*ebem ti da ti *ebem Istarski "Y" kad nema nijednu benzinsku

strasilo said:
pile glisti, a pura dreku .... pa si biraj ...  :LOL: :LOL:

bilježim se sa štovanjem, dodao bi još i " magarac svom qrcu "  :mrgreen:

prosim lepo, pardonček  ;)
 
dRRečo se prepoznao u puri, ti u magarcu ... :no: .... nije vama lako ...  :shock:
 
lone-wolf said:
stvar je u veličini, vidiš kako raste  :mrgreen:
ajmo u požeški,pustite straša da šarafa i djeli tehničke informacije,izgleda da još ima koji ga slušaju 8)
 
Krivic said:
ajmo u požeški,pustite straša da šarafa i djeli tehničke informacije,izgleda da još ima koji ga slušaju 8)

(y) (y)
 
Zgodna ti žena..  :mrgreen: (y)
 
Da ne otvaram novu temu .... samo da kažem kako je i za vikend pao đir po Istri .... ali kako sam već dosadio i bogu i bragu s tim neću vas daviti s glupostima...  :jesus:



 
jesi opet skoro ostao bez goriva?  :mrgreen: :mrgreen:

super trip, vjerujem  (y)
 
e ovaj puta sam natočio na Vratima jadrana... pe nisam imao brige ...  :LOL: :LOL:


sve u svemu 1200 km uživanja ...  (y)
 
Ti si više u Istri nego u Požegi... morat ćeš prijavit promjenu prebivališta ako ovak nastaviš...  :jesus:
 
High 46 said:
slušaj TI  :x jel se teško javiti kad si u ITM a a a  :embarassed:


starkeljo, a na šta da ti se javim kad broj mobitela skrivaš ko zmija noge...  :jesus: :jesus:


svaki puta kad dođem, s nekim se nađem .... BMW, Ori, Liberty, Maxo, Sarinjo, ....  ;)
 
moover said:
Ti si više u Istri nego u Požegi... morat ćeš prijavit promjenu prebivališta ako ovak nastaviš...  :jesus:


da ti iskreno kažem, s guštom bih to napravio ...  8)
 
aaa ne ne ..... ja tuđe brojeve ne uzimam od nepoznatih ...  :jesus:
 
Hm proći 1200 km na neviđeno po ovom pisanju mi se čini da nije bilo baš ugodno,osobno mislim da ste se naživcirali a ne toliko zabavili ,ove godine ste mogli za tu kkm dva puta biti do Biograda i vidjeti puno bolje sadržaje ali to je moje osobno mišljenje ,  ;) :mrgreen:
 
definiran "na neviđeno" .... "naživcirali" .... "bolje sadržaje" ....  :misli: :misli:
 
strasilo said:
definiran "na neviđeno" .... "naživcirali" .... "bolje sadržaje" ....  :misli: :misli:
Osobno kad idem tak daleko malo se raspitam kam idem i šta me gdje može sačekati,gdje su benzinske ,gdje je uz put jeftin restoran ,gdje murija najčešće stavlja radare ,itd,mogel si u BIogradu puno bolje proći al ak nisi bio šteta ,propustio si mega događaje ove godine a ovak si lutal bezveze po kamenjaru i kupal se tam gdje je najhladnije more  :shakefist: :shakefist:
 
NHF stari, ali nemaš pojma o čemu pričaš ...  :jesus: