Down Under motori

strasilo said:
Pa vi uopće niste enduraši kad ne vozite KTM ...  :LOL: :LOL: :LOL:

predaleko su mi  :( da im uvalim koji  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@ cosmos67...  baš me zanima da li i dolje vrijedi famozna izreka iz Slavonije:  HDP ( Husaberg Disconecting People )  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Nisu oni (ako imaju tu sreću :mrgreen:) ni čuli za Husaberg ! :LOL: :LOL: :LOL:
To se radi samo za istočnoeuropsko tržište !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
strasilo said:
Pa vi uopće niste enduraši kad ne vozite KTM ...  :LOL: :LOL: :LOL:


:povraca:haha ti mora da delas negdje u KTM shop-u... kak se meni cini zelis mi uvaliti KTM-a hahaha.. kaj nis
ja ne velim da je nekaj lose sa njima al dokle god moj HaHa -Maha vuce  ja sam sretan ...
nikad neznas mozda bi ti bas sa svojim KTM-om gledao meni zicugu...hahahaha
e sad sam izgleda poceo WAR.... :macevanje: :boks: :ujaja:

:LOL:
mms said:
predaleko su mi  :( da im uvalim koji  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



:LOL:

@ cosmos67...  baš me zanima da li i dolje vrijedi famozna izreka iz Slavonije:  HDP ( Husaberg Disconecting People )  :LOL: :LOL: :LOL:

kaj se toga tice nisam siguran za izreku ali znam da ih prodaju u istom ducanu di su KTM-ovi...hehehehe

:jiggie:
 
cosmos67 said:
:povraca:haha ti mora da delas negdje u KTM shop-u... kak se meni cini zelis mi uvaliti KTM-a hahaha.. kaj nis
ja ne velim da je nekaj lose sa njima al dokle god moj HaHa -Maha vuce  ja sam sretan ...
nikad neznas mozda bi ti bas sa svojim KTM-om gledao meni zicugu...hahahaha
e sad sam izgleda poceo WAR.... :macevanje: :boks: :ujaja:

:LOL:
kaj se toga tice nisam siguran za izreku ali znam da ih prodaju u istom ducanu di su KTM-ovi...hehehehe

:jiggie:

hahaha ... daleko sam ti ja od KTM-a ...  :jesus:

moj zadnji OFFroad je bila Honda...  :jesus: :jesus:

Ali kako možeš primjetiti po drugim temama, priča se da oni koji voze OFFroad, a nemaju KTM da su piškice...  :LOL: :LOL:
 
MARIOLINO said:
Nisu oni (ako imaju tu sreću :mrgreen:) ni čuli za Husaberg ! :LOL: :LOL: :LOL:
To se radi samo za istočnoeuropsko tržište !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hehehe a kaj je ovo...
GlasshouseDec2010005.jpg

GlasshouseDec2010004.jpg

GlasshouseDec2010003.jpg


:jesus:
 
cosmos67 said:
:povraca:haha ti mora da delas negdje u KTM shop-u... kak se meni cini zelis mi uvaliti KTM-a hahaha.. kaj nis
ja ne velim da je nekaj lose sa njima al dokle god moj HaHa -Maha vuce  ja sam sretan ...
nikad neznas mozda bi ti bas sa svojim KTM-om gledao meni zicugu...hahahaha
e sad sam izgleda poceo WAR.... :macevanje: :boks: :ujaja:
:LOL:
kaj se toga tice nisam siguran za izreku ali znam da ih prodaju u istom ducanu di su KTM-ovi...hehehehe
:jiggie:
ma ne radi, što je najgore radio je u hahahaha shopu...  :mrgreen: :LOL:
 
strasilo said:
hahaha ... daleko sam ti ja od KTM-a ...  :jesus:

moj zadnji OFFroad je bila Honda...  :jesus: :jesus:

