Down Under motori

ne to nije poplava vec samo dio kisnog vala koji je zahvatio i Brisbane... ali to nije nista kaj je sjevernije od mene oni su imali oko pola metra kise po kvadratnom metru u zadnjih par dana... a ak se sjecate prije par mjeseci kad je bila poplava u Zagrebu e onda je palo oko 200 mm kise ... pa si mozete zamisliti... :( :(

:misli:
 
Men se jedan zemljak zali da vec danima kisa pada u Brisbane  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Men se jedan zemljak zali da vec danima kisa pada u Brisbane  :mrgreen:

ma jeb.mti ... hahaha ziva koma... sva sreca da ja obozavam se ganjati po blatu tak sto vise to bolje...

:LOL: :D :D
 
cosmos67 said:
ne to nije poplava vec samo dio kisnog vala koji je zahvatio i Brisbane... ali to nije nista kaj je sjevernije od mene oni su imali oko pola metra kise po kvadratnom metru u zadnjih par dana... a ak se sjecate prije par mjeseci kad je bila poplava u Zagrebu e onda je palo oko 200 mm kise ... pa si mozete zamisliti... :( :(

:misli:
Kad sam ja bio prije tri godine....prilikom dolaska raspitivao sam se za vrijeme, klimu, itd......onda su mi rekli da sedam
godina kiše nije bilo.....rezerve vode spustile se na 35%.....ne volim kišu i rekao sam to je to.....
međutim pogađaš kiša je počela padat i padalo je skoro svaki dan......eto ti sreće  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
dunkan said:
Kad sam ja bio prije tri godine....prilikom dolaska raspitivao sam se za vrijeme, klimu, itd......onda su mi rekli da sedam
godina kiše nije bilo.....rezerve vode spustile se na 35%.....ne volim kišu i rekao sam to je to.....
međutim pogađaš kiša je počela padat i padalo je skoro svaki dan......eto ti sreće  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


(y)

e to je istina cak su se rezerve vode spustile na 17%...... a sad u zadnjih par mjeseci se sve napunilo... i kaj je naj gore od svega toga
mamu im bemje...hehe.. poceli nam naplacivati vodu posebno od poreza...  :x :x :eek:pakoljut:

no sva sreca da sam si uspio na vrijeme kupiti ronilacko odjelo i masku i peraje...hehehe
kak izgleda ako ovako vrijeme nastavi umjesto motora kupit cu si jetski.... :banana:
 
LIjepo sam mu rekao, a sad pliva kad neće slušat  :misli: :misli:
 
dunkan said:
LIjepo sam mu rekao, a sad pliva kad neće slušat  :misli: :misli:

sva sreca da sam ko klinac pratio na tv-u Veljko Rogosica..... hahaha ...
zati sam sad pripremljen na sve te opasnosti...hehehe

(y)

samo vi zajebavajte... ak nis drugo kod mene nema svinjske gripe...po koji krokodil. zmija. pauk , guster... hehe ale ne i svinje... :LOL:
 
cosmos67 said:
sva sreca da sam ko klinac pratio na tv-u Veljko Rogosica..... hahaha ...
zati sam sad pripremljen na sve te opasnosti...hehehe

(y)

samo vi zajebavajte... ak nis drugo kod mene nema svinjske gripe...po koji krokodil. zmija. pauk , guster... hehe ale ne i svinje... :LOL:
ej. dal i ti plivaš..  :misli:
 
skuco said:
ej. dal i ti plivaš..  :misli:

hvala za pitanje... sve je ok kod mene ja sam oko 5 km od centra i nisam ugrozen direktno ,,, no jucer smo se malo provozili
kroz kvart i do samog grada i tesko za povjerovati da se to sve dogadja.... kud god da zelim krenuti ne mogu doci na cilj jer jednostavno
poplava je tako ugrozila sve oko nas...
evo par slika... :( :( :(

Photo0154.jpg

Photo0153.jpg

Photo0156.jpg

Photo0165.jpg



:( :( :(
 
jedimaster said:
a kažu da još jedan veliki vodeni val dolazi  :shock:

nadam se da su u krivu... momentalno je vrijeme ok no kisna sezona je daleko od kraja... samo se nadam da vise nece biti vise ovoliko problema...
 
jebeno..  :shock:
al ni mi nismo toga pošteđeni. nažalost al mislim da će toga bit sve više. kod mene 2 puta u razmaku 3mj.
 
bev said:
Odlične fotke Cosmos67, prava uživancija  (y)!

:hura: :hura: :hura:
drago mi je da ti se svidjaju... vjerujes ili ne to je sve slikano sa mobiltelom....  :shock:.... :D

bilo bi dobro da dobijem malo vise komentara gledajuci kolko ljudi je pregledalo "moj" post...hehe
no glavno je da vam se svidjaju slike... uskoro cu staviti jos koju jer se spremamo na voznju ovaj vikend...
sad kad se voda pocela polako spustati moramo iskoristiti vrijeme dok ne padne druga tura... hehe :D


:biker: :skuter: :skuter: :biker: :polomljen: