Ducati Diavel

        To su cijene za USA,upravo tako sam si i mislio,Multistrada 1200S tamo košta 20000 $ a kod nas 160000 kn,znači Diavel Carbon isto košta,a obični onda negdje oko 140000-145000kn.
 
Peter Stingray said:
        To su cijene za USA,upravo tako sam si i mislio,Multistrada 1200S tamo košta 20000 $ a kod nas 160000 kn,znači Diavel Carbon isto košta,a obični onda negdje oko 140000-145000kn.

Evo ti cijena s ove strane bare: 14958€ osnovna, 17835a€ za karbon verziju.
 
mileskombajnom said:
Evo ti cijena s ove strane bare: 14958€ osnovna, 17835a€ za karbon verziju.
Stavi ti Hr cijenu pa da padnemo u nesvjest. :wink: :D
 
         Evo i cijena za njem. 16700 odn 19700 za Carbon,no ono što mene čudi da npr. u Sad-u Carbon i Multi 1200 S isto koštaju,dok je npr. u njem. razlika čak 1700 eura u korist Multija,znači da su Ameri dobili još jeftinije nego što bi smjelo biti taj novi model da valjda što bolje krene prodaja.
 
diavel je prvenstveno i namijenjen sjeverno američkom tržištu pa logično da će tamo ići sa što jeftinijom cijenom jer će ih prodati puno više nego u eu
 
           Jasno da su s one strane bare sva vozila daleko jeftinija nego u EU to se ne mora spominjati i da ne kužim logiku u tome da npr. jedan Mercedes može biti jeftiniji i 50 % nego u rodnoj njemačkoj,no na to nisam mislio,nego kako je moguće da tamo diavel carbon isto košta ko i Multi 1200S,a u EU je skuplji 1700 eura od multija,ne vidim kako i zašto,ako su ionako tamo svi motocikli jeftiniji odkud ovdje ta razlika među modelima a tamo je nema.
 
možda rade sa manjim profitom po motoru a prodat će ih više pa će doći na isto, realno za 20k uzmeš streetfighter ili 1198 to je ono šta se u europi kupuje za tu lovu
 
            Evo konačno cijene za Hr,obični košta koliko sam i pretpostavljao,samo Carbon je puno skuplji nego što sam mislio,znači 139990 kn za obični,te 164990 kn za Carbon odn. 167990 kn za Carbon u crvenoj boji.Samim time razlika u cijeni prema V-Rodu je nikakva ako uzimamo Carbon verziju u obzir,dok je V-max ipak poprilično skuplji.
 
Nova vijest, Mercedes Benz AMG postao službeni sponzor Ducati-ija.

http://www.motorradonline.de/de/motorraeder/news/video-zum-fahrbericht-der-triumph-tiger-800800-xc/344173
 
Znači li to da će uskoro izaći neki Ducati AMG V2 biturbo
 
Ne nego će slijedeći Ducati imati nišan naprijed, i kao vrhunac verzija Red Baron!
 
i kakve veze ima to partnerstvo s modelm diavel? :misli:
 
zanimljiv motor  8)
 
duxx said:
zanimljiv motor  8)
a ti nabijas postove di god stignes s vrhunskim komentarima.ili nesto pametno kazi ili suti.zaboli te za broj postova
 
alenRI said:
a ti nabijas postove di god stignes s vrhunskim komentarima.ili nesto pametno kazi ili suti.zaboli te za broj postova

Čovjeku se žuri birtiju otključati! :LOL: :LOL: :LOL:
 
Kawa_ZD said:
Čovjeku se žuri birtiju otključati! :LOL: :LOL: :LOL:
baš će se usrećiti s onim vrhunskim temama i odgovorima  :LOL: evo još mu dva fale  :mrgreen:
 
red je nakon god dana da 100 postova ide  (y)  :LOL: