ducati desmosedici RR

Možda je glupo tako reći ali iz nekog svog skromnog iskustva s kupcima ovakve robe, gotovo sam siguran da bi barem 70% ovih u oglasu išlo dole za 10t€ ako bi se ponudio keš.
 
mate said:
Mislim da bi D16, za koju godinu, mogao biti moj izbor za zadnji motor. 90% ih je čuvano kao pod staklenim zvonom a cijene padaju. Obratite pažnju na kilometraže...

http://www.moto.it/moto-usate/ducati/desmosedici-rr/index.html?cbMarca=22&cbMacroModello=102835&cbModello=-1&all=0&c=10&f=1&t=10&cbRegione=&cbProvincia=&txtCAP=&iCAPDist=0&cbSegmento=0&cbAnnoda=1980&cbAnnoa=2011&txtCcda=&txtCca=&txtEuroda=&txtEuroa=&rbVenditore=0&cbGiorni=90&txtChiave=&txtIdannuncio=&rbCerco=0

Ja nikako od cijena nisam mogao obratiti pažnju na kilometražu.  :mrgreen:
 
Prvo sto sam primjetio je onaj zadnji na prvoj strani, 2008g. 300km  :shock:
Taj se doslovno vozio po dnevnom boravku  :mrgreen:
 
jebes novce ako nemas vremena da uzivas u njima  :D
 
WOLFENSTEIN said:
Počinješ razmišljati o Ducatiu, ha ? Ode "plavi" u ropotarnicu povijesti  :jesus:. Znači slijedeći put kad te vidim, crvenit će ti se pod guzicom  :evil: .
wolf,znaš da ja nemam za kikiriki pa sam osuđen voziti "kawasaki heavy industries" tj, plavu munju :mrgreen:,usput kad bio u situaciji " money is no object "zapeo mi je za oko iz oglasa onaj s 5 km i cifrom od 55 somova  :slinavac:
 
Meni je ovaj zakon. http://www.moto.it/moto-usate/ducati/desmosedici-rr/desmosedici-rr/index.html?msg=3455131

Za 55k dobiješ i njega i kuću kako stoji u dodatnim informacijama  :mrgreen: . To je već negdje OK samo nisu napisali gdje je kuća  :misli:
 
mate said:
"...accessori forniti a corredo dalla casa" ne znači da dobijaš kuću. :mrgreen:

:shock: Pa kako ne.. takav mi je prijevod na hrvatski ponudila stranica..  :mrgreen:
 
Aha, onda se duboko ispričavam. :mrgreen: Taj jebeni moto.it više ni ne otvaram često jer mi automatski prebacuje na hrvatski pa dobijem slom živaca. :cool:
 
zokx said:
:shock: Pa kako ne.. takav mi je prijevod na hrvatski ponudila stranica..  :mrgreen:
u ovom slucaju mislilo se na "kucu" u kojoj je kupljen doticni motor.... :LOL:
 
Ne zamaraj se, napisano je na tak glupom talijanskom da ni meni nije bilo jasno. "Corredo" zapravo znači miraz tak da... :mrgreen:
 
mate said:
Ne zamaraj se, napisano je na tak glupom talijanskom da ni meni nije bilo jasno. "Corredo" zapravo znači miraz tak da... :mrgreen:
ljakse, corredo znači "set dodatne opreme". dakle miraz+svojta :mrgreen:
 
evo jedan pod rednim brojem  0753/1500  0 km cifra 59,990 eur
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=145092468&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=7800&makeModelVariant1.modelDescription=desmosedici+rr&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=2

 
Evo mate, ovaj kaj ga spominje bac sa 0km prodaje WalzWerk Racing kaj je napravio onog cafe-a Ascarija 1000CR o kojem smo pričali jednom. Taman se uzme u kompletu sa nekim popustom. :mrgreen:
 
Yebote pa ove su slike jos na plavom forumu bile  :mrgreen: