Dunlop Sportmax Mutant

legajuana

Active member
Nakon podužeg razmišljanja koje gume, čitanja, usporedbe itd. sve se na kraju svede na onu staru... uzmi šta ti se nudi, ali i u tome se moraš potruditi dobrano pa naći nešto čime ćeš ipak biti zadovoljan.

Dakle, u početku moj izbor je pao, onako iz prve na Metzeler Z6 Interact, ali pošto tog modela niti u snu nema, zadovoljih se običnim Z6.
Ali gle čuda, niti njih nema, čak niti kod generalnog uvoznika...  :palacdolje:
Pošto mi hrvatsko tržište ne omogućuje, upitam susjede, slovence...
Uz nešto vremena dok dođu gume, pa ih ima, pa ih nema.... odustajem...  slovenci.. :palacdolje:

I onda kao grom iz vedra neba....

Dunlop Sportmax Mutant

Zadovoljan uslugom gosp. Tomislava iz Unicomerca iz V. Gorice  (y)
Stižu moje gume... montaža... vrlo zadovoljan nakon kratkih stotinjak km
Vrlo vrlo zadovoljan  (y)

Nemojte puno off topic, samo konkretne prijedloge ili primjedbe...
 
a zašto si išao na SM gumu ?
imao ju , loša  :palacdolje:

još jedna tema o gumi  :eek:hne:
 
markookram said:
a zašto si išao na SM gumu ?
imao ju , loša  :palacdolje:

još jedna tema o gumi  :eek:hne:

Zbog vožnje kliskim kolnikom, grad, kišica...
Zašto je loša?
 
Sta ovakav razgovor nije uputnije voditi prije kupovine gume?

Sad ti tak svejedno ko sta kaze, imas ju i to je to, bit ce ti kakva bude...
 
legajuana said:
Nakon podužeg razmišljanja koje gume, čitanja, usporedbe itd. sve se na kraju svede na onu staru... uzmi šta ti se nudi, ali i u tome se moraš potruditi dobrano pa naći nešto čime ćeš ipak biti zadovoljan.

Dakle, u početku moj izbor je pao, onako iz prve na Metzeler Z6 Interact, ali pošto tog modela niti u snu nema, zadovoljih se običnim Z6.
Ali gle čuda, niti njih nema, čak niti kod generalnog uvoznika...  :palacdolje:
Pošto mi hrvatsko tržište ne omogućuje, upitam susjede, slovence...
Uz nešto vremena dok dođu gume, pa ih ima, pa ih nema.... odustajem...  slovenci.. :palacdolje:

I onda kao grom iz vedra neba....

Dunlop Sportmax Mutant

Zadovoljan uslugom gosp. Tomislava iz Unicomerca iz V. Gorice  (y)
Stižu moje gume... montaža... vrlo zadovoljan nakon kratkih stotinjak km
Vrlo vrlo zadovoljan  (y)

Nemojte puno off topic, samo konkretne prijedloge ili primjedbe...


Za metzeler gume možeš otići u karlovac gumi pađen on ima svih modela tih guma.
http://www.gumi-padjen.hr/onama.htm
 
Barabones said:
Za metzeler gume možeš otići u karlovac gumi pađen on ima svih modela tih guma.
http://www.gumi-padjen.hr/onama.htm

E da ne bi....
Pitao...štoviše.. ima šta ima i to ne previše a i sljedeću pošiljku dobivaju tek prije sljedeće sezone...


Jedinu zamjerku imam to što zna lagano, ali lagano kliznut preko zebre  :mrgreen:
 
:mrgreen: dovoljna potvrda da su  (y)

Evo dojam i sa još jednog đira....
... ne proklizavaju niti na friškom ulju na cesti...

Vidim, još nema nekih konkretnih primjedbi.... 
 
legajuana said:
Zbog vožnje kliskim kolnikom, grad, kišica...
Zašto je loša?
meni je drago da ti je ok koliko vidim ...

ja mogu reci za tu gumu ovo , nikad nisam bio sa njom na cisto , nekad je drzala solidno -nikad odlicno , nekad nikako
po ljeti ju vrlo brzo pregriješ i onda jednostavno više ne drži ništa
eto ukratko
 
dunlop sportmax imam na svojem motoru (gs 500 prerada) jer sam stavio sm kotače na njega a te gume sam dobio s kotačima i mogu reći da drže odlično, još mi nikad nisu ni trznule u zavoju a vozim ih od ruba do ruba (y)
 
kruns said:
dunlop sportmax imam na svojem motoru (gs 500 prerada) jer sam stavio sm kotače na njega a te gume sam dobio s kotačima i mogu reći da drže odlično, još mi nikad nisu ni trznule u zavoju a vozim ih od ruba do ruba (y)
pricaš za sportmax mutant ?
 
kruns said:
ne znam da li je mutant ili ne ali na njoj piše dunlop sportmax :misli:

tooo...    ma znao sam, odmah mi je onako na pogled izgledala odlično, a još kad sam i cijenu saznao....  sreći nema kraja  :mrgreen:
 
1700 kn, sa 30% popusta koji je bio na motohappeningu i bez poštarine koju je platila firma Unicomerce.
E da, gume su 08/08

...nemo'š bolje....    :mrgreen:



Sad bi i ti jedne, ha?    :wink:
 
legajuana said:
1700 kn, sa 30% popusta koji je bio na motohappeningu i bez poštarine koju je platila firma Unicomerce.
E da, gume su 08/08

...nemo'š bolje....    :mrgreen:



Sad bi i ti jedne, ha?    :wink:
1681 kn u motoboxu bez tog silnog popusta i dostava besplatna :wink:
 
oracle said:
1681 kn u motoboxu bez tog silnog popusta i dostava besplatna :wink:

Dobro, ako ćemo se prepucavati, 1680,23 kn....

...ma gle... boli me patkica... gume su gore i ja zadovoljan...
a kad sam pitao motobox, nisu mi niti ponudili opciju, svi samo uvaljuju qualifier ili mich pilot koje god....  bla bla bla...
 
legajuana said:
Dobro, ako ćemo se prepucavati, 1680,23 kn....

...ma gle... boli me patkica... gume su gore i ja zadovoljan...
a kad sam pitao motobox, nisu mi niti ponudili opciju, svi samo uvaljuju qualifier ili mich pilot koje god....  bla bla bla...

Nadovezaću se samo na ovo boldano. Nisu ti ponuđene Mutantice iz razloga što smatram da te gume nisu najbolje riješenje za Versysa. To je SM guma koja se nije pokazala najbolja na dužim relacijama, traži privikavanje jer je kako bi rekao reaktivnija od klasičnih guma, stvara lagane vibracije i bučna je. Po meni, nije najbolji izbor za putni motor. Kad me se pita za savjet, uvijek nastojim ponuditi ono za što smatram da najviše odgovara stilu vožnje i naćinu upotrebe, te na kraju i karakteru samog motora. Nabrajanje svih mogućih varijanti raznih modela i marki guma koje su dostupne u pojedinim dimenzijama ( U tvom slučaju preko 20 kombinacija) , izbjegavam, jer u većini slučajeva tada zbunim kupca još više.

Pitanje cijene i ostaloga, nema potrebe komentirati. Cijena nije uvijek najbitnija, ima i ostalih stvari koje su bitne, usluga , kvalitet itd. Po tom pitanju Unikomerc ima Tomislava koji je vrhunski poznavaoc moto guma i veoma susretljiv (y)

Ono šta je najbitnije je da si ti a kraju zadovoljan. (y)

I samo još nešto, nemoj me molim te više stavljati u isti koš sa onima koji samo nešto uvaljuju :wink: