Down Under motori

deco said:

daj malo vise informacija... kaj se sramis... hehe... koja godina i kaj mislis o motoru...pogotovo kad usporedis sa Husabergom... ja sam svoj stavio na prodaju i mislim si uzeti exc 350...nekako me vise vuce cetverotalktni...

e7october2012043_zps0f84bc26.jpg

e7october2012044_zps552a32ce.jpg

e7october2012046_zpsdc62e598.jpg

e7october2012045_zpse7b0b83c.jpg


'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''..........................................'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

:jesus:
 
Eeee da si bilize odmah bi ti dao jedan 4-t za taj tvoj nevaljali :mrgreen:
 
cosmos67 said:
daj malo vise informacija... kaj se sramis... hehe... koja godina i kaj mislis o motoru...pogotovo kad usporedis sa Husabergom... ja sam svoj stavio na prodaju i mislim si uzeti exc 350...nekako me vise vuce cetverotalktni...

e7october2012043_zps0f84bc26.jpg

e7october2012044_zps552a32ce.jpg

e7october2012046_zpsdc62e598.jpg

e7october2012045_zpse7b0b83c.jpg


'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''..........................................'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

:jesus:
ma najbolje si kupi citroena i to što jačeg,barem 510 ako nije izašao i jači 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
cosmos67 said:
daj malo vise informacija... kaj se sramis... hehe... koja godina i kaj mislis o motoru...pogotovo kad usporedis sa Husabergom... ja sam svoj stavio na prodaju i mislim si uzeti exc 350...nekako me vise vuce cetverotalktni...

e7october2012043_zps0f84bc26.jpg

e7october2012044_zps552a32ce.jpg

e7october2012046_zpsdc62e598.jpg

e7october2012045_zpse7b0b83c.jpg


'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''..........................................'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

:jesus:
nesramim se ,samo mi se neda trkeljati bez veze jer če odmah svi biti prepametni
 
izem ti vrijeme down under....6 godišnjih doba u jednom danu
jučer je u Sydneyu padao snijeg ujutro, bilo je  25 u podne, kiša i sunce su se izmjeni bar pet puta, najhrabriji su i dalje u kratkim hlačama, japankama i majičicama... :misli: :LOL:
no idealno za enduro u sviim uvjetima  :021:
http://www.abc.net.au/local/stories/2012/10/12/3609277.htm
 
DaRRth Vader said:
izem ti vrijeme down under....6 godišnjih doba u jednom danu
jučer je u Sydneyu padao snijeg ujutro, bilo je  25 u podne, kiša i sunce su se izmjeni bar pet puta, najhrabriji su i dalje u kratkim hlačama, japankama i majičicama... :misli: :LOL:
no idealno za enduro u sviim uvjetima  :021:
http://www.abc.net.au/local/stories/2012/10/12/3609277.htm

pa ti si sa "krnndije" nebi se trebo bojati malo bijelih pahuljoca ... :jesus: :jesus:.... nemoj reci da od kad si doso down under  si malo
omeksao.... (y) (y) :LOL: :LOL:
 
cosmos67 said:
pa ti si sa "krnndije" nebi se trebo bojati malo bijelih pahuljoca ... :jesus: :jesus:.... nemoj reci da od kad si doso down under  si malo
omeksao.... (y) (y) :LOL: :LOL:
iznenadio bi se, imam neke izvještaje koji govore upravo suprotno  :pelvic_thrust2: :pelvic_thrust: :hug:
 
cosmos67 said:
pa ti si sa "krnndije" nebi se trebo bojati malo bijelih pahuljoca ... :jesus: :jesus:.... nemoj reci da od kad si doso down under  si malo
omeksao.... (y) (y) :LOL: :LOL:
DaRRth Vader said:
iznenadio bi se, imam neke izvještaje koji govore upravo suprotno  :pelvic_thrust2: :pelvic_thrust: :hug:

Haven't I told you to keep Whitey out of sight  :mrgreen:

:LOL: :LOL:

 
DaRRth Vader said:
iznenadio bi se, imam neke izvještaje koji govore upravo suprotno  :pelvic_thrust2: :pelvic_thrust: :hug:

kaj oces reci da si sad poceo grudati...!!!! :LOL: :LOL: :LOL:molim izvjestaj .... (y) (y) (y) :misli:

p.s.
by the way samo da ti velim da onaj derpe nije opce dosao danas da pogleda motor... nista zato moram ici na voznju sutra da se malo ohladim...hehehe... :021: :021: :021:
 
lone-wolf said:
Haven't I told you to keep Whitey out of sight  :mrgreen:

:LOL: :LOL:
Yea, you've told me that, but it seems that Whitey like Australian sun  :LOL:
 
lone-wolf said:
:no:  Me Tarzan, you Jane

:mrgreen:
jeah...  :LOL:
ovi tu ne govore engleski UOPĆE ....  :mrgreen: a ja učim :LOL:

lele dunje ranke, od austraski krokodili ću pravim opanke...