Ducati Days na Grobniku 21-22.05.16.

smile 77 said:
tibore malo te dijeli od zaraze :mrgreen: (y)

Odmah sam ga izliječio  :mrgreen:


zqbMa4P.gif
 
Joj suti i meni je sjeo 959  :0648: samo sta je tezak i malo trom na prebacivanju
 
smile 77 said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
znaci ipak postoje pilule :mrgreen:

danas za sve postoji tabletica :mrgreen:

1299 je baš bure baruta s jako kratkim fitiljem :0648:, ali realno to je motor za stazu ili magistralu, osim ako nemaš sado mazo sklonosti ko everyday bike definitivno nije što recimo bilo koji CBR (osim onog 03-06 600RR) može biti - za razliku od Honde traži jako puno od vozača i ne da ti sekunde predaha, iskreno ta probna vožnja me izmorila više nego cijeli dan na Hondi, Honda je dobri vojak švejk :LOL: ona ide sama, a ti sam sjediš i ko fol vrtiš volanom il neš malo prikočiš/daš gas :mrgreen: japanci su rađeni da budu user friendly, a ovaj Panigale je složen da sam sebi bude dovoljan, što i je :0648: ti ako mu se hoćeš i možeš prilagodit super, ako ne ko te jebe :mrgreen: a u tome ima nešto jebeno privlačno, barem meni, jer ponavljam kolko god me umorio i trebalo mi je par krugova da si nađem položaj, a i onda je bio pain in the ass jednostavno neki vrag ti neda da se skineš s njega :LOL:

i još jedna stvar pa ko se uvrijedi uvrijedi - bmk ... vozio sam i starog monstera i SF ali jedini pravi Ducati je ovakav SBK, od zvuka, od razvijanja snage, od kočnica, mjenjača, (ne)udobnosti ... jednostavno cijeli paket je upravo ono što ste čitav život slušali da Ducati je i upravo to bi po mom mišljenju svatko tko voli motore, ako si već nemože priuštiti, trebao barem jednom u životu probati (y) :mrgreen:
 
evo još malo slikica zlatne mladeži :mrgreen:
 
A mogli ste se malo i nagnut  (y)

 
kiki.o said:
Utrka subota

Navecer će nedjelja

Izvrsno, baš se vidi da se radi o amaterima i da si na kraju pao zbog krepanosti. :mrgreen: Jedna od boljih snimki u zadnje vrijeme. (y)
 
kiki.o said:
Utrka subota
Bravo Kiki!
Šta se tiće putanja obrati pažnju na lakat, triba ostat desno pa će ostale do izlaza iz rupe bit puno fluidnije i brže. Ostalo sve pet.  (y)
 
Ne znam vozit ni po magistrali, a kamoli po stazi, ali sudeći po snimci, dobro nije bilo mrtvih.

:skriven:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone