Ducati 848 EVO

ess kako mi srce zatitra dok vidim ovaj motor, to je definitivno to (y)
 
Hrpa odličnih reakcija i oduševljenja, koliko će ih to sljedeću sezonu biti na cesti?!
 
Kawa_ZD said:
Hrpa odličnih reakcija i oduševljenja, koliko će ih to sljedeću sezonu biti na cesti?!
da cijena nece biti u rangu japanski tisucica,bilo bi ih zamijetan broj  :palacdolje:
 
Vozio sam "obicnu" 848 i ugodno se iznenadio zbog susa koji ispuca iz niskih, jako lijep i dobar motoric ali da vrijedi skoro kao 2 cbr-ke - ne vrijedi
 
a jbga, dok japanci počnu raditi takve motore budu valjda i drkatiju srušili cijenu, nikada ja mislim :misli:
 
MOONSHIELD said:
a jbga, dok japanci počnu raditi takve motore budu valjda i drkatiju srušili cijenu, nikada ja mislim :misli:
rade sva 4 japanca bolje motore
 
jedimaster said:
mogu radit šta hoće ali karizmu jednog Dukca nikad...ali nikad neće imat  :wink:

bome dobro si mu odbrusio....da ne moram ja :wink:
 
ja sma htjeo citirati jednog novinara koji je rekao

"...it has more passion in left indicator switch than all of its rivals combined..." hehe :D
 
jedimaster said:
mogu radit šta hoće ali karizmu jednog Dukca nikad...ali nikad neće imat  :wink:

i tako ja nesto u gradskom poglavarstvu,poslala me murija po neku dozvolu prolaza motorom i tako to..
dobrodrzeca gospodja na funkciji,objasnjavam joj da mi treba samo prolaz,parkiram u kucnom ulazu...
-pa zar ga ne mozete vani parkirat?-
-pa,ne bih bas...-
-a koji motor imate?-
-ducati-
-aaa,e,to bi i ja htjela u ulazu parkirat!-

ko to more platit?
 
loudpipes said:
i tako ja nesto u gradskom poglavarstvu,poslala me murija po neku dozvolu prolaza motorom i tako to..
dobrodrzeca gospodja na funkciji,objasnjavam joj da mi treba samo prolaz,parkiram u kucnom ulazu...
-pa zar ga ne mozete vani parkirat?-
-pa,ne bih bas...-
-a koji motor imate?-
-ducati-
-aaa,e,to bi i ja htjela u ulazu parkirat!-

ko to more platit?
Vjerojatno je tu dobrodržeću damu još u osamdesetima provozao i blagosovio neki talijanski turist na tada nama nedostižnom Ducatiu!Ona se sjeća kako je bila faca a i imena se sjeća,motora naravno ne talijana....
 
motor je predobar, sada i kompletniji, i definitivno vrijedi tih para

    Molio bih da mu netko napiše mane konkretno, pa da možemo konkretnije pljuvat po njemu, a ne pričat svašta...
 
sonny said:
motor je predobar, sada i kompletniji, i definitivno vrijedi tih para

    Molio bih da mu netko napiše mane konkretno, pa da možemo konkretnije pljuvat po njemu, a ne pričat svašta...
a o kojoj cifri se radi  ? 
 
markookram said:
a o kojoj cifri se radi  ? 

http://www.superbike.co.uk/news/Ducati_848_Evo_edition_motorcycle_released_news_300223.html

istoj :mrgreen:
 
darko_b said:
kakve to veze ima s Ducatijem,ako mislis da je Dukac ono nesto sta ga nevozis nego vozis nekog sugavog japanca :misli:
dok skupim love ću kupiti dukca, u to budi siguran (y) (a ostat će u garaži i japanac)
nitko nije napisao da su japanci šugavi, nemoj mi stavljati riječi u usta

jednostavno u zadnjih 10ak godina nemaju karizme jer su svi motori maltene ko jaje jajetu, zadnji po meni karizmatični modeli su bili sp1/2, tlr, zx7r..iako neznam zašto ja to idem tebi objašnjavati.. :misli:
 
darko_b said:
joj joj  :eek:hne: :eek:hne:
tako sto ti kazes za dukca i karizmu,netko govori za triumpha,netko za harlya,netko za kawasakija...

I svi koji to kažu su:

za triumph...........u pravu (y)

za harley ............u pravu (y)

za kawasaki.........sa mentalnim poteškoćama  :LOL:
 
jedimaster said:
I svi koji to kažu su:

za triumph...........u pravu (y)

za harley ............u pravu (y)

za kawasaki.........sa mentalnim poteškoćama  :LOL:
apsolutno si u pravu (y)
iako nisam neki fan ducatija...ali meni je ovaj 848 :slinavac:
 
:misli:
Meni se svidio i onaj stari, al to je stvar  :wink: ukusa, isto se  ne bi ništa bunil da ga netko karambolira, rasturi  i posle meni ponudi, znam da bi koštalo al nekak ima nas opaljenih kojima je to gušt, od  razbijenog početi, slagati,  naime, nikak nemrem prežalit jednog  996S-a od  prije par sezona , al nada umire posljednja  :D