e ovo je klopa...

KING RR said:
Šta fali mrkvi   :misli:  evo baš žena kuva pile, unutra mrkve ko u priči, bude finije  :wink:

Onda paradajz sos sa tim kuvanim piletom i poslije malo pečene prasetine sa krompirom   (y)
i onda drito na ugradnju premosnice
jeste culi za maslinovo uje,hobotnicu ispod peke,lignje sa patatima ili cni rizot,riba na gradele....
manistra na pome sa tunjevinon i maslinama
 
nisam ja ni kazal da je ovaj hamburger bolja klopa od graha s kobasicama, sarme, janjetine ili neceg slicnog  :mrgreen:
samo sma bil pod dojmom koliko je veliko đubre  :LOL: :LOL:

inace, pod onim satorom na kvatricu izgleda da ima super domace klope...  (y) (y)

čobanac  :wink:

 
KING RR said:
Šta fali mrkvi   :misli:  evo baš žena kuva pile, unutra mrkve ko u priči, bude finije  :wink:

Onda paradajz sos sa tim kuvanim piletom i poslije malo pečene prasetine sa krompirom   (y)

Ma, volim ja mrkvu, ali mrkva daje meni neki slatkast okus, tako mi baš i ne ide uz ono meso. Kad je kuhano ajde, ali s pečenjem nikako.
Jel u fiš paprikaš isto stavljate mrkvu :mrgreen: :mrgreen:
 
kalimero said:
Ma, volim ja mrkvu, ali mrkva daje meni neki slatkast okus, tako mi baš i ne ide uz ono meso. Kad je kuhano ajde, ali s pečenjem nikako.
Jel u fiš paprikaš isto stavljate mrkvu :mrgreen: :mrgreen:

Pa nego kak  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
seki22 said:
jeste culi za maslinovo uje,hobotnicu ispod peke,lignje sa patatima ili cni rizot,riba na gradele....
manistra na pome sa tunjevinon i maslinama
Ok, a kaj je za jest poslije svega toga? :mrgreen:
I nemoj mi stavljat hobotnicu i crni rižot u istu rečenicu :jesus:
I nek mi neko objasni čaroliju crnog rižota. Nešto bezveznije nisam jeo u životu. Fora je jedino kaj je crno, al ne toliko da bi u tome užival :misli:
 
shonyo said:
Ok, a kaj je za jest poslije svega toga? :mrgreen:
I nemoj mi stavljat hobotnicu i crni rižot u istu rečenicu :jesus:
I nek mi neko objasni čaroliju crnog rižota. Nešto bezveznije nisam jeo u životu. Fora je jedino kaj je crno, al ne toliko da bi u tome užival :misli:

Hebi ga kad te dopadne crnilo iz bočica ili kesica  :LOL: ,prirodno i u umjerenim količinama  :jesus:

kotrlj !
 
seki22 said:
i onda drito na ugradnju premosnice
jeste culi za maslinovo uje,hobotnicu ispod peke,lignje sa patatima ili cni rizot,riba na gradele....
manistra na pome sa tunjevinon i maslinama
baš ti je ova hobotnica ispod peke zdrava hrana, i krumpiri isto :LOL:
ma u biti u pravu si, čim znam što voziš :LOL:
 
seki22 said:
i onda drito na ugradnju premosnice
jeste culi za maslinovo uje,hobotnicu ispod peke,lignje sa patatima ili cni rizot,riba na gradele....
manistra na pome sa tunjevinon i maslinama


jos fali blitva na leso i kuhano povrce,

da bi popis, ne hrane, bio kompletan,

hebo te cuk hrana za bolesnike
 
sid said:
jos fali blitva na leso i kuhano povrce,
da bi popis, ne hrane, bio kompletan,
pametno zboris. (y)
jolly the roger said:
baš ti je ova hobotnica ispod peke zdrava hrana, i krumpiri isto :LOL:
ma u biti u pravu si, čim znam što voziš :LOL:
prezdrava  :jesus:
boldano  :dobar:

Bob Rock said:
Pardon...Ispravak :mrgreen:...
to te ja pitam. (y)
shonyo said:
Ok, a kaj je za jest poslije svega toga? :mrgreen:
I nemoj mi stavljat hobotnicu i crni rižot u istu rečenicu :jesus:
I nek mi neko objasni čaroliju crnog rižota. Nešto bezveznije nisam jeo u životu. Fora je jedino kaj je crno, al ne toliko da bi u tome užival :misli:
O Boze  :mortal:

 
seki22 said:
prezdrava  :jesus:
tu sam te čekao, bojlerista. vidi tablicu u članku. škampi, hobotnice, školjke imaju skoro 3 puta više kolesterola od vulgaris mesa :wink:
pa ti i dalje hrmbaj hobe, lignje i sipe i dondole i dagnje itd :mrgreen:
 
jolly the roger said:
tu sam te čekao, bojlerista. vidi tablicu u članku. škampi, hobotnice, školjke imaju skoro 3 puta više kolesterola od vulgaris mesa :wink:
pa ti i dalje hrmbaj hobe, lignje i sipe i dondole i dagnje itd :mrgreen:
Ma mogu tablice govorit sta oce.
Mi odi i u Istri zivimo najdulje i najzdravije i sta je najvaznije najsretnije  :jesus: