Ducati opet najbolji !

Plavi Lav said:
Čudno mi je kako su svi nabrijani na dukca i njegove "probleme"...Nevjerojatno :D

Svi ga drobe i drobe,kao da je dežuran za ljudske frustracije  :mrgreen:
Od njega volim samo ovo drugo..  :mrgreen:
 
moover said:
Kako opet???  :misli:  :)

streetfighter bio best naked 2009  :mrgreen:
 
jota said:
Najbolji su petkom i subotom kad se oduzmu od alkohola , gledao sam ljude sjede na rubu trotoara rigaju, pišaju i kenjaju sve u isti tren . Mjesto radnje Tilbury predgrađe londona , i opća makljaža krvi u potocima , murija ko naša dođe kad je sve gotovo .

dobro je da kod nas nije tako....mi to radimo preko cijelog tjedna  :LOL:
 
jota said:
Prijatelj mi imao monstera 600 s možda 10000km , proda ga i novom vlasniku se nakon možda mjesec dana raspala radilica .
Prijateljski savjet , prodaj ili radi servis (onaj pravi koji košta ko pola motora ) .

prihvatit cu tvoj savjet,napravit cu obavezan servis na 12 000  (y)
 
loudpipes said:
dobro je da kod nas nije tako....mi to radimo preko cijelog tjedna  :LOL:

Nije niti u zagorju , englezi su potm pitanju među najgorima koliko sam čuo norvežani su tu negdje s njima .
 
Plavi Lav said:
Čudno mi je kako su svi nabrijani na dukca i njegove "probleme"...Nevjerojatno :D

Svi ga drobe i drobe,kao da je dežuran za ljudske frustracije  :mrgreen:

pusti price ,e da je meni doma Multistrada pa neka drugi samo placu :LOL: :LOL: :LOL:
 
jota said:
Nije niti u zagorju , englezi su potm pitanju među najgorima koliko sam čuo norvežani su tu negdje s njima .

dovoljno ti je procitati crnu kroniku svaki dan....
a pomorac si,vidio si da se vani opijaju vikendom,samo na balkanu se opijamo cijeli tjedan :palacdolje:
 
jota said:
Nije niti u zagorju , englezi su potm pitanju među najgorima koliko sam čuo norvežani su tu negdje s njima .

loudpipes said:
dovoljno ti je procitati crnu kroniku svaki dan....
a pomorac si,vidio si da se vani opijaju vikendom,samo na balkanu se opijamo cijeli tjedan :palacdolje:

:misli: da ste malo skrenuli sa teme  :jesus:
 
rajicsb said:
:misli: da ste malo skrenuli sa teme  :jesus:

ajde vratimo se,sta tocno ne valja na multistradi,a kad smo se vec dotakli da ni jedan ducati ne valja
recite mi sta je lose kod mog  M1100...cisto da znam zasto da ga se rijesim
a nisam bas ni shvatio koji je to "pravi" servis na 9500km :misli:

i zasto mi jos nista nije riknulo a vec imam za ducatia "ogromnu" kilometrazu?

 
loudpipes said:
recite mi sta je lose kod mog  M1100...

Los je vozac  :jesus: :jesus:
 
vickodu said:
Los je vozac  :jesus: :jesus:

reci mi nesto sto neznam  :mrgreen:
 
loudpipes said:
ajde vratimo se,sta tocno ne valja na multistradi,a kad smo se vec dotakli da ni jedan ducati ne valja
recite mi sta je lose kod mog  M1100...cisto da znam zasto da ga se rijesim
a nisam bas ni shvatio koji je to "pravi" servis na 9500km :misli:

i zasto mi jos nista nije riknulo a vec imam za ducatia "ogromnu" kilometrazu?
objasnil bum ti ja:

u prijevodu ucene gospode, oni ti hoce reci da napravis servis kako pise u knjizi a ne "rvatski servis" na kojem vlasnici filozofiraju pa im je problem sto imaju motor za sminku a nemaju para za njegovo redovno odrzavanje (pametuju sa gradacijama ulja jer mu je "frend rejser" savjetoval kaj da stavi, aftermarket dijelovi jer ko je lud da stavlja original kad je to isti k..., ...)  :wink:


samo ti teraj a pusti njihov jal iza sebe  :wink:
 
Zapru said:
objasnil bum ti ja:

u prijevodu ucene gospode, oni ti hoce reci da napravis servis kako pise u knjizi a ne "rvatski servis" na kojem vlasnici filozofiraju pa im je problem sto imaju motor za sminku a nemaju para za njegovo redovno odrzavanje (pametuju sa gradacijama ulja jer mu je "frend rejser" savjetoval kaj da stavi, aftermarket dijelovi jer ko je lud da stavlja original kad je to isti k..., ...)  :wink:


samo ti teraj a pusti njihov jal iza sebe  :wink:

Zapru jesi to ti  :shock:  :shock: Jeli ti dobro  :misli: :misli: :misli:
 
vickodu said:
Zapru jesi to ti  :shock:  :shock: Jeli ti dobro  :misli: :misli: :misli:
nikad bolje  :wink:

cekam da na wikileaks-u procure dokumenti o zavjeri protiv japanskih motocikala a u korist europskih proizvodaca i sprezi hrvatskih, engleskih i drugih casopisa sa prodanimplacenim novinarima  :LOL:
 
Zapru said:
objasnil bum ti ja:

u prijevodu ucene gospode, oni ti hoce reci da napravis servis kako pise u knjizi a ne "rvatski servis" na kojem vlasnici filozofiraju pa im je problem sto imaju motor za sminku a nemaju para za njegovo redovno odrzavanje (pametuju sa gradacijama ulja jer mu je "frend rejser" savjetoval kaj da stavi, aftermarket dijelovi jer ko je lud da stavlja original kad je to isti k..., ...)  :wink:


samo ti teraj a pusti njihov jal iza sebe  :wink:

da,shvatio sam da probleme s motorima imaju ljudi koji sve znaju i sta ce tu njima neki serviser .....
 
Zapru said:
nikad bolje  :wink:

cekam da na wikileaks-u procure dokumenti o zavjeri protiv japanskih motocikala a u korist europskih proizvodaca i sprezi hrvatskih, engleskih i drugih casopisa sa prodanimplacenim novinarima  :LOL:

Šta se ipak bojiš da to tvoje gofno nije porijeklom Japanac :yikes:
 
Zapru said:
ne nego da objavljuju prodane testove  :jesus: :LOL:

Nastavak uz pivu i razgledavanje sexy shopa  (y)
 
loudpipes said:
da,shvatio sam da probleme s motorima imaju ljudi koji sve znaju i sta ce tu njima neki serviser .....

Samo ti uzivaj u tvom motoru  (y) Ima mi frend istoga kao i ti i na njemu osim potrošnih stvari nije ništa mijenjano a ima cca 40000 km  :wink:
 
Vrlo je interesantno da se stalno javljaju ljubitelji japanskih motora u temama o evropskim proizvođačima motora i redovito seru slova o njima iako ih nikad nisu imali, pa na taj način liječe komplekse i dr. bolesti. Meni ne dolazi u obzir da se javljam u temama o japansim motorima jer ne želim, nije mi napeto ni najmanje (osim u temi o FZ6S/N jer sam imao istog 3 god.). Uvik isti se javljaju, čak i nove teme otvaraju o tim najčešće talijanskim motorima, a prednjači joke, killex, mocipaldi,petar stinway i dr. Šta je njima u glavi to bi tribalo vidit pobliže. :LOL: :LOL: :LOL: :rofl: :rofl: :headache: