Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Zlatni2001 said:
auuuuu kakav bullshit :D
bas me zanima koliko ce ljudi platit te kazne  :LOL:

teoretski ja moram proc oko cijelog kvarta plus dio gurat da bi doso od sebe do mamutice dole do puzica i proc cca 3km a onak 250m konvencionalnom metodom u ilegali :LOL:
jebala ih jedna biciklisticka i onda izmisljeni smjerovi, nema smjerova na biciklistickoj majmuni dok ne napravite prave staze
bas u kvartu stozi neka babetina bezobrazna na biciklistickoj i nece se maknut i onda meni sere da ja idem u krivom smjeru, ma zgazit cu te picka ti materina ti stojis na biciklistickoj  :021:
 
giantMC said:
teoretski ja moram proc oko cijelog kvarta plus dio gurat da bi doso od sebe do mamutice dole do puzica i proc cca 3km a onak 250m konvencionalnom metodom u ilegali :LOL:
jebala ih jedna biciklisticka i onda izmisljeni smjerovi, nema smjerova na biciklistickoj majmuni dok ne napravite prave staze
bas u kvartu stozi neka babetina bezobrazna na biciklistickoj i nece se maknut i onda meni sere da ja idem u krivom smjeru, ma zgazit cu te picka ti materina ti stojis na biciklistickoj  :021:
ja neznam šta je vama? aj nek mi neko objasni na koju me foru može policajac na bilo kojem prijevoznom sredstvu ulovit dok sam na biciklu?
 
HIGHLANDER said:
Samo copraj,
još buju zmislili i regu i osiguranje za bicikle, nofci su nofci  :mrgreen: :mrgreen:

ja sam vec reko da nema nikakve sanse da ima stanem ikad dok infrastruktura nece bit kak spada pa da si stvarno idiot kad si u ilegali.. al ovakvih idiotizama od zakona i stanja na terenu sa busnim stanica,a znakovima, birtijama, gelenderima, cvjecnjacima i ostalom na stazama, a da ne spominjeno pjesake.. i idiot je svaki policajac koji ide u represiju u ovakvom stanju svega.. al jbg mi smo idioti kaj se damo jebat od 100 retardosa koji nam o svemu odlucuju, a nas kao 4 miljona
 
DANE~VK said:
ja neznam šta je vama? aj nek mi neko objasni na koju me foru može policajac na bilo kojem prijevoznom sredstvu ulovit dok sam na biciklu?

na motoru te moze ulovit prije neg dodjes do neceg di one nemre a ti mozes, na nogama je dosta da te zrusi probaj se zalit uvijek moze izmislit nekaj kaj ti nemres dokazat..

ja dosad nisam imo susrete s njima, al necu im stat sigurno
 
giantMC said:
na motoru te moze ulovit prije neg dodjes do neceg di one nemre a ti mozes, na nogama je dosta da te zrusi probaj se zalit uvijek moze izmislit nekaj kaj ti nemres dokazat..

ja dosad nisam imo susrete s njima, al necu im stat sigurno
ja im na biciklu nikad neću stat..nemože me ni na motoru ulovit u gradu,i kad ti se približi uvijek možeš izvest manevar sa biciklom koji on nemože sa motorom,tipa okrenit se naglo u drugom smjeru i sl.a da ne pričam o nekim prolazima , stepenicama ,parkovima etc
 
meni je to jasno, zato im necu nikad ni stat, pa nek me lovi ak mu je gust  :afro:
 
giantMC said:
bas u kvartu stozi neka babetina bezobrazna na biciklistickoj i nece se maknut i onda meni sere da ja idem u krivom smjeru, ma zgazit cu te picka ti materina ti stojis na biciklistickoj  :021:

Baš se s nekim postarijim likom prije neku godinicu zakačila zbog iste stvari, zamjenio me za balavicu, valjda zbog kacige koju su dužni nositi samo oni do 16 godina pa nije očekivao da je netko stariji ima na glavi  :mrgreen:
Prvo sam ga priupitala smatra li se inteligentnom osobom, onda sam mu postavila pitanje što misli, u kojem smjeru je pametnije ići, malo odigrala na kartu kupovanja diploma na prometnom i na kraju imala zagovornika mjenjanja smjerova biciklističkih staza po ZG da ne idu više u smjeru prometa nego kontra radi sigurnosti. Hebiga, imala sam vremena i volje taj dan, baš je bio fin đir  :mrgreen:
 
mene sam zanima pravno mišljenje ak nekog hodača na biciklističkoj traci ili stazi pogodi 120 kila neprijateljske žive sile koji se kreću brzinom oko 20kmh :mrgreen:

 
jolly the roger said:
mene sam zanima pravno mišljenje ak nekog hodača na biciklističkoj traci ili stazi pogodi 120 kila neprijateljske žive sile koji se kreću brzinom oko 20kmh :mrgreen:


po samim startnim podacima ja bi te vec kaznio jer si debeli i sporo vozis  :LOL:
 
Dawg said:
Baš se s nekim postarijim likom prije neku godinicu zakačila zbog iste stvari, zamjenio me za balavicu, valjda zbog kacige koju su dužni nositi samo oni do 16 godina pa nije očekivao da je netko stariji ima na glavi  :mrgreen:
Prvo sam ga priupitala smatra li se inteligentnom osobom, onda sam mu postavila pitanje što misli, u kojem smjeru je pametnije ići, malo odigrala na kartu kupovanja diploma na prometnom i na kraju imala zagovornika mjenjanja smjerova biciklističkih staza po ZG da ne idu više u smjeru prometa nego kontra radi sigurnosti. Hebiga, imala sam vremena i volje taj dan, baš je bio fin đir  :mrgreen:

ah blazeno strpljenje, ja sam ga imao godinama ali kako su svi svakim danom bezobrazniji prema biciklistima tako sam i ja  :mrgreen: znam da nije ljepo al ponekad otpusti malo stresa
 
jolly the roger said:
1) nisam debel neg sam težak :mrgreen:
2) neda mi se brzo vozit jer mi onda vjetar sjebe frizuru :mrgreen:

imas praf, moje isprike, teske kosti te jebeju  :mrgreen:
metni kacigu pa ce ti bit svejedno za frizuru  :jesus:
 
giantMC said:
imas praf, moje isprike, teske kosti te jebeju  :mrgreen:
metni kacigu pa ce ti bit svejedno za frizuru  :jesus:
a ti plavušo razmisli malo duže, pa mi idući tjedan javi smisao moje izjave s frizurom :jesus:
 
Nova zvečka kupljena :mrgreen:

I očekuje prvog Opela prije nego odmakne od asfalta. A zapravo i onda očekuje, možda Fronteru... :LOL:
19ba53.jpg
 
Opa, jos malo pa cemo biciklima na zeljavu  :0648: