Down Under motori

Iako nisam bas naruciti fun "po sumama i gorama" ovaj video je bilo zanimljivo gledati  (y)
Sama tema je interesantna, nisam je prije primjetila, no sad cu malo popratiti nadam se uskoro jos kojem videu  :D
 
QuinnSaab said:
Iako nisam bas naruciti fun "po sumama i gorama" ovaj video je bilo zanimljivo gledati  (y)
Sama tema je interesantna, nisam je prije primjetila, no sad cu malo popratiti nadam se uskoro jos kojem videu  :D

(y) (y)
drago mi je da ti se svidja... ak imas vremena pogledaj si koji drugi video na yutub-u kojeg sam postavio prije... no imam i previse materijala i ni sam neznam kojeg bi radije stavio... no uskoro ces vidjeti jos kojeg... (y) (y) (y)
 
1.1. u 12 sati po našem vremenu VOŽNJA ko misli doči mora odmah krenuti
 
evo nesto nakon duge pauze.... posto sam prodao svoj ktm exc 450 nemam na cemu se voziti no na svu srecu frend je kupio
novi Husaberg fe 350 a jos uz to i ima 5 mjeseci staru Yamahu wr 450..... prvi put da se vozim na husabergu i mogu reci da mi
najbolje pase od svih motora koje sam do sada probao...

18.01.2014 bike riding.avi


:021: :021: :021:

samo da dodam da se cuje malo skripnje ... a da vam dam do znanja da to nisu moje kosti ...hehe... vec drzas kamere...
 
super se provodite po šumama i dobre su vam staze sad se i ja polako navlaćim na takve uživancije još mi samo fali neki cross
 
tibika21 said:
super se provodite po šumama i dobre su vam staze sad se i ja polako navlaćim na takve uživancije još mi samo fali neki cross

(y)samo po gasu .... sto si vise uvuces u taj sport sve je veca uzivancija... (y)

evo jos jedan od jucer...

                  18.01.2014 ride.avi


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
jedimaster said:
Pa jesi u fazi kakve kupovine novog ili?


da cijelo vrijeme od kad sam prodao svoj ktm mislio da cu kupiti 2012 fe 390 -Husaberg... al mi se cini da cu po prvi puta ipak kupiti potpuno novi motor i to ovaj FE 350 na kojem sam se jucer vozio... fakat fenomenalan motor...

:021:
 
cosmos67 said:
da cijelo vrijeme od kad sam prodao svoj ktm mislio da cu kupiti 2012 fe 390 -Husaberg... al mi se cini da cu po prvi puta ipak kupiti potpuno novi motor i to ovaj FE 350 na kojem sam se jucer vozio... fakat fenomenalan motor...

:021:

ak je to to...samo naprijed  (y)
 
jedimaster said:
ak je to to...samo naprijed  (y)

da to je to... hehehe... htio bih da mogu probati FE 390 i da vidim razliku... no nema niko od frendova taj motor  tak da izgleda FE350 je u planu...

...... :misli: :misli: :misli: