Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Danas prvo ovosezonsko penjanje na Sljeme i spuštanje kroz šumu. Smrzo sam se, klince ne mogu pratit niti iz zajebancije, i naravno pao zbog SPDa. Ne idem više na ništa teže od makadama.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
danas lagano


Srki
 

Attachments

  • E50C1AAE-87AA-49D9-89C3-CC9D4E7A2B43.jpeg
    E50C1AAE-87AA-49D9-89C3-CC9D4E7A2B43.jpeg
    1.4 MB · Views: 0
Park je bolji od Uniora? Koga drži, zastupnik/uvoznik?
Park Tool bi trebao biti jedan od top bike alata ili cak najjaci. Takva ga i cijena prati.
Meni osobno Unior je cist dobar za moje potrebe. Za Unior ti je zastupnik Comet u Hr, za Part tool ne znam u Hr. Ali imas na hrpu web ducana Park tool alat za naruciti.
 
Park Tool bi trebao biti jedan od top bike alata ili cak najjaci. Takva ga i cijena prati.
Meni osobno Unior je cist dobar za moje potrebe. Za Unior ti je zastupnik Comet u Hr, za Part tool ne znam u Hr. Ali imas na hrpu web ducana Park tool alat za naruciti.
Drži ga ciklincentar u koko vidiim da je jeftiniji od Uniora.
Park Tool bi trebao biti jedan od top bike alata ili cak najjaci. Takva ga i cijena prati.
Meni osobno Unior je cist dobar za moje potrebe. Za Unior ti je zastupnik Comet u Hr, za Part tool ne znam u Hr. Ali imas na hrpu web ducana Park tool alat za naruciti.
(y)
 
Drži ga ciklincentar u koko vidiim da je jeftiniji od Uniora.
Mislim da krivo vidis 😃


 
Mislim da krivo vidis 😃


Gledo sam vilasti tanki 13mm.
 
Danas prvo ovosezonsko penjanje na Sljeme i spuštanje kroz šumu. Smrzo sam se, klince ne mogu pratit niti iz zajebancije, i naravno pao zbog SPDa. Ne idem više na ništa teže od makadama.
Zato su bolje one pedale šta im je samo s jedne strane SPD, pa kad se spuštaš džombavim terenom nema zajeba.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Valjda je stvar u tome da sam se preko zime odviknuo. Ove pola-pola su vjerujem najbolje ali se snalazim s klasičnim spd-om jer vozim rekreativno i u principu ne idem na teške terene.