznio "  :shock: :shock:

nisam mogao vjerovati da neko moze biti tako pun sranja.....  :LOL: :LOL: :LOL:


:grin: :LOL: :LOL: (y)

...
 
cosmos67 said:
nemres vjerovati morao sam zvati gradsku kanalizaciju u pomoc nakon kaj se " ispraznio "  :shock: :shock:

nisam mogao vjerovati da neko moze biti tako pun sranja.....  :LOL: :LOL: :LOL:


:grin: :LOL: :LOL: (y)

...
kad se uvjeriš koliko može pojest sve če ti biti jasnije :wink:
 
onaj motor ispred ktm,jel to 2009 model :misli:ili mi se čini,kad če oni prodat 2012 kad još imaju 2009,ili onog sa starom maskom i husfarom :wink:
 
von GhuRRtna said:
onaj motor ispred ktm,jel to 2009 model :misli:ili mi se čini,kad če oni prodat 2012 kad još imaju 2009,ili onog sa starom maskom i husfarom :wink:

o cemu ti to pricas ...?    :misli: :misli: :misli:

ima puno motora ispred shopa.... usput da ti velim svaki motor koji je van ducana je rabljeni a ne novi ... svi novi su unutra.... :undecided: :undecided: (y)
 
cosmos67 said:
o cemu ti to pricas ...?    :misli: :misli: :misli:

ima puno motora ispred shopa.... usput da ti velim svaki motor koji je van ducana je rabljeni a ne novi ... svi novi su unutra.... :undecided: :undecided: (y)
ma izgledaju ko novi pa pomislih da su novi,a i ono malo vašeg blata i bez brda im ništa nemogu :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
cosmos67 said:
nemres vjerovati morao sam zvati gradsku kanalizaciju u pomoc nakon kaj se " ispraznio "  :shock: :shock:

nisam mogao vjerovati da neko moze biti tako pun sranja.....  :LOL: :LOL: :LOL:


:grin: :LOL: :LOL: (y)

...

uvijek je bio pun sebe...  :LOL: :LOL:
 
Došao na svoje s tim šeširom  :mrgreen:
sretno  :wink: (y)
 
Naš Crocodile Dundee !  :mrgreen:
Prijatelju sretno ti bilo tamo dolje !  :hura:  :hura:  :hura:
Pozdravi family !  :hello:
 
dunkan said:
Gold coast je zakon aaaaaaa (y) (y) :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nisam ni znao za njega dok nisam krenuo u Down Under avanturu... but it is amazing...  (y) (y) (y) (y)
 
DaRRth Vader said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nisam ni znao za njega dok nisam krenuo u Down Under avanturu... but it is amazing...  (y) (y) (y) (y)

nije njega nego nju , pazi na izgovor , nemoj biti kao meksikanac u USA dolje , pazi na gramatiku  :mrgreen:
 
jedimaster said:
nije njega nego nju , pazi na izgovor , nemoj biti kao meksikanac u USA dolje , pazi na gramatiku  :mrgreen:
:jesus:
Gold Coast is a coastal city located in the South East of the state of Queensland, Australia

nemoj ti biti mađar u vlastitoj zemlji  :LOL: :LOL: :LOL:  (y)

et ni ti ne znaš za NJEGA  :wink:  :jesus: :jesus: :jesus:

(y) (y) (y) (y)