e ovo je klopa...

seki22 said:
Ma mogu tablice govorit sta oce.
Mi odi i u Istri zivimo najdulje i najzdravije i sta je najvaznije najsretnije  :jesus:
dali bi vi oba muda i jedno susjedovo da vam bude dobro ko u istri (y)
 
kalimero said:
Ma, volim ja mrkvu, ali mrkva daje meni neki slatkast okus, tako mi baš i ne ide uz ono meso. Kad je kuhano ajde, ali s pečenjem nikako.

Potpuno dijelim mišljenje, već sam to na početku htio pitat pa krepo forum. :mrgreen:
 
Nema potreba za dodatnim glupostima od kad je pristuna navala požežana. (y) A kad smo već u topicu o hrani, tek sam saznao da je Zvečevo vaš lokalni proizvod. :LOL:
 
seki22 said:
Ma mogu tablice govorit sta oce.
Mi odi i u Istri zivimo najdulje i najzdravije i sta je najvaznije najsretnije  :jesus:

kod nas se kaže - rodiš se blesav i život ti prođe u veselju  :mrgreen:
 
ko ti kriv kad piješ Štok umjesto Jubilarca i Jeger umjesto Baruna  (y)
 
mate said:
Nema potreba za dodatnim glupostima od kad je pristuna navala požežana. (y) A kad smo već u topicu o hrani, tek sam saznao da je Zvečevo vaš lokalni proizvod. :LOL:
:eek:hne:

i onda purgeri bosanci nekome idu reći da su glupi ...  :shock: :shock:
 
strasilo said:
:eek:hne:

i onda purgeri bosanci nekome idu reći da su glupi ...  :shock: :shock:

Nešto ne razumijem , purgeri su purgeri a bosanci bosanci . Da nisi nešto pomješao .
 
jota said:
Nešto ne razumijem , purgeri su purgeri a bosanci bosanci . Da nisi nešto pomješao .

purgeri bez epiteta više gotovo da i ne postoje...  :LOL:
 
KING RR said:
U zadnje vrijeme pijem samo to i vino, a najbolji su mi susreti u PŽ  :misli:  pretvaram li se u požežanina  :shock:

ne, u retarda :jesus: