Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

jolly the roger said:
je, sam je on glumil velikog domoljuba i moralista, a išao je zajebat one koji mu kruh daju :palacdolje:

Znači da sam nekaj propustil  :misli:
 
giantMC said:
vidim ruke se tresu od uzbudjenja  :mrgreen:

cestitke na novoj pili  (y) .. sad je tvoja pionirska duznost biljezit sve zanimljive staze di si se vozio i prenosit to biciklistickoj zajednici priroda i drustvo  :afro:

Budem, budem... maloprije sam tek usao u kucu ne silazim cijeli dan s njega... a vec sam isplanirao prvu voznjicu do Petnje, ima lijep put kroz sumu uz branu... cini se odlicno za odvoziti biciklom... a biti ce i slika naravno :)

Samo jedno upozorenje... u kupatilu me docekao krpelj na drugom katu a poprilicno sam siguran da je prije mene dosao pa eto pripazite, sezona je i za njih ocito pocela ;)
 
lud je ovaj na cestovnjaku
čudi me kako ništa nije puklo

ja sam od jučer na continental race kingu, nadam se da ću biti bar malo brži
ipak je ovo puno lakša i brža guma od gravitija i high roller-a
 
giantMC said:
obzirom na kretenluk zakona i sprege sa pomno probranim idiotskim djelatnicima policije i novim udarima na bicikliste.. preporucio bi da vjezbate ovakve vjestine, cisto radi bezanije  :mrgreen: :mrgreen:
Koji je to kretenluk?
O ovim djelatnicima ne postavljam pitanje, jer nije da ih nema... :LOL:
I kakvi su to novi udari?!
:lolcry:
 
Zlatni2001 said:
jebo mene pas ak je ovaj normlan  :mrgreen:

nemrem nac jedan drugi video di su im jos ludje postavili spust, izmedju stupova na milimetar, po zidovima kuca.. i jos ti hrpa ljudi skace pored tebe i navija  :mrgreen:
 
mamu mu jebem onu nenormalnu bre...pa lik niz stepenice pedalira bokte jace nego ja po ravnom...tu se pjeske nebi spusio ahahhahah  :mrgreen:
koliko je taj puta poginuo prije nego je ovo uspio  :misli:
 
ko klinci smo i mi isli u pothodnik na biciklu.. al istina nismo se nikad zaletili i skakali.. eventualno preko 5-6 stepenica  :mrgreen:
za ovo treba puno treninga i jos vise muda
 
giantMC said:
ko klinci smo i mi isli u pothodnik na biciklu.. al istina nismo se nikad zaletili i skakali.. eventualno preko 5-6 stepenica  :mrgreen:
za ovo treba puno treninga i jos vise muda

dok je bila ona staza na bundeku sam ja tam bio najebao jer sam se zaletio ko manijak i letio sam valjda 10 metara i pao na glavu :D sjebo nos, usnica visila, nisam bio pri svijesti par sati oderao pola koze sa face i tako to...kaciga tad nije bilo za bicikle :D
i od tad valjda imam strah od divljanja na 2 kotaca  :mrgreen:
imam negdje sliku dok sam bio sav u zavojima i krastama...
 
hahaha mi smo isto isli iz kvarta kolektivno na 'kros stazu' na bundek hahaha.. bilo je fora al su je ovi sa motorima brzo izraubali.. sjecam se da kad su je tek napravili da je onaj spust bio par metara i uspon natrag isto pa je bilo dosta zajebano.. poslje je spust bio metar a najgore kad je pala kisa jer su na startu napravili onaj 'bazen'..

ma najbolja je bila u kvartu 'staza smrti' tam kod bocalista prije neg su bageri to poravnali sve.. kojih je tamo single track puteva kroz sikaru bilo i dobrih brdasca za skokove.. jedna taman dobro pozicionirana da smo se mogli zaletavat gore po plocniku i onda spustit dole i na jump.. jednom sam fulo puteljak i sletio u velku rupu, naravno isti dan, ranije, sam skinuo sve one spuzve sa bmx-a.. a kad fulas sljetanje fulas i pedalu, a kad fulas pedalu jaja ne fulaju stangu  :mrgreen: :? :mrgreen:
 
kad smo kod stepki

ako neko zna u puli one koje idu na monte zaro iznad kazališta, kako sam tamo letio
naravno ograda je na kraju pa ne možeš izletiti na cestu samo u ogradu se zakucati
evo jedan stara slika tih stepenica na monte zaro, lijeno mi je tražiti novije
Image_0172.jpg

sve stepke koje se spuštaju sa castropole u prvomajsku sam prošao a ima ih dosta, naravno i pad frenda na portarati pred cca 37 strankinja je isto ostao u pamćenju
porta rata, isto ograda na sredini pa treba ići u koso i zadnji red preskočiti
IMG_0395.JPG


evo jedan od dosta njih koji idu prvomajske na castropolu
Snijeg_uspon_Pula.JPG


ubiti stepke su jednostavne, što brže ideš to ti "mekše" tj manje ih osjetiš :D
 
evo kako izgleda od gore
pula-rasparaganov-uspon.jpg


i meni najdraži i najstrmiji, De Villeov uspon
3704362718_7490428512_z.jpg


3459097816_d501a7fed4_z.jpg


3013310820_a5c1f18d24_z.jpg
 
giantMC said:
hahaha mi smo isto isli iz kvarta kolektivno na 'kros stazu' na bundek hahaha.. bilo je fora al su je ovi sa motorima brzo izraubali.. sjecam se da kad su je tek napravili da je onaj spust bio par metara i uspon natrag isto pa je bilo dosta zajebano.. poslje je spust bio metar a najgore kad je pala kisa jer su na startu napravili onaj 'bazen'..

ma najbolja je bila u kvartu 'staza smrti' tam kod bocalista prije neg su bageri to poravnali sve.. kojih je tamo single track puteva kroz sikaru bilo i dobrih brdasca za skokove.. jedna taman dobro pozicionirana da smo se mogli zaletavat gore po plocniku i onda spustit dole i na jump.. jednom sam fulo puteljak i sletio u velku rupu, naravno isti dan, ranije, sam skinuo sve one spuzve sa bmx-a.. a kad fulas sljetanje fulas i pedalu, a kad fulas pedalu jaja ne fulaju stangu  :mrgreen: :? :mrgreen:

ako mislimo na isti onda sam ja tu letio u full brzini :D
a sto se tice ovog u kvartu kod bocalista to ne znam jer sam zivio malo na kvatricu malo u zaprudju kako mi se dalo tj. kako se dalo mojim starcima :D a tek zadnjih 10 god sam u travnom!  :wink:
 
jbg da to su zravnali tam negdje 97e tak da onda nisi imo prilike uzivat u tome, bilo je jebenije od bundeka..

a spust je bila samo jedan veliki, tam na djelu najblize nasipu i onda je bil ljevi zavoj pa zalet na jednako visoki uspon.. uf.. bilo nam je dobro ko klincima 8)