ducati desmosedici RR

Likovima iz gornjeg posta bih posvetio stihove jedne kultne splitske grupe....

Hajde, ubij se!
U tome nađi spas!
Hajde, ubij se
(razveseli nas)

Možda nismo mi u pravu,
al' isto ti raznesi glavu!
Hajde, ubij se!
 
ja bi reko da je ovo vec bilo u nekoj temi prerada :mrgreen: al je fino sklepano nema sta

to sto je mashina tamo od nekog maloserijskog kobajagi super motorina nema veze..ionako ga je vrijeme pregazilo :mrgreen:
 
jota said:
Ducati će biti najjeftiniji u HR pošto su crveni i izbore dobili .

Znaci moglo bi se i vec od 10000€ mjesecno zaradjivati ko u NRW jerbo su i tam crveni na vlasti  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Znaci moglo bi se i vec od 10000€ mjesecno zaradjivati ko u NRW jerbo su i tam crveni na vlasti  :mrgreen:

Dok sam tamo radio zamlo nisam kupio tu crvenu kašetu i to za par mjeseci rada ( tada se radilo o 888 SPV ) ipak je prevladao razum i kupio CBR900 a nudili mi i VFR750R - RC30 staru 1-2 godine s manje od 1000km na satu i budala što je nisam uzeo , par mjeseci rada i kupiš motor po izboru . Kad nam naši crveni uvedu takav standard dobiće i moj glas .
 
joke said:
Naznam di ovog Amera da stavim pa evo ga ovde :mrgreen:!

za početak do ni desmosedici :mrgreen: :mrgreen:

a amer ima više kila nego motor :mrgreen: :mrgreen:
 
kako je to uspio i dalje mi nije jasno?  :shock:
 
Ja mislim da je previse prikocio kad je ugledo ovog sporaca ispred sebe  :misli:
 
Definitivno prejako kočenje i puštanje prednjeg, samo ovaj ispred je bio već duboko u zavoju. Ovaj je jednostavno preprebrzo doletio u zavoj.

Šteta R-a, mada ovaj i je opremom skoro kao DS. :mrgreen:
 
Pa kocim i ja u zavoj i ne izgleda tako, jos koliko vidim supercorse su gore  :misli: garant ih je namazao extreme tire shine-om za bolje prijanjanje samom asfaltu cijelog motora  :mrgreen:
 
cRuNk said:
Pa kocim i ja u zavoj i ne izgleda tako, jos koliko vidim supercorse su gore  :misli: garant ih je namazao extreme tire shine-om za bolje prijanjanje samom asfaltu cijelog motora  :mrgreen:


Jednom će tak i video tebe bit gore pa će netko treči reč kočim i ja u zavoju pa ne izgleda tako  :mrgreen:
Na motoru barem nije teško pogrješiti,ne vidim čemu čuđenje...
 
To je savrsenstvo,san snova,nesto nestvarno sto odskace od svega vidjenog... Strasno zavidim svakom ko posjeduje to djelo bogova... Prodao bi dusu za njega i drzao bi ga u sobi i umjesto u TV gledao u njega... Za mene je to nesto nestvarno,nedostizno ukratko SF... Ima ljudi sa brdom love kojima ne pada napamet tako nesto kupiti,a ja sam pogledom na prvu sliku njega skoro zaplakao... To je nesto... pa savrseno...
 
evo,nije dugo pisano u temi..ali se mogu pohvalit da sam vozio jedan primjerak..i motor je nenormalan..drugu vrti kolo kao da palis gumu,i samo odvaja kolo,trecu kako odvrnes tako ode na zadnji..ovjes brutalno dobar,kocnicu pogledas i stao si..jedina mana,grije se motor za poludit..ali sve u svemu,motor i pol..