DVORCI

banditR said:
Ajoj...sve GORE i GORE  :mrgreen:
Bas zato sto su LOSE,posalji mi na mail originale (velike)  (y)

..na putu.. pivo po komadu  :mrgreen:

.. dok cekas na fotke evo i jednog manastira iznad Orahovice.. nije dvorac, ali mislim da se moze provuci u ovoj temi..

 
Safety said:
..na putu.. pivo po komadu  :mrgreen:

.. dok cekas na fotke evo i jednog manastira iznad Orahovice.. nije dvorac, ali mislim da se moze provuci u ovoj temi..
Vazi  (y)
Sto se tice "provlacenja",siguran sam da moze "proci".
Slike su ti stvarno - mrak !
Svaka cast  (y)
Slike sam dobio na mail,sve OK.
 
..jos jedna fotka nasickog dvorca slikana na dugom putu od sigurno nekih 1.248 metara  :mrgreen:

 
Slikano malom "putnom" kamericom.
Slike bas i nisu neke,al`se vidi ono sto treba.
Dvorac Neuschwanstein...Mnogi kazu da je to najljepsi dvorac u Njemackoj,i svrstavaju ga u red s najljepsim dvorcima u Europi.
...to je onaj sa naslovnih strana djecjijh slikovnica  :mrgreen:
----
...slike su malo "krive".Dvorac je bio prilicno daleko....
 
Evo ti jedna izbliza...radili vatrozaštitu el. instalacija prije 2 mjeseca.....

4v4xmh.jpg
 
E kad bi ti dvorci mogli pričati....kakve bi to priče bile (y)
 
a ono ljepotice,princeze,zmajevi vjestice  :LOL:
ovo je neki u Kamniku, bil mi je daleko i s mobitela
 
Dvorac Hohenschwangau...
Nalazi se u blizini Garmisch-Partenkirchena,u pravcu Kemptena (Allgäu).
 
Samo sline cure!

sent from dainese htc dhd using taptalk2

 
DiAbLeRo said:
Jesi bio gore do Neuschwannsteina?
Bio sam,naravno...imas dvije slicice,nekoliko postova iznad.
Ustvari,bio sam ispod samog dvorca.....gore nisam isao.
....uhvatio sam "los tajming"  :LOL:
Radi se o tome da je upravo naisla "veca organizirana grupa" nekakvih Japanaca.
Kud da se jos i ja guram medju tih (stotinjak) ljudi  :mrgreen:  :LOL:
 
Šteta, dvorac je definitivno veličanstven, a pogled odozgo s terase dvorca na Hohenschwangau i jezero čista perverzija.... Ona prethodna slika je sa Mariasbrucke mosta, do tamo je bilo još puno pješačenja, ali se isplati.
 
Krajem prošlog miseca san proša Bavariu po Alpen ruti,  i djelomično po ruti dvoraca. Nisan se baš nagleda tih dvoraca. Prošišan tablu,  pa mi se ne da vraćat. Kako se zove oni u brdu poviše Füssena? Impozantno izgleda.

©

 
To su ti ova dva gori, Hohenschwangau i Neuschwannstein, s tim da je ovaj drugi na dosta višem dijelu i puno raskošniji i poznatiji. Do njih je kod jezera još i muzej bavarskih kraljeva, a sve to za obilazak sigurno uzima jedan cijeli dan. Fora je da kad uzimaš kartu, da ti odmah piše ura i minuta kad ćeš uć. I svakako preporuka uzeti karte unaprijed preko interneta.
 
Iman sliju iz vožnje... Ja ti na putu istražujem pive i spizu,  al ovi su stvarno lipi.

©

 
DiAbLeRo said:
Šteta, dvorac je definitivno veličanstven, a pogled odozgo s terase dvorca na Hohenschwangau i jezero čista perverzija.... Ona prethodna slika je sa Mariasbrucke mosta, do tamo je bilo još puno pješačenja, ali se isplati.
Vjerujem da je dvorac velicanstven.Cak i da onih Dzapanizera nije bilo (uvijek ih ima),ne bih stigao taj dan.
Ideja je bila,otici MALO do Garmischa...pa NA BRZINU do Füssena..pa kad smo tu - do Neuschwansteina.Povratak preko Landsberga i Münchena....kilometre da ne spominjem  :mrgreen:
Otici cu slijedece godine direktno gore  (y)