Down Under motori

lone-wolf said:
He had been fucked Up Here  :mrgreen:

A lot of work = a lot of dollar$ ........... :misli: count me in  (y)
jea...

I have been fucked a lot recently , but it looks like that I am fucker currently  :mrgreen:
What goes around, comes around... iliti po rvacki ko se zadnji smije najslađe se smije..
 
deco said:
pa đes kume
evo baš mazno srednje ćevape u somunu ( 10 komada ) iz Sanjine tvornice, odnosno iz tvornice gdje Sanja radi  :wink: i tri mala James Boag'sa, premium naravno,  i sad se gnjavim sa 6 kugli sladoleda  :wink:
 
Sip said:
E hebem ti mentalitet, jos je na ojrima :palacdolje:
ja nisam, al kak da ga tražim dolare kad on skuplja ojre  :misli: :misli: :misli:
 
Darth ne znam jel pratis temu al ona dva KTM iz kojih si cistio punoglavce iz karburatora prije koju godinu zbog ne koristenja, smo ino i ja bome upregli ove godine!  :mrgreen:
 
nba163 said:
Darth ne znam jel pratis temu al ona dva KTM iz kojih si cistio punoglavce iz karburatora prije koju godinu zbog ne koristenja, smo ino i ja bome upregli ove godine!  :mrgreen:
ma pratim, pratim... i toplo mi oko srca jer su konačno u pogonu, pogotovo onaj kojeg ti goniš... kladim se da je poslije svake vožnje sve bolji i bolji.. :wink: :021: :021: :021:  samo mu gasa daj  (y)
 
DaRRth Vader said:
ma pratim, pratim... i toplo mi oko srca jer su konačno u pogonu, pogotovo onaj kojeg ti goniš... kladim se da je poslije svake vožnje sve bolji i bolji.. :wink: :021: :021: :021:  samo mu gasa daj  (y)

To se jos ucim  :jesus:
 
DaRRth Vader said:
jea...

I have been fucked a lot recently , but it looks like that I am fucker currently  :mrgreen:
What goes around, comes around... iliti po rvacki ko se zadnji smije najslađe se smije..

Yours will be done ..................................  :starac:

I hope  :mrgreen:
 
Alo Kloki,,, je's spakovo kofere za Zg ??? 
Ajd pozdravi domovinu u moje ime ;)  :021:
 
Ima'l smaka svijeta u vas  :mrgreen: il' je sve pod kontrolom  :tongue: