Ducati Multistrada 939

Evo meni recimo nije jasno kak ljudi mogu mantrat da su talijanski motori najljepši i najbolji  i kaj ti ja znam a kad im spomeneš taljanske aute vele da su hrpa dreka.Pa to rade isti ljudi.O ukusima se ne raspravlja.A i baš me interesira kolko nas na forumu bu moglo kupit i ovu mini multistradicu za keš lovu a mi se tu našli srat kak je motor ovo pa ono.Da se razumijemo i ja sam shračkal ovaj novi ss a najvjerovatnije bum si ga mogel priuštit 2031.Dobrog i rabljenog nakon 5 vlasnika i 3 pada.
 
dovla said:
Hyperstrada mi se puno više sviđa!

Inače miro bi trebao preći i na multi s 4 kotača kad mu je ova njegova na 2 tako lijepa. Znači miro multipla auto ko stvoren za tvoj ukus. :mrgreen:

Hyper je uvijek ljepši motor ali problem nastaje kad staviš uživo jednog pored drugog jer onda ispadne kao mali motorić za po gradu pored velike Multice. A i motard SP izgleda duplo bolje od strade... :jesus:

Mulltipla je fora auto, pogotovo dok voziš, kao da si na nekoj staklenoj čeki. :mrgreen:
 
mate said:
Hyper je uvijek ljepši motor ali problem nastaje kad staviš uživo jednog pored drugog jer onda ispadne kao mali motorić za po gradu pored velike Multice. A i motard SP izgleda duplo bolje od strade... :jesus:

Mulltipla je fora auto, pogotovo dok voziš, kao da si na nekoj staklenoj čeki. :mrgreen:
što inače nije slučaj, čak bi ti i potpisao - nešto od toga. ALi daj brate, pa muško si, ne govori multica...nekako zvuči.... mekano... ?  8)


:mrgreen:
 
protman said:
Evo meni recimo nije jasno kak ljudi mogu mantrat da su talijanski motori najljepši i najbolji  i kaj ti ja znam a kad im spomeneš taljanske aute vele da su hrpa dreka.Pa to rade isti ljudi.O ukusima se ne raspravlja.A i baš me interesira kolko nas na forumu bu moglo kupit i ovu mini multistradicu za keš lovu a mi se tu našli srat kak je motor ovo pa ono.Da se razumijemo i ja sam shračkal ovaj novi ss a najvjerovatnije bum si ga mogel priuštit 2031.Dobrog i rabljenog nakon 5 vlasnika i 3 pada.
mogu jer ih voze, a nisu svi talijani loši, recimo alfa je sigurno bolja od fijata a jednako tako i lanČa, bar od ovih koje manje više narod može platiti. K tome, kad odemo u područje hI-fi-ja što je moje područje, talijani su gazde - to što oni prave malo tko umije i njihovi vrsni hi-fi proizvodi traju i valjaju nenadmašeni desteljećima. To su jednostavno činjenice.


I mi ne mantramo, mi molimo  :mrgreen:

(y)
 
Imaš Mirek prav a ova digresija na multice i multistradice je na mjestu.Pa to su motorčine od soma kubika a ne apn-ci.Kupi si taljanski auto i onda buš kompletan.Ima i lijepih fiata.
 
Iskreno govoreci svaki auto koji si posteno zaradio i mozes si priustiti je dobar. To je prvo i najvaznije. Ali ako koraknemo van toga u smislu da si mozes priustiti vise od fijata ja odabirem njemce, a kad bi mogao kupio bi merdjana. 5 godina sam ga imao i meni je to najuzi izbor kad bi mogao birati. Ali kako ne mogu vozim vw-a. I vise sam nego zadovoljan. Sto se tice MTS-a meni stari model ima i buducnost i proslost i duh ducati motocikla a polozajem i namjenom mi odgovara i zato ga vozim. Mozda ce sutra doci neka nova ljubav,ne znam. Za sada mts iljadu sa zracnjakom uspunjava sve moje strasti iz ovog svijeta. Ovaj novi mali model i dalje mi ostaje ruzan ko vrag i odmice se od ducatija kakvog ja razumijem.  (y)
 
miro said:
Iskreno govoreci svaki auto koji si posteno zaradio i mozes si priustiti je dobar. To je prvo i najvaznije. Ali ako koraknemo van toga u smislu da si mozes priustiti vise od fijata ja odabirem njemce, a kad bi mogao kupio bi merdjana. 5 godina sam ga imao i meni je to najuzi izbor kad bi mogao birati. Ali kako ne mogu vozim vw-a. I vise sam nego zadovoljan. Sto se tice MTS-a meni stari model ima i buducnost i proslost i duh ducati motocikla a polozajem i namjenom mi odgovara i zato ga vozim. Mozda ce sutra doci neka nova ljubav,ne znam. Za sada mts iljadu sa zracnjakom uspunjava sve moje strasti iz ovog svijeta. Ovaj novi mali model i dalje mi ostaje ruzan ko vrag i odmice se od ducatija kakvog ja razumijem(y)

Koja gomila gluposti. :mrgreen: Multistrada je uz 999 najružniji motor kojeg su napravili, što je manje bitno od činjenice da koncepcija Multistrade sa Ducatijem nema nikakve veze.  :jesus:
 
mate said:
Koja gomila gluposti. :mrgreen: Multistrada je uz 999 najružniji motor kojeg su napravili, što je manje bitno od činjenice da koncepcija Multistrade sa Ducatijem nema nikakve veze.  :jesus:
:paper:

 
Nitko ništa ne piše o Multistradi 950.
U Ducatiju imaju sniženje 5% tko ju naruči do kraja godine, te je cijena za crvenu sa popustom 106.657kn.
Skoro 30000 kn jeftinije od 1200 modela.