Ali kako možeš primjetiti po drugim temama, priča se da oni koji voze OFFroad, a nemaju KTM da su piškice...  :LOL: :LOL:

mislis "Pussy" hahaha ... ma samo nek se oni hvale sve dok ne dodju do netkoga sa pravim motorom...hahaha :jesus: (y)

nista lose Honde pogotovo ak si imao XR ... moji kompici se klanjaju svojim xr-400... no sve dok ne dodje tata -mata sa hahamom... :LOL: :LOL:
 
mms said:
ma ne radi, što je najgore radio je u hahahaha shopu...  :mrgreen: :LOL:

hahaha 'bem ti radio je u Hahama shopu vozio je Hondu a ganja me da kupim KTM-a ...
pa ti si ko treba.. nika da se odlucis kaj oces... :D :D :mrgreen:
 
MARIOLINO said:
...........to je nešto što se ne miče !!! Ukopao se u blato i ne mrda:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:





...... a ja bih jedan baš takav ! (y) :mrgreen:
Kurvaš sa aaa.... a tamo SIP-u kažeš KTM....malo dalje YAMAHA....izjasni se  :jesus: :jesus: :jesus:
 
cosmos67 said:
hahaha 'bem ti radio je u Hahama shopu vozio je Hondu a ganja me da kupim KTM-a ...
pa ti si ko treba.. nika da se odlucis kaj oces... :D :D :mrgreen:

Ne ! On je sponzoruša i vozi što mu drugi daju ! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
cosmos67 said:
mislis "Pussy" hahaha ... ma samo nek se oni hvale sve dok ne dodju do netkoga sa pravim motorom...hahaha :jesus: (y)

nista lose Honde pogotovo ak si imao XR ... moji kompici se klanjaju svojim xr-400... no sve dok ne dodje tata -mata sa hahamom... :LOL: :LOL:

jok, ja sam 2T fan ... CR je bila u igri ...  :mrgreen:

kod mene ti motor za OFFroad mora ispunjavati samo dva uvjeta.. a to je da pali i ide ...  :mrgreen: .. sve ostalo je irelevantno ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
hahaha ... daleko sam ti ja od KTM-a ...  :jesus:

moj zadnji OFFroad je bila Honda...  :jesus: :jesus:

Ali kako možeš primjetiti po drugim temama, priča se da oni koji voze OFFroad, a nemaju KTM da su piškice...  :LOL: :LOL:

kak mi se cini poceli smo ti vaditi dusu....hahaha ...samo moram paziti kak vidim ti si moderator da me nebi naterao da moram kupitiKTM-a...


haha :jesus: :LOL:
 
daj ti nas bolje zovi da dođemo kod tebe na jednog "aligatora s ražnja" ... pa da vam pokažem kako se vozi ... nema veze koji motor ..  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
daj ti nas bolje zovi da dođemo kod tebe na jednog "aligatora s ražnja" ... pa da vam pokažem kako se vozi ... nema veze koji motor ..  :LOL: :LOL:

Ne treba ga loviti, to ćemo mi odraditi !  (y)
Neka samo riješi povratne karte i smještaj za nas i naše obitelji !!! (ništa predugo, do cca 20-ak dana) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
..........a sve ostalo je naša briga ! (y) :mrgreen: :mrgreen:
 
strasilo said:
daj ti nas bolje zovi da dođemo kod tebe na jednog "aligatora s ražnja" ... pa da vam pokažem kako se vozi ... nema veze koji motor ..  :LOL: :LOL:


hahaha pa to je barem lako sjednes se na avion sa one strane a ja te tu sa ove strane pricekam i odmah cim dodjes prvo kaj moras proci rigorozne
zadace da vidimo dali8 si sposoban za ovakav zivot... prvo je cim se skines sa aviona moras pogledati tri puta crocodile dundee filmove tak da se upoznas
sa prirodom, e onda trebas da prodjes drugi test a to je da uspijes prespavat zajedno i usput pojeb..tri aboridjanke.... e ako ti to uspije onda moraspopiti vise nego one
:LOL: :LOL: :LOL: e i kad sve to napravis prosao si u drugi krug....
:rofl: :rofl: :rofl: