Ducati Multistrada 1200

Komentari vozaca MS?

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-multistrada-1200-oglas-27516270
 
Do jutra je bio aktivan, i to vec duze vrijeme se prodaje, stalno se spustala cijena...

Interesantno...., valjda je prodan (y)
 
Pozz svima,

nakon par naked motora dosta mi vise bolova u dupetu, vjetra u prsa itd.....
Planiram duze voznje pa razmisljam o multistradi :)

Momci znate mozda ovog momka?

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-multistrada-950-2017-god-kao-garancija-servisna-2017-oglas-28774468

Savjeti preporuke dobrodošle!

tnxxx
 
Zvonimirko said:
Pozz svima,

nakon par naked motora dosta mi vise bolova u dupetu, vjetra u prsa itd.....
Planiram duze voznje pa razmisljam o multistradi :)

Momci znate mozda ovog momka?

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-multistrada-950-2017-god-kao-garancija-servisna-2017-oglas-28774468

Savjeti preporuke dobrodošle!

tnxxx

Meni je jedino cudno sta motor nije poslikan kako treba, sve izdaleka, nista ne vidis.  A pa nazovi ga. I vidi da li je stvarno prvi vlasnik kako kaze. Ja sam zna zvat slicne oglase, pa bi ispadalo sve drugacije. A to ga moj frend kupio bla bla bla, pa na kome je motor, a evo taman ga prebacio na sebe( ili uopce nije), i onda si ti u biti 3 vlasnik, ako je i tako, a motor ima godinu ipo.

Samo ga nazovi, i ako ti pocme muljat sa vlasnistvom, triba odma odjebat, jer motor slikan iz daljine. Ako je prvi, nek ti posalje nove slike iz bliza i prometnu

Kazem nazovi, nemas sta izgubit. Jedino neznam kakve su te 950 , svi koji su kupili, nakon sezone zavrse u oglasu.
 
Zvonimirko said:
Pozz svima,

nakon par naked motora dosta mi vise bolova u dupetu, vjetra u prsa itd.....
Planiram duze voznje pa razmisljam o multistradi :)

Momci znate mozda ovog momka?

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-multistrada-950-2017-god-kao-garancija-servisna-2017-oglas-28774468

Savjeti preporuke dobrodošle!

tnxxx

ako vec gledas ovu mini multistradu kupi tracera... velika multica il nista
 
zadro_st said:
ako vec gledas ovu mini multistradu kupi tracera... velika multica il nista
Stari moj kad bi ti reka koliko mi motora dnevno prodje preko rampe ancona-split,yamahe doslovno u tragovima,GS-ova nenormalno multistrada svih boja i dezena,u zadnjih po godine mozda 2 super tenere i mozda 3 trejsera na jedno iljadu motora.....
Ipak to govori nesto. Ne kupuju ljudi te motore bzvz
9bacba5f798a324c7228bcd93f416fbb.jpg
9b5ba6aaacb40d015ee4688341516968.jpg
c9f4301111369a33a492ede6b52260c5.jpg


Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
Mario T said:
Stari moj kad bi ti reka koliko mi motora dnevno prodje preko rampe ancona-split,yamahe doslovno u tragovima,GS-ova nenormalno multistrada svih boja i dezena,u zadnjih po godine mozda 2 super tenere i mozda 3 trejsera na jedno iljadu motora.....
Ipak to govori nesto. Ne kupuju ljudi te motore bzvz
9bacba5f798a324c7228bcd93f416fbb.jpg
9b5ba6aaacb40d015ee4688341516968.jpg
c9f4301111369a33a492ede6b52260c5.jpg


Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Potpis.

950 mislim da nije u tom diru ka 1200, a sad 1260.  Iako moran rec da S10 je nepravedno zaobidena. Motor je top. Nema razlike od gs i ms do prije 2-3 g. Jer s10 nije obnavljana ka ova dva

I nikad svoju s10 nebi minja za gs ili ms iste godine proizvodnje. Sad je nesto drugo. Nema usporedbe
 
Mario T said:
Stari moj kad bi ti reka koliko mi motora dnevno prodje preko rampe ancona-split,yamahe doslovno u tragovima,GS-ova nenormalno multistrada svih boja i dezena,u zadnjih po godine mozda 2 super tenere i mozda 3 trejsera na jedno iljadu motora.....
Ipak to govori nesto. Ne kupuju ljudi te motore bzvz
9bacba5f798a324c7228bcd93f416fbb.jpg
9b5ba6aaacb40d015ee4688341516968.jpg
c9f4301111369a33a492ede6b52260c5.jpg


Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk
To jedino govori da ljudi vole probleme i da ne znaju sta valja :) :) :)
 
Ma daleko od toga da ja kazen da nebi multicu nemoj me krivo svatit...
al ta 950 je cila mrsava ko da i nije multica....
kraj nje mi je trejser ko veliki motor...
 
zadro_st said:
Ma daleko od toga da ja kazen da nebi multicu nemoj me krivo svatit...
al ta 950 je cila mrsava ko da i nije multica....
kraj nje mi je trejser ko veliki motor...

Ja je nisan vidija u zivo. Al ms 1200 isto je manja od gs, super tenere. Tako da virujen da je ova manja dosta. A opet kad san gleda njusku proslu jesen zimu, svi su je prodavali nakon polusezone. A svi ka oce nesto drugo kupit, jednostavni mislin da nije napravljena kako triba. Pa nakon dvi seOne je nova 950 izasla. Al japanac je meni japanc. Sve drugo je lutria
 
U svakom slucaju ima san bar 5 makinja za kupit u glavi. Al ostajen na S10. Ogroman motor, a vozi se po gradu bez problema, i ko tdm ne grije nista. Ja ga u bermudama vozim.

Ms mi je bila u glavi za kupit, monster isto, cak san diavela proba i umalo kupija, pa retro kawu 900 rs ( to mozda i kupin) al samo za jesen zimu prolice( koliko grije). Znan samo da s10 ostaje jel je kompletan motor za moje i svacije potribe. I kako mi zena ima Vespa, mozda kupin opet t maxa

Tija san nesto polovno. Pogleda njusku. I gleda samo prve vlasnike. Kad nazoves ako je treci dobro je. Tako opet u ducan ako se odlucin kupit. Al nema do vespe t maxa za po gradu
 
Vezano za 950/1200...

Znate i sami kako je. Probas manju, ok... al postane ti mala, slaba

Najbolje odma uzet najjacu pa si miran


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zvonimirko said:
Pozz svima,

nakon par naked motora dosta mi vise bolova u dupetu, vjetra u prsa itd.....
Planiram duze voznje pa razmisljam o multistradi :)

Momci znate mozda ovog momka?

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-multistrada-950-2017-god-kao-garancija-servisna-2017-oglas-28774468

Savjeti preporuke dobrodošle!

tnxxx
ja sam išao gledati taj motor. izgleda ok.. nebi rekao da je neki mulj
 
Getriba said:
Vezano za 950/1200...

Znate i sami kako je. Probas manju, ok... al postane ti mala, slaba

Najbolje odma uzet najjacu pa si miran


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa Multica 950 nije slaba toliko, a ima 113 ks! A Afrika 1000 ima 95 ks,a Tenerka 1200 ima 112 ks. Vjerovatno nekim ljudima smeta jer stare nemaju elekronski paket ka sada ova nova 950S. Ili imaju neke fix ideje pa ih prodaju posli 1 god. :misli:
 
Getriba said:
Vezano za 950/1200...

Znate i sami kako je. Probas manju, ok... al postane ti mala, slaba

Najbolje odma uzet najjacu pa si miran


Sent from my iPhone using Tapatalk
113 ks ne moze bit slabo da ga jebes. Ma sto posto nas glupi svit.  Aaa kupija si socijalnu multicu. Ka sta imas sad soc tmaxa itd
 
Sinna said:
Pa Multica 950 nije slaba toliko, a ima 113 ks! A Afrika 1000 ima 95 ks,a Tenerka 1200 ima 112 ks. Vjerovatno nekim ljudima smeta jer stare nemaju elekronski paket ka sada ova nova 950S. Ili imaju neke fix ideje pa ih prodaju posli 1 god. :misli:

Koji to el paket. Sta manje elektronike to bolje imho. Ma hrvati su bolesnici.
 
Multica 950 je po vanjskim gabaritima identični motor kao 1200, čak je i sic viši, i veči  je prednji kotač od 19 cola, tako da  ne možemo govoriti o manjoj multistradi osim po motoru, a tih 113 ks je i više nego dovoljno, to je motor od hypermotarda 939 koji bolesno ide..i za naše ceste mislim da je idealno pogođen motor...
Multica 1200/1260 je stvar prestiža a ne potrebe
 
roby5 said:
Multica 950 je po vanjskim gabaritima identični motor kao 1200, čak je i sic viši, i veči  je prednji kotač od 19 cola, tako da  ne možemo govoriti o manjoj multistradi osim po motoru, a tih 113 ks je i više nego dovoljno, to je motor od hypermotarda 939 koji bolesno ide..i za naše ceste mislim da je idealno pogođen motor...
Multica 1200/1260 je stvar prestiža a ne potrebe

Kako kome. Ne mozes generalizirati...

Da je tako, svi bi kupovali 600-ice itd itd

Potrebe su sirok pojam....


Sent from my iPhone using Tapatalk