Down Under motori

Đes'ba š'a ima, šta's uzbuđujete oko par pasića  :grin:
 
onak odokativno bi reko da je to pravi australski papagaj sareni motor. :)

samo pun gaaaaaaaaaaaaaaaas  (y)  I ne daj Dionu da ga vozi...  :LOL:  on nek ceka svoju kvarnu  :021:
 
DaRRth Vader said:
onak odokativno bi reko da je to pravi australski papagaj sareni motor. :)

samo pun gaaaaaaaaaaaaaaaas  (y)  I ne daj Dionu da ga vozi...  :LOL:  on nek ceka svoju kvarnu  :021:

ja sam mu reka da je kanarinac :p





Sent from my telefon
 
Evo meni ideje kako ukrasiti novu kantu. :mrgreen:

Kakve su ono čarape na 350? Ekstra dugačke ili samo montirane za kamenolom? :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
malo ti se zoknice zadigle  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


imas oko sokolovo... hehehe nis ti ne pobijegne... bio sam lijen da ih povucem skroz do dole nakon pranja...
(y) (y) (y)


mate said:
Evo meni ideje kako ukrasiti novu kantu. :mrgreen:

Kakve su ono čarape na 350? Ekstra dugačke ili samo montirane za kamenolom? :mrgreen:

ili ti mene zajebavas ili se pravis da neznas...hehehe...

:misli: :misli: :misli:

 
fusekle su baš fora ,ali me zanima dali su žbice farbane ili plastificirane
 
cosmos67 said:
imas oko sokolovo... hehehe nis ti ne pobijegne... bio sam lijen da ih povucem skroz do dole nakon pranja...
(y) (y) (y)


ili ti mene zajebavas ili se pravis da neznas...hehehe...

:misli: :misli: :misli:

Palo mi je na pamet da stvarno stavim dva seta pa da cijele obučem u neopren, gornji dio bude sjeban od kamenja...  :mrgreen:
 
deco said:
fusekle su baš fora ,ali me zanima dali su žbice farbane ili plastificirane

na zbice sam stavio posebne plasticne cijevi koje imaju prorez na strani tak da ih samo obuces i rastvor se zatvori... mozes ih skidati kolko got puta zelis i uvijek se zatvore... to tu neki frajer blizu mene radi i moguce ih kupiti u vise boja...

(y) (y) (y)
 
mate said:
Palo mi je na pamet da stvarno stavim dva seta pa da cijele obučem u neopren, gornji dio bude sjeban od kamenja...  :mrgreen:

ma ne bolje su ove u jednom komadu ... u tome i je svrha cijele te "carape" da pokrije sto veci dio ... u biti ja ih trebam povuci skroz do dole
tak da mi gornji dio zavrsi tek preko zgloba...

:D :D :D :wink: :wink: :wink:

jure83 said:
meni smeta broj.rec ce ljudi da toliko godina imas :mrgreen: :jesus: :LOL:

dobro izgledam za 67 godina starosti...hehe

:misli: :misli: :misli: :LOL: :LOL: :LOL: