Ducati Days na Grobniku 21-22.05.16.

Shepa said:
Ne znam vozit ni po magistrali, a kamoli po stazi, ali sudeći po snimci, dobro nije bilo mrtvih.

:skriven:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

:LOL: :LOL:

Ajde ne pretjeruj.
 
Shepa said:
Ne znam vozit ni po magistrali, a kamoli po stazi, ali sudeći po snimci, dobro nije bilo mrtvih.

:skriven:

Ček da vidiš drugu.  :LOL: opet ista natezanja s istim dukcem  :LOL:

Nije stvar u izmorenosti(iako sam skoro umro nakon tih 10ak krugova  :mrgreen:), nego puno prerano kočim i svaki put kad bi izgubio poziciju, bilo bi to na kočenju(jedinica, zagrebački).
Škola za ubuduće  :mrgreen:
 
Uzbudljivo za gledat, jebo ove šta voze ko po špagu  :mrgreen: (y)
 
Ceki said:
Jel ga ko namazal ?
Stao je na pivu kod caffe bara PTG (dosli smo prije njega valjda smo ga namazali onda  :mrgreen:(y)
 
tibor_zg said:
danas za sve postoji tabletica :mrgreen:

1299 je baš bure baruta s jako kratkim fitiljem :0648:, ali realno to je motor za stazu ili magistralu, osim ako nemaš sado mazo sklonosti ko everyday bike definitivno nije što recimo bilo koji CBR (osim onog 03-06 600RR) može biti - za razliku od Honde traži jako puno od vozača i ne da ti sekunde predaha, iskreno ta probna vožnja me izmorila više nego cijeli dan na Hondi, Honda je dobri vojak švejk :LOL: ona ide sama, a ti sam sjediš i ko fol vrtiš volanom il neš malo prikočiš/daš gas :mrgreen: japanci su rađeni da budu user friendly, a ovaj Panigale je složen da sam sebi bude dovoljan, što i je :0648: ti ako mu se hoćeš i možeš prilagodit super, ako ne ko te jebe :mrgreen: a u tome ima nešto jebeno privlačno, barem meni, jer ponavljam kolko god me umorio i trebalo mi je par krugova da si nađem položaj, a i onda je bio pain in the ass jednostavno neki vrag ti neda da se skineš s njega :LOL:

i još jedna stvar pa ko se uvrijedi uvrijedi - bmk ... vozio sam i starog monstera i SF ali jedini pravi Ducati je ovakav SBK, od zvuka, od razvijanja snage, od kočnica, mjenjača, (ne)udobnosti ... jednostavno cijeli paket je upravo ono što ste čitav život slušali da Ducati je i upravo to bi po mom mišljenju svatko tko voli motore, ako si već nemože priuštiti, trebao barem jednom u životu probati (y) :mrgreen:
lipo si to objasnia :mrgreen: (y)
kiki.o said:
evo drugi video

kiki obe trke ludilo,s obzirom da je car gol(naked)
(y) (y)
 
Dobra je velika pantagana..
Ergonomija mu je odlicna, ide i koci ko sotona. Ja bi ga sebi
 
Pantagana said:
A tko ne bi  :mrgreen:
E..
Problem je sto bi bio treci bajk, a samo za pistu.
Bio bi odstranjen iz kuce po kratkom postupku  :D
 
s2r said:
E..
Problem je sto bi bio treci bajk, a samo za pistu.
Bio bi odstranjen iz kuce po kratkom postupku  :D

Nisi mi se javio 😊
 
s2r said:
E..
Problem je sto bi bio treci bajk, a samo za pistu.
Bio bi odstranjen iz kuce po kratkom postupku  :D

sakriješ ga kod frenda

znam ja neke ljude, imaju hrpe stvari ali naokolo, niš doma :LOL:




Srki
 
Srki said:
sakriješ ga kod frenda

znam ja neke ljude, imaju hrpe stvari ali naokolo, niš doma :LOL:




Srki
Tebe panjino sam ceko da te sretnem u Zg na toj teutonskoj karampani, da te operem ko Kiko onog kafenog transformera na Grobniku  8)
 
Bilo je odlično organizirano, uz pomoć Ducati Italija i zastupnici iz HR, SLO i SRB. (y) Moglo se testirat skoro svi postojeći modeli Ducatija, šta sam i učinio, skoro! :D :cool: Šteta da nisam vozio stazu, ali dogodine vjerovatno. Falilo mi je hostesa od 20-24 god. da bi ugođaj bio bolji, ali je zato Modesty šetala u korzetu pa je to popravilo dojam. :wink: :mrgreen: E da napomenem testirao sam i MV Agustu Turismo Veloce 800 koja je pravi mali bombon, ide solidno, quick-shifter dobar i poželjan na motoru, lagan za prebacivanje i sa suvozačem, odlično izgleda, a završna obrada je umjetnost!!! (y)
 
s2r said:
E..
Problem je sto bi bio treci bajk, a samo za pistu.
Bio bi odstranjen iz kuce po kratkom postupku  :D

Kad pređeš brojku 5 više te ne doživljavaju, vjeruj mi  :bonk:
 
s2r said:
Tebe panjino sam ceko da te sretnem u Zg na toj teutonskoj karampani, da te operem ko Kiko onog kafenog transformera na Grobniku  8)

neeeeš ti uspjeha mene oprat :LOL:

svako curici izmedju 18 i 37 to dopuštam :LOL:




Srki