*ebem ti da ti *ebem Istarski "Y" kad nema nijednu benzinsku

strasilo said:
NHF stari, ali nemaš pojma o čemu pričaš ...  :jesus:
Hm ja znam ali nemam problema sa benzinskim postajama ,  :jesus: ,pogledaj malo slikice sa Biograda pa buš skužil kaj si propustil ali jeb.... tak je to kad se ljudi ne informiraju pa im onda smetaju ipsiloni i naplatne kučice  :pjevajuci: :pjevajuci:
 
Ja sam redovan gost u Istri već duži niz godina.....  :jesus: :jesus:


samo sam rjeđe koristio Ypsilon ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
Ja sam redovan gost u Istri već duži niz godina.....  :jesus: :jesus:


samo sam rjeđe koristio Ypsilon ...  :LOL: :LOL:
A ništa još si mlad buš naučil ,spusti se malo dolje do toplijih plaža  (y)
 
merlin68 said:
A ništa još si mlad buš naučil ,spusti se malo dolje do toplijih plaža  (y)


iskreno, više volim mir tišinu i nadasve kulturu .... od toplije vode ...  (y)
 
Dylan said:
Ma pusti ti to gdi si trebal biti a gdi ne...

Nego, reci ti, vidim da si se motal oko onog štanda: jesi dofural kaj medice? 8) :mrgreen:

ovaj put smo uzeli ipak nešto drugo za probu...  :eyebrow:
 
Eto, ni 13 godina kasnije situacija nije bitno bolja, no najavljeno je da će se sa najavljenom izgradnjom pravca i spojeva sa Labinom dodati i pokoja pumpa... za sada je tako kako je. Čisto da netko ne bi bio a da naije naučio na Strašovim iskustvima.

 
Eto, ni 13 godina kasnije situacija nije bitno bolja, no najavljeno je da će se sa najavljenom izgradnjom pravca i spojeva sa Labinom dodati i pokoja pumpa... za sada je tako kako je. Čisto da netko ne bi bio a da naije naučio na Strašovim iskustvima.

Ima na bačvi i sad ova nova između Cerovlja i Lupoglava....

Spoj y s labinom nema smisla...
 
Spoj y s labinom nema smisla...


Govoreći o budućim infrastrukturnim projektima ministar prometa Oleg Butković prije dva dana je najavio da se planira dogradnja Istarskog ipsilona od Kanfanara do Labina, čime bi ta najvažnija istarska prometnica postala Istarski iks.

"U Istri ćemo završiti istarski ipsilon. Razgovaramo o tome da autocesta od ipsilona pređe u iks i da se dio od Kanfanara prema Labinu spoji također autocestom", poručio je Butković.

O Istarskom iksu puno se govorilo u drugoj polovici 90-ih godina. Tada je IDS Labinštine vršio pritisak prema vrhu stranke da se jedan krak istarske autoceste produži i prema Labinu.
 
Pa i jedan spoj A1 izlazi prema Dugobabama, nema smisla za tri auta mjesečno ali nek se nađe.


Lolo
 
Proso jednom i nikad vise..to za benz sam skonto na vrijeme..sidjem kad ono naplata automat..i ta zajebancija mi ne treba..haj makar smo dvojica prosli za jednu cijenu:mrgreen::mrgreen: