DR350S tema

a pogotovo ne na djecjim trasama moto susreta....
a pogotovo ne na djecjim trasama moto susreta....
a pogotovo ne na djecjim trasama moto susreta....
a pogotovo ne na djecjim trasama moto susreta....
a pogotovo ne na djecjim trasama moto susreta....
a pogotovo ne na djecjim trasama moto susreta....
a pogotovo ne na djecjim trasama moto susreta....
 
Ovo je troboj. :misli: :neznam:
 
EnduroLab said:
Ma meni je bas super, uzivam s tutlekima tu....

odisi stavit osigurac u pola tri tad mu najvise pase  :LOL:

koji si ti teletabis  :LOL:

Pazic slozi Luki vilice a na forumu se hvali da on slaze vilice  :LOL:

Izlazim iz ovih djecijih prepucavanja ipak si ti pripremas motore za utrke  :LOL:
 
Branko-ST said:
odisi stavit osigurac u pola tri tad mu najvise pase  :LOL:

koji si ti teletabis  :LOL:

Pazic slozi Luki vilice a na forumu se hvali da on slaze vilice  :LOL:

Izlazim iz ovih djecijih prepucavanja ipak si ti pripremas motore za utrke  :LOL:

I ti teze slovkas ko i jolly? Nisam rekao da sam luki slagao ovjes. Slovkaj ponovno.
Luki sam podesavao ovjes, i znas sto....? Nije kurca valjalo, sve sam krivo podesio osim sag-a.

Vidis...probas, grijesis, probas, grijesis...naucis. Iskustvo. I nema srama...nije mi tesko ni neugodno reci da nisam uspio. Al na kraju sam nesto naucio pa mogu tutlekima na forumu muda pod bubrege prodavat... :0648:

Nego....oćete se ti i jolly zajedno vozit na moto susretu?
 
E, sori svima za spamanje....al radim neke zavrsne radove po kuci, sjednem, zapalim cigaretu...i ova dvojica cirkusanata su mi taman za uz pauzu...
 
EnduroLab said:
E, sori svima za spamanje....al radim neke zavrsne radove po kuci, sjednem, zapalim cigaretu...i ova dvojica cirkusanata su mi taman za uz pauzu...
Sve je to zezanje, to je ok. Nego, sada ozbiljno, da li imas vremena da skupa Jollyu slozimo masinu od DR-a? Nadam se da je on nabavio brtve za masinu.
 
enduro said:
Sve je to zezanje, to je ok. Nego, sada ozbiljno, da li imas vremena da skupa Jollyu slozimo masinu od DR-a? Nadam se da je on nabavio brtve za masinu.

Prije bi si muda na panj stavio, neg da on išta po mom prčka :jesus:
 
enduro said:
Sve je to zezanje, to je ok. Nego, sada ozbiljno, da li imas vremena da skupa Jollyu slozimo masinu od DR-a? Nadam se da je on nabavio brtve za masinu.

Nemam nazalost. Dva puta sam mu dao ozbiljnu ponudu da mi proda motor, nije pristao.
Sloziti zna i sam, kod njega ti je to pitanje voljnog momenta i nekog predpubertetskog ponosa. On je inace moj dobar prijatelj i bez obzira na forumsko prcanje dobar je tip. Opcenito, zadnjih godinu i pol sarafim samo svoje motore, jednostavno se nemam vise vremena baviti tudima...

Al da je steta da taj motoric stoji, je, velika je steta....
 
Isto vrijedi za branka, dobar prijatelj i ok lik, mozda mrvicu vise autistican i oštecen od jollya al sta cu kad volim takve :jesus: :LOL:
 
EnduroLab said:
Nemam nazalost. Dva puta sam mu dao ozbiljnu ponudu da mi proda motor, nije pristao.
Sloziti zna i sam, kod njega ti je to pitanje voljnog momenta i nekog predpubertetskog ponosa. On je inace moj dobar prijatelj i bez obzira na forumsko prcanje dobar je tip. Opcenito, zadnjih godinu i pol sarafim samo svoje motore, jednostavno se nemam vise vremena baviti tudima...

Al da je steta da taj motoric stoji, je, velika je steta....

"Ozbiljna ponuda" je 1000kn više neg sam platio motor, a uz to da dobiš još 600€ dijelova đabalesku?
Stari moj, pa ozbiljniji su oni vicmaheri s Markovog trga neg ti :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
jolly the roger said:
"Ozbiljna ponuda" je 1000kn više neg sam platio motor, a uz to da dobiš još 600€ dijelova đabalesku?

No dobro, koliko tražiš za DRa sa dijelovima i koji je konkretno kvar na njemu ?
 
AnteK said:
No dobro, koliko tražiš za DRa sa dijelovima i koji je konkretno kvar na njemu ?

Nemate vi dovoljno novaca :wink: Očekivao bih da će magarica/nakazica/müslav/akademik skužiti na prvu, al on se i dalje nada :LOL: