Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

cRuNk said:
Ne sumnjam da je dobar, i svasta sam se nagledao... ali ovo je jedan od najruznijih koje sam ikada vidio. Ipak sretno s prodajom  :mrgreen:
ali ima nosač za sjedalo suvozaca ili možeš i kosaru staviti
 
cRuNk said:
Ne sumnjam da je dobar, i svasta sam se nagledao... ali ovo je jedan od najruznijih koje sam ikada vidio. Ipak sretno s prodajom  :mrgreen:
zato ga i dajem u dijelove, no ako netko želi uzet cijeli bajk ide i popust na količinu 👍
 
meni stigla rama,vec slozio kotace,vilice,pogon,volan,jos imam montirat kocnice i mjenjace i sve postelati....poslje jos uzet bolju vilicu i to je to 👍
 
malaga said:
meni stigla rama,vec slozio kotace,vilice,pogon,volan,jos imam montirat kocnice i mjenjace i sve postelati....poslje jos uzet bolju vilicu i to je to 👍
Promini sic...  :mrgreen:
 
ako fox pravi bit ce dobro 😉


i bit ce jako skupo
 
Samo što te pedale i te kočnice nikako ne uljevaju povjerenje po blatu.  😛alacdolje:

Sa sadašnjim biciklom sam prešao na disk,prvo na mehanički kasnije na hidraulički (Juicy5 front & 3 rear,iako zadnju tehnički nemam jer nema pakni) ,ne bih se nikada vratio na V brake.

Okej su po normalnom vremenu,čak razlika nije pre velika,ali čim dođe do mokrog ili vlage,disk je ne zamjenjiv,kod blata je još gora situacija,jednom mi se točak zaglavio od nakupine blata kod v-brake kočnice
 
Angie said:
Samo što te pedale i te kočnice nikako ne uljevaju povjerenje po blatu.  😛alacdolje:

Sa sadašnjim biciklom sam prešao na disk,prvo na mehanički kasnije na hidraulički (Juicy5 front & 3 rear,iako zadnju tehnički nemam jer nema pakni) ,ne bih se nikada vratio na V brake.

Okej su po normalnom vremenu,čak razlika nije pre velika,ali čim dođe do mokrog ili vlage,disk je ne zamjenjiv,kod blata je još gora situacija,jednom mi se točak zaglavio od nakupine blata kod v-brake kočnice

Ne voziš dovoljno brzo kroz blato, centrifugalna sila čuda čini  :mrgreen:
 
Dawg said:
Ne voziš dovoljno brzo kroz blato, centrifugalna sila čuda čini  :mrgreen:

Jednostavno nije bilo moguće vozit brzo kroz to blato,bilo je ono najgore,"sticky mud" ,taman kad je između potpuno suhog i potpuno mokrog pa se lijepi za sve živo.  😆

Stavim kasnije sliku,sad mi se nešto DL-a.  :mrgreen:
 
Dawg said:
Ne voziš dovoljno brzo kroz blato, centrifugalna sila čuda čini  :mrgreen:
znaš da ideš dovoljno brzo kad ti zadnji kotač napravi štraftu od guzice do potiljka, a prednji V dekoraciju od pupka do tjemena kose 😆
 
Evo.  :mrgreen:

Btw ako se čudite stražnjoj gumi i konfiguraciji,bicikl je bio sestrin,tad nisam imao svoj bicikl,pa sam ovog vozio,a zadnja guma,heh,ona se probušila,premda bicikl nije bio moj nije mi se dalo kupovat novu pa sam stavio ovu (koja je bila u podrumu.  :mrgreen: