Ducati 996RS by Tonci Moto

Pozdrav, evo jedno pitanje za znalce ducatia... prijatelj mi ima ducatia 996 SPS i prednji diskovi imaju jako puno lufta "ljevo-desno" e sad da li je to normalno ili bi tribalo to zamjeniti? Malo san trazio po internetu ali odgovor nisan nasa...
 
mate said:
Ako je original, normalno je. SPS ima plivajuće.

Diskovi mislim nisu od SPS-a ali su original Brembovi...e sad to klapa skoro centimetar livo-desno...njemu sve uredno koci ne trese ni nista drugo nego ga zanima da li to tako mora biti ili ne... je lokalni "strucnjaci" svaki ima svoju teoriju...
 
frane.p said:
Pozdrav, evo jedno pitanje za znalce ducatia... prijatelj mi ima ducatia 996 SPS i prednji diskovi imaju jako puno lufta "ljevo-desno" e sad da li je to normalno ili bi tribalo to zamjeniti? Malo san trazio po internetu ali odgovor nisan nasa...
Kako je Mate napisa. Originalni Diskovi od SP ili SPS-a su plivajuci i imaju dosta lufta.
Puno vise nego je vecina navikla vidjet na motorima,....
 
frane.p said:
Pozdrav, evo jedno pitanje za znalce ducatia... prijatelj mi ima ducatia 996 SPS i prednji diskovi imaju jako puno lufta "ljevo-desno" e sad da li je to normalno ili bi tribalo to zamjeniti? Malo san trazio po internetu ali odgovor nisan nasa...

Ak' mu smeta poslati ću mu ja sa monstera koji se ne klimaju i ne hrđaju, a on meni ove svoje 1za1  :smiley:
 
angelo.ma said:
nije prošlo  :?    :mrgreen:

Anđelino moj, nije meni žao što nije prošlo, već je meni žao tog motora kada je u rukama čovjeka koji to mora pitati.