Ducati 848 EVO

bobo RR said:
nisi njegov tip  :LOL:
kak ne, RTCW mi je jedna od najdražih igrica :D
neko vratimo se mi na dukce

848 DARK 113.990
848            119.990

nije previše, tolko je i sp2 koštao, još da je neku lovicu skrpati
 
WOLFENSTEIN said:
Gledaj momak, budi sretan s onim kaj voziš i budi korektan pa ne pljuj ljudima po izboru motora, a još manje po njihovoj percepciji dobrog-lijepog-karizmatičnog motora. Vozim motore 28 godina, vozio sam mnoštvo japanaca, dva BMW-a i jedan Ducati. Taj jedan je bio dovoljan da više nikad ne pomislim na promjenu marke. Dovoljno? Dakle, nisam opterećen porijeklom motora,ne želim pljuvati tuđi izbor, ali..................jesi li ikad imao Ducati? Najbolje u cijeloj priči je da je prvo Ducati kupila moja žena, a ja sam svog kupio šest mjeseci poslije. Znači odmak je bio praktički cijela jedna sezona. Šta misliš da sam ga kupio jer je ona bila nezadovoljna? Čak se može reči da ga je fino istestirala jer je u prvoj godini napravila 12.000 kilometara. Kvar? Nijedan. Problemi? Nikakvi. Talijanski šarm i karizma? Neprocjenjivo. Žalost kaj mi je supruga morala ukazati na to kaj vrijedi - nemjerljiva. Postoji vrijeme u životu kad performanse prestanu igrati ulogu, a izbor se svede na motocikl koji ne srećeš svakih par kilometara na cesti. Godinama sam u garažu dolazio ravnodušan, sjeo, upalio i krenuo. Sad dođem sa smješkom, pogladim si motor, velim mu neku lijepu riječ i sa smješkom sjednem na njega. Sa smješkom odem od njega. Gledaj koliko puta sam se nasmješio. Kužiš? Tvoj komentar može biti ispravan, a i ne mora. Može biti neispravan, a i ne mora. Može biti sve kaj si ti odabereš. Međutim, znaš kaj.............ja ću se i dalje smješiti.

pozdrav


:mrgreen: dakle klizaljke su na nogama, kaciga na glavi, palica u rukama i udri po puck-u  :mrgreen:

DOC ice hockey club
 
M900 said:
:mrgreen: dakle klizaljke su na nogama, kaciga na glavi, palica u rukama i udri po puck-u  :mrgreen:

DOC ice hockey club

Samo trenutak slabosti i utopistički pokušaj smirivanja strasti na užarenoj temi.  :)
 
WOLFENSTEIN said:
Samo trenutak slabosti i utopistički pokušaj smirivanja strasti na užarenoj temi:)

ajde , ajde , ne pretjeruj...da vidiš šta je užarenost kad je u pitanju neka tema Yamaha vs. ostali  :mrgreen:
 
jedimaster said:
ajde , ajde , ne pretjeruj...da vidiš šta je užarenost kad je u pitanju neka tema Yamaha vs. ostali  :mrgreen:
ili biaggi vs. rossi :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
kak ne, RTCW mi je jedna od najdražih igrica :D
neko vratimo se mi na dukce

848 DARK 113.990
848            119.990

nije previše, tolko je i sp2 koštao, još da je neku lovicu skrpati
nije to ni tak strasno sto se tice love  :misli:
 
samo kaj je to stari model u pitanju, ružan dozla boga i preslab, ima 4 konja manje, pih :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
samo kaj je to stari model u pitanju, ružan dozla boga i preslab, ima 4 konja manje, pih :mrgreen:
ma imas ti pravo, 4 ks manje  :palacdolje: zbog toga bi bil sugdje zadnji  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Kolike su cijene servisa za Dukce, npr. za 1098 model? Čuo sam da su visoke... I koliki im je servisni interval?
 
Kawa_ZD said:
Kolike su cijene servisa za Dukce, npr. za 1098 model? Čuo sam da su visoke... I koliki im je servisni interval?

jesu...jako...cijelih 0 kuna ako kupiš novog Dukca  (y)
 
Kawa_ZD said:
Kolike su cijene servisa za Dukce, npr. za 1098 model? Čuo sam da su visoke... I koliki im je servisni interval?

od 2007 intervali su svakih 12.000km za sve modele ako se ne varam :misli: bilo je već rasprave na temu servisiranja potraži u pdf servisi, trgovine...
 
WOLFENSTEIN said:
Gledaj momak, budi sretan s onim kaj voziš i budi korektan pa ne pljuj ljudima po izboru motora, a još manje po njihovoj percepciji dobrog-lijepog-karizmatičnog motora. Vozim motore 28 godina, vozio sam mnoštvo japanaca, dva BMW-a i jedan Ducati. Taj jedan je bio dovoljan da više nikad ne pomislim na promjenu marke. Dovoljno? Dakle, nisam opterećen porijeklom motora,ne želim pljuvati tuđi izbor, ali..................jesi li ikad imao Ducati? Najbolje u cijeloj priči je da je prvo Ducati kupila moja žena, a ja sam svog kupio šest mjeseci poslije. Znači odmak je bio praktički cijela jedna sezona. Šta misliš da sam ga kupio jer je ona bila nezadovoljna? Čak se može reči da ga je fino istestirala jer je u prvoj godini napravila 12.000 kilometara. Kvar? Nijedan. Problemi? Nikakvi. Talijanski šarm i karizma? Neprocjenjivo. Žalost kaj mi je supruga morala ukazati na to kaj vrijedi - nemjerljiva. Postoji vrijeme u životu kad performanse prestanu igrati ulogu, a izbor se svede na motocikl koji ne srećeš svakih par kilometara na cesti. Godinama sam u garažu dolazio ravnodušan, sjeo, upalio i krenuo. Sad dođem sa smješkom, pogladim si motor, velim mu neku lijepu riječ i sa smješkom sjednem na njega. Sa smješkom odem od njega. Gledaj koliko puta sam se nasmješio. Kužiš? Tvoj komentar može biti ispravan, a i ne mora. Može biti neispravan, a i ne mora. Može biti sve kaj si ti odabereš. Međutim, znaš kaj.............ja ću se i dalje smješiti.

pozdrav

Wolf, ovo je jedan od boljih postova  (y)
 
darko_b said:
svi se kunu u Ducatia ali redovito svi kupuju japance....zanimljiv fenomen

Zato kreće lagano nova garda ducatista  :mrgreen:
Ja sam progutao mamac i ne puštam.

Evo prikaza karizme.Moj kum koji ne voli motore,pati na aute....Kad je vidio dukca(pogotovo od wolfa i njegove drage) rastopio se.
Planira položiti vozački da kupi monstera  :mrgreen:

Sad slini nad mojim monsterom.Čak je i samnom htio podmazivati lanac da se privikne kad će imati svog dukca  :LOL:
 
Meni taj monster nije karizmatican, ali to je do mene vjerojatno, ako je Dukac onda mora biti R
 
monster nema karizmu?? :shock:
ducati_monster_s4r.jpg

ne mora ju ni imati :mrgreen:
 
cRuNk said:
Meni taj monster nije karizmatican, ali to je do mene vjerojatno, ako je Dukac onda mora biti R

Svatko ima pravo na mišljenje ali po meni je monster pravi dukac.
Naravno R isto super izgleda ali ja sam ljubitelj nakeda.

Prije nego sam vidio monstera 696 planirao sam kupiti yamahu xj6.
Nema šanse da bi sad prešao sa monstera 696 na yamahu xj6 ili neki drugi naked osim dukca.
Zvuk,izgled,vuče iz niskih obrtaja,odličan u zavojima.
Samo ime ducati...Brrrrr.


No to sam samo ja.Dok sam vozio yamahu vožnja je bila onako,bez euforije.Sad je to to.

Da ne kvarim temu dukcu 848 prestajem o monsteru.

MOONSHIELD  (y)
 
cRuNk said:
Meni taj monster nije karizmatican, ali to je do mene vjerojatno, ako je Dukac onda mora biti R

Ali taj R ispod 35 somova ojra ne postoji. I što je najbolje, to nije kraj priče. Ovisno o modelu, prosječno 10-35% još dodaj gore da bi to izgledalo onako kako treba